تاریخ اکران فیلم‌ سینمایی The Flash بطور رسمی تایید شد؛

کمپانی های وارنر بروس و دی‌سی، بلـاخره تاریخ اکران فیلم سینمایی The Flash را فاش کردند، حال تایید شده که این فیلم در سال ۲۰۲۲ راهی گیشه خواهـد شد. دی‌سی از سال ۲۰۱۴ به این طرف مشغول کار بر روی فیلم انفرادی بری آلن بوده، وارنر در این سال بطور رسمی تایید کرد که قصد دارد یک فیلم برای فلش بسازد، اما طی سالهای بعد یک سری مشکلات مانع عملی شدن این برنامه شدند. فیلم‌سازهایی مثل ست گراهام اسمیت (Pride and Prejudice and Zombies)، ریک فمویوا (Dope)، جان فرانسیس دالی و جاناتان گلدشتاین (Game Night) بعنوان کارگردان به پروژه فلش پیوستند، اما در نهایت هر کدام به دلایل مختلف خودشان را کنار کشیدند.‌

فیلم سینمایی The Flash در اصل قرار بود سال ۲۰۱۸ راهی گیشه شود، اما چنین اتفاقی نیافتد و مدت زمان زیادی را بلاتکلیف ماند. ولی حالا، اندی موشیاتی که بتازگی فیلم ترسناک IT: Chapter Two (آن: بخش دوم) را از او دیده ایم، بعنوان کارگردان فیلم فلش انتخاب شده است. اوایل سال این خبر بطور رسمی تایید شد، که طرفداران را واقعـا خوشحال کرد چون موشیاتی می تواند گزینه واقعـا مناسبی برای انجام این کار باشد. ازرا میلر نیز قرار است شخصیت اصلی فیلم را به تصویر بکشد، ولی چون درگیر Fantastic Beasts 3 (جانوران شگفت‌انگیز) است فعلا نمی توانند فیلم انفرادی فلش را جلوی دوربین ببرند.

همچنین بخوانید | حضور ازرا میلر در Fantastic Beasts 3 می تواند The Flash را دوباره به تاخیر بیاندازد؛

حالا چون The Flash صاحب کـارگردان شده و یک ستاره اصلی هم که دارد، وارنر بروس به آن یک تاریخ اکـران رسمی داده است؛ طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، این فیلم قرار است در تاریخ ۱ جولای ۲۰۲۲ (مصادف با جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱) راهی گیشه شود، یعنی چهـار سال دیرتر از زمان اصلی اکران این فیلم. با این حساب، The Flash مورد انتظارترین فیلم تابستانی سال ۲۰۲۲ خواهد بود، و اگر همه چیز طبق انتظار پیش برود و دوباره مشکلی ایـجـاد نشود، ما یک تابستان شگفت انگیز را پشت سر خواهیم گذاشت.

Hbo max

آخرین تاریخ اکرانی که به The Flash داده شد، در واقع همان ۲۰۱۸ بود و بعد از آن وارنر دیگر تاریخ جدیدی برای اکران این فیلم معین نکرد.‌ ما امید داشتیم که در ۲۰۲۰ یا نهایتـا ۲۰۲۱ موفق به تماشای این فیلم شویم، اما باید خیلی بیشتر صبر کنیم. اگر میلر درگیر تولید Fantastic Beasts 3 نبود، بدون شک The Flash را می توانستند زودتر جلوی دوربین ببرند، اما به لطف مشغله میلر، تا قبل از ۲۰۲۱ امکان آغاز تولید این فیلم وجود نخواهد داشت. با این حساب اوایل یا اواسط ۲۰۲۱ فیلم انفرادی فلش را جلوی دوربین می برند و تا تابستان سال بعدش آن را آماده رفتن روی پرده می کنند.

همچنین بخوانید | فیلم جدید Superman: جی‌جی آبرامز هنوز مذاکره رسمی با وارنر بروس نداشته

با توجه به اینکه بری آلن یک تندرو است، و برای به زندگی آوردن داستان های فلش هم نیاز شدیدی به جلوه های ویژه دارند، پس تولید این فیلم قرار است پرهزینه و همچنین سخت باشد. ولی از آنجا که بری آلن خیلی طرفدار دارد (به لطف کتاب های مصور و سریال The Flash)، به احتمال قوی فیلم انفرادی‌اش تبدیل به یک موفقیت بزرگ برای وارنر و دی‌سی خواهد شد. بد نیست اشاره کنیم که بتازگی تایید شده فیلم سینمایی Black Adam در تاریخ ۲۲ دسامبر ۲۰۲۱ (مصادف با چهارشنبه ۱ دی ۱۴۰۰) راهی گیشه می شود؛ که نشان می دهد وارنر به سختی مشغول برنامه ریزی برای آینده است.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline