سو دیبنی (معشوقه رالف) به Arrowverse می آید: فصل ششم The Flash تایید کرد

در اپیزود سوم فصل ۶ سریال The Flash رالف دیبنی وقتی که مادرش به جرم دزدی دستگیر شد، از مهارت های خودش بعنوان یک کارآگاه خصوصی استفاده کرد تا او را تبرئه کند. در نهایت وقتی که او توانست ثابت کند که مادرش بی گناه است، در این بین معلوم شد که مادر او یک سری حقایق در مورد روابطی که داشته را پنهان کرده است. اما در پایان همه چیز مشخص شد، به همین علت دِبی از پسرش رالف خواست تا به نصیحت خودش عمل کند و عشق واقعی را بیابد. با دیدن این صحنه متوجه شدیم که رالف آماده است تا یک قدم بزرگ در زندگی اش بردارد، و ماجرای مادرش بهانه ای بوده که نویسنده های سریال از آن استفاده کرده اند تا ما را برای معرفی معشوقه رالف آماده کنند.

اما قبل از معرفی معشوقه این شخصیت، باید اشاره کنیم که در کتاب های مصور دی‌سی، ایلانگِیتِد من (Elongated Man) با نام اصلی راندولف ویلیامز «رالف» دیبنی توسط نویسنده جان بروم و طراح کارمین اینفانتینو خلق شده‌ است، رالف برای اولین بار در شمارهٔ ۱۱۲ از نخستین جلد مجموعه فلش (مه ۱۹۶۰) حضور پیدا کرد. رالف یکی از اولین قهرمان‌هایی به‌شمار می‌رود که هویت مخفی خود را بر عموم آشکار ساخت و همچنین یکی از نخستین کسانی بود که با معشوقه خود ازدواج کرد. رالف و همسرش سو دیبنی از اعضای تأثیرگذار گروه لیگ عدالت آمریکا محسوب می‌شدند که در طی ماجراجویی‌ها به حل معماها کمک می‌کردند.

همچنین بخوانید | فصل هشتم Arrow: بازگشت فلیسیتی اسموک تایید شد

حال اینطور به نظر می رسد که نویسندگان The Flash نیز قصد دارد سو دیبنی را وارد دنیای اشتراکی اَرو ورس کنند، چون رالف و سو یکی از مشهورترین زوج های ابرقهرمانی دنیای دی‌سی هستند و از روزی که ایلانگِیتِد من پا به سریال فلش گذاشت، این بحث وجود داشت که سو چه زمانی از راه می رسد. البته با توجه به خاص بودن این زوج ابرقهرمان و شهرتی که دارند، خیلی عجیب است که کنار هم قرار گرفتن آنها تا این اندازه طول کشیده. ولی در اپیزود اخیر، رالف نه تنها اسم سو را بر زبان آورد، بلکه به شوخی در مورد ازدواج با او صحبت کرد، که خیلی جالب و امیدوارکننده بود.

سونی دیبنی The Flash

در اپیزود اخیر سریال The Flash، رالف بعد از اینکه شنید فلش قرار است طی یک بحران (Crisis on Infinite Earths) و خیلی زود کشته شود، و هیچکسی هم نمی تواند او را نجات دهد، دیگر ایمان خودش را به توانایی ابرقهرمان بودنش و ایجاد یک تغییر از دست داد. در حالی که ناراحت از دست دادن یک دوست خوب بود، آیریس از راه رسید و گفت که سرنخی از یکی از پرونده های شخصی او پیدا کرده است. اگر به یاد داشته باشید، در پایان فصل پنجم بود که رالف به Opal City رفت تا محل احتمالی یک شخص به نام دیربون را پیدا کند، که در واقع فامیلی سو است.

در ابتدای فصل ششم، رالف به سنترال سیتی بازگشت، او تمام تابستان را مشغول ردیابی سو بوده ولی به نتیجه خاصی نرسیده. در اپیزود چهارم بلاخره یک سرنخ پیدا شد ولی این بار خود رالف تمایلی برای ادامه دادن تحقیقات نداشت، چون نگران بحران پیش رو و از دست دادن بری آلن بود. اما به لطف آیریس، بلاخره رالف نظر خودش را تغییر داد و تصمیم گرفت با جدیت به دنبال سو بگردد. در پایان اپیزود، رالف گفت که به Midway City می رود تا سرنخ بعدی پرونده را بررسی کند، و با توجه به شرایط، احتمالا خیلی زود با عشق زندگی اش ملاقات خواهد کرد!

همچنین بخوانید | فصل ششم The Flash: تاریخ دقیق ناپدید شدن بری آلن طی بحران فاش شد

با این حساب، The Flash به احتمال زیاد بزودی سو دیربون را معرفی می کند، که بطور قطع اتفاق جالب و هیچان انگیزی خواهد بود؛ پس منتظر انتشار گزارش های بیشتر باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.