فصل پنجم The Flash: فلش در تصویر جدید با XS متحد شده است!!

اگر به یاد داشته باشید در مـاه مِی بود که آخرین اپیزود از فصل چهارم سریال علمی-تخیلی The Flash (فلش) روی آنتن شبکه The CW رفت، در این اپیزود دختر مرموزی که نخستین بار در عروسی آیریس و بری نمایان شده بود هویت واقعی خودش را فاش کرد؛ او به خانه جو وست آمد و اعتراف کرد که نورا وست-آلن است، یعنی دختر آینده بری و آیریس. حال ما دقیقا خبر نداریم که در فصل پنجم بین این خانواده چه خواهد گذشت اما یک تصویر تازه منتشر شده نشان می دهد که نورا و پدرش قرار است چند ماجراجویی ابرقهرمانی با هم داشته باشند.

نورا وست-آلن را طرفداران کتاب های مصور فلش بخوبی می شناسند، او با لقب XS شهرت دارد و دختر آینده بری آلن (Grant Gustin) و آیریس وست (Candice Patton) است. طبق صحبت های اخیر تاد هلبینگ شورانر سریال، درونمایه فصل پنجم The Flash “میراث” خواهد بود. این درونمایه کاملا توجیه می کنـد که چرا دختر بری آلن هم به جمع شخصیت هـای ثابت سریال اضافه شده است.

همچنین بخوانید: دومین تریلر فصل پنجم The Flash پرده از شرور جدید سریال برداشته است

تاد هلبینگ در رابطه با تِم فصل اظهار داشته که “در این باره است که چه چیزی واقعا برای مردم مهم می باشد، به لحظ اینکه چه چیزی از خودشان بجا می گذارند… برای بری از همه مهم تر این است که پدر خوبی باشد یا اینکه فلش باشد؟” در حال حاضر این سوال وجود دارد که ظهور ناگهانی نورا چه تاثیری می تواند بر روی جهان داشته باشد، از طرفی سوال مهم تر این است که چه چیزی باعث شد تا او تصمیم به سفر در زمان بگیرد، با اینکه می دانست عواقبی دارد و خیلی خطرناک است. اصلا چرا نورا سعی می کرد به پدر خودش نزدیک شود در حالی که تلاش زیادی برای نزدیک شدن به مادر خودش نمی کرد؟ خانم جسیکا پارکر کندی بازیگر نقش XS تایید کرده که در حـدودا اوایل فصل پنجم به این چنین سوال هایی اشاره خواهد شد.

The flash

نخستین تریلر پنجمین فصل این سریال در ماه جولای طی همایش بین المللی کامیک-کان سن دیگو (SDCC2018) به نمایش گذاشته شد و به واسطه آن توانستیم نیم نگاهی به حوادث پیش رو داشته باشیم، از جمله اینکه راز بزرگ نورا چه چیزی می تواند باشد. در این تریلر نیز شرور بعدی The Flash که سیکادا (با بازی Chris Klein) نام دارد معرفی شد.

همچنین بخوانید: عکس خانوادگی آلن ها در پوستر جدید از فصل پنجم سریال The Flash (فلش)

پخش سریال های ابرقهرمانی شبکه The CW از تاریخ نهم اکتبر (سه شنبه ۱۷ مهر) با دو سریال The Flash و Black Lightning آغاز می شود. هفته بعد در ۱۴ اکتبر (یکشنبه ۲۲ مهر) اپیزود جدید Supergirl روی آنتن می رود، سپس در ۱۵ اکتبر (دوشنبه ۲۳ مهر) شاهد شروع پخش فصل هفتم Arrow خواهیم بود. در نهایت پخش فصل جدید DC’s Legends of Tomorrow از ۲۲ اکتبر (دوشنبه ۳۰ مهر) آغاز می گردد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.