دومین تریلر فصل پنجم The Flash پرده از شرور جدید سریال برداشته است

شرور جدید مجموعه تلویزیونی پرطرفدار The Flash، سیکادا (Cicada)، در دومین تریلر رسمی از فصل پنجم این سریال نمایان شـد… البته نه کاملا؛ این شرور که برخلاف همیشه یک تندرو (یا اسپیدستر) نیست، با نقش آفرینی کریس کلاین (American Pie) در تریلر جدید فصل پنجم سریال The Flash قابل مشاهده است. ولی انتظار نداشته باشید که او را خیلی واضح مشاهده کنید، چون این تیزر فقط کاوشی دارد درون صحنات معرفی سیکادا — نگاه واضح بماند برای تریلرهای بعدی یا خود سریال.

اما معرفی این شرور نام آشنا تنها بخش جالب این فصل نیست، چون برای مـا فاش شده که یکی از عوامل اصلی به قدرت رسیدن سیکادا دختر بری آلن و آیریس وست آلن، نورا است که از آینده بـه زمان حال سفر کرده. او خودش را در صحنه پایانی فصل چهارم به (نسخه خیلی جوان) پدر و مادرش معرفی کرد و به آنها گفت که مرتکب یک اشتباه بزرگ شده است. اینطور به نظر می رسد که نورا نه تنها از پدرش سرعت را به ارث برده؛ بلکه او هم مانند پدرش علاقه خاصی به بازی کردن با خط زمانی (Timeline) دارد. در هر صورت آنها می توانند نورا آلن را برای مشکلاتی که سیکادا پدید می آورد سرزنش کنند.

همچنین بخوانید: عکس خانوادگی آلن ها در پوستر جدید از فصل پنجم سریال The Flash (فلش)

این تریلر جدید از فصل پنجم در کانال توییتر شبکه تلویزیونی The CW منتشر شده است. تریلر شاید کوتاه و کمتر از یک دقیقه باشد اما اطلاعات زیادی را برای ما فاش می کند. البته از آنجـا که مدت زمان زیادی تا شروع پخش فصل جدید باقی نمانده، باید انتظار تیزر، پوستر و تصاویر بیشتری را هم داشته باشیم. یک نگاه بیاندازید:


بر پایه این تریلر، سفر نورا به گذشته ظاهرا یک طرفه بوده است، یعنی اینکه او در زمان حال گیر افتاده است. او به کمک پدر و مادرش، و همچنین تیم آنها نیاز دارد تا به زمان خودش بازگردد و همچنین هر اشتباهی که انجام داده را تغییر دهد. احتمالا، اشتباه نورا به دخالتش در حوادث پایانی فصل چهارم ربط داشته باشد، جایی که از بری آلن در مقابل مرگ حتمی محافظت کرد، اما در تریلرها به این مورد اشاره نشده است — البته تاکنون.

همچنین بخوانید: طرفداران Arrow هیچوقت نمی توانند نقش آرسنال در فصل هفتم را حدس بزنند!!

ما هنوز نمی دانیم که اشتباه نورا و دخالتش در خط زمانی چگونه باعث نمایان شدن سیکادا بعنوان یک شرور می شود. در کتاب های مصور، دیوید هرش همسر خودش را به قتـل می رساند اما عذاب وجدان او را مجاب به خودکشی می کند. در لحظه آخر، یک صاعقه به دیوید برخورد می کند و به او قدرت جاودانگی و بهبود خیلی سریع را می دهد. هرش خودش را تبدیل به سیکادا می کند و یک فرقه برای خود می سازد، او و پیروانش تمام کسانی که فلش تاکنون نجات داده را شکار و قربانی می کنند، به دلیل مذهب عجیبی که دارند و یک نوع تغذیه برای قدرت های هرش که تصور می کنند با قدرت های فلش مرتبط است. شاید دخالت نورا در خط زمانی باعث شده هرش بجای یک قاتل سریالی معمولی تبدیل به یک روانی ابرقدرت شود.

پخش سریال های ابرقهرمانی شبکه The CW از تاریخ نهم اکتبر (سه شنبه ۱۷ مهر) با دو سریال The Flash و Black Lightning آغاز می شود. هفته بعد در ۱۴ اکتبر (یکشنبه ۲۲ مهر) اپیزود جدید Supergirl روی آنتن می رود، سپس در ۱۵ اکتبر (دوشنبه ۲۳ مهر) شاهد شروع پخش فصل هفتم Arrow خواهیم بود. در نهایت پخش فصل جدید DC’s Legends of Tomorrow از ۲۲ اکتبر (دوشنبه ۳۰ مهر) آغاز می گردد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.