فصل پنجم The Flash: جسیکا پارکر کندی به بازیگر ثابت ارتقا یافت

جسیکا پارکر کندی قرار است یکی از بازیگران اصلی فصل پنجم مجموعه تلویزیونی The Flash باشند. در بیشتر از نیمی از فصل چهارم سریال فلش ما به این فکر می کردیم که شخصیت همیشه خندان خانم کندی کیست و اصلا چه نقشی در داستان دارد. این دختر مرموز نخستین بار در رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ Crisis on Earth-X دیده شد، قبل از اینکه حضورش در فصل بیشتر و بیشتر شود. نهایتـا در صحنه پایانی فصل چهارم The Flash فاش شد که این دختر مرموز در واقع فرزند بری و آیریس وست-آلن است که از آینده آمده.

در صحنه پایانی فصل چهارم بود که بری و آیریس به همراه خانواده مشغول جشن گرفتن پیروزی آخر خودشان و همچنین به دنیا آمدن فرزند جدید جو وست بودند که ناگهان نورا در خانه آنها را زد. او خود را با گفتن یک جمله ترسناک معرفی کرد، نورا گفت که یک اشتباه خیلی خیلی بزرگ مرتکب شده، در حدی که وی را مجبور کرده تا خط زمانی را بخطر بیاندازد و هویت خودش را برای پدر-مادر آینده اش فاش کند. حال اینطور به نظر می رسد که فصل پنجم قرار است با عواقب این اشتباه بزرگ دست و پنجه نرم کند، به همین خاطر نورا اکنون از بازیگران اصلی فصل پیش رو است.

طبق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی TVLine، خانم جسیکا پارکر کندی در فصل پنجم از مهمان به بازیگر ثابت ارتقا یافته است. البته او تنها کسی نیست که از فصل چهارم بعنوان یک بازیگر کلیدی برای فصل جدید بازمیگردد، هارتلی سایر نیز قرار است بیشتر از فصل قبل رالف باشد، او که با اسم The Elongated Man شناخته می شود به جمع بازیگران اصلی فصل پنجم پیوسته، دانیله نیکولت بازیگر نقش سسیل هم دیگر از بازیگران اصلی فصل ۵ خواهد بود و نقش مهم تری در وقایع پیش رو دارد.

همچنین بخوانید: سریال Timeless توسط NBC لغو شد؛ فصل سوم ساخته نمی شود!

نورا وست-آلن
نورا وست-آلن

با توجه به حوادث پایانی فصل چهارم، انتظار می رود که بری و تیم فلش در فصل پنجم به نورا کمک می کنند تا اشتباهی که کرده را جبران کند، حال معلوم نیست این اشتباه چیست و دقیقا چه پیامدی برای آنها خواهد داشت. طبق اطلاعات تازه منتشر شده، شخصیت شرور فصل بعدی مردی به نام دیوید هرش معروف به سیکادا (Cicada) است که بر پایه تاریخچه کمیک بوکی وی، تمام کسانی که بری آنها را نجات داده را مورد هدف خودش قرار می دهد، البته این شرور هنوز رسما معرفی نشده است.

پخش فصل پنجم The Flash قرار است از سه شنبه ۱۷ مهر آغاز شود، با آغاز سریال ما بطور دقیق از تمام ماجرا مطلع خواهیم شد، اما طی چند ماه باقی مانده تا روز موعود، قطعا اطلاعات بیشتری کسب خواهیم کرد.

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.