تریلر فصل پنجم The Flash: سیکادا جنگ را به سنترال سیتی می آورد!

یک تریلر جدید از فصل پنجم مجموعه تلویزیونی در آستانه پخش The Flash (فلش) منتشر شده که نشان می دهد سنترال سیتی قرار است با یک تهدید بزرگ دیگر روبرو شود؛ وقتی پخش فصل پنجم آغاز شود، بری آلن (با نقش آفرینی Grant Gustin) نیز باید با یک شرور بزرگ به نام سیکادا (Chris Klein) مقابله کند. مانند شرور اصلی فصل چهارم، سیکادا هم نیازی به سرعت فراانسانی نیازی ندارد تا تبدیل به یک دشمن قدرتمند برای تیم فلش شود.

در پایان فصل چهارم، یک اتفاق عجیب برای بری و آیریس وست (Candice Patton) اتفـاد؛ در عروسی این دو نفر یک دختر مرموز (با بازی Jessica Parker Kennedy) پا به سریال گذاشت، اما قبل از صحنه پایانی فصل هویت او برای بینندگان فاش نشد. در سکانس انتهایی او سراغ بری و آیریس آمد و ادعا کرد که دختر آنهاست، نورا که از آینده به زمان حال آمده و ظاهرا مرتکب یک اشتباه خیلی بزرگ هم شده است. از آنجا که نورا اکنون از شخصیت های اصلی فصل پنجم است، انتظار داریم نقش مهمی در خط داستانی فصل داشته باشد. حال معلوم نیست او چه اشتباهی کرده اما هر چیزی که است ظاهرا باعث ظهور شروری مثل سیکادا شده!

همچنین بخوانید | فصل پنجم The Flash: از قدرت های “خاص” سیکاندا تا ارتباط بری و آیریس با نورا

حال، با توجه به اینکه پخش فصل پنجم سریال The Flash از سه شنبه همین هفته آغاز می شود، The CW اقدام به انتشار یک تریلر جدید از آن کرده تا قبل از شروع پخش نیم نگاهی دیگر به حوادث پیش رو داشته باشیم. این تریلر بیشتر بر روی رابطه نورا و بری آلن تمرکز دارد، همچنین می توانیم به واسطه آن نگاهی تازه به لباس جدید فلش داشته باشیم، و شرور فصل را هم مشاهده کنیم، یا بهتر است بگوییم شرورهای فصل. اینطور به نظر می رسد که نورا علاقه خیلی زیادی به بری آلن دارد و به همان اندازه هم سعی می کند تا از آیریس فاصله بگیـرد. شاهد اشاره هایی به سیکادا هستیم اما نامش را کسی بر زبان نمی آورد، یک نگاه بیاندازید:


اینطور به نظر می رسد که سیکادا در خط زمانی (Timeline) اصلی مقابل فلش شکست می خورد، البته قبل از اینکه اشتباه بزرگ نورا تصادفا باعث تغییر حوادث شود. حال هر اشتباهی که او انجام داده، باعث ایجاد تغییرات در خط زمانی شده و حالا تیم فلش باید در واقعیت جایگزین جدید سیکادا را شکست دهند، و احتمالا برای انجام این کار به نورا نیاز خواهند داشت.

همچنین بخوانید | فصل پنجم The Flash: در پوستر جدید پدر و دختر با هم می دوند!

همانطور که در گزارش های قبلی ادعا شد، سیکادا قرار است شباهت های زیادی به نسخه کمیک بوکی خودش داشته باشد؛ یک شرور نیمه-جاودان که سعی می کند تمام کسانی را که فلش نجاتشان داده را نابود کند. کشتن آنها به سیکادا نیروی لازم برای زنده ماندن را می دهد. نسخه لایو-اکشن او نیز یک متا است که قابلیت ناپدید کردن قدرتهای دیگر متاها را دارد. او دیگر فراانسان ها را هدف قرار داده چون آنها را برای رنج های خودش مورد سرزنش قرار می دهد. هنوز معلوم نیست چه چیزی این شرور را به سنتـرال سیتی می کشاند، اما خیلی دوست داریم ببینیم که چطـور با فلش مبارزه خواهد کرد، و از همه مهم تر اینکه نتیجه به نـفع کدام طرف خواهد بود.

پخش فصل پنجم از سه شنبه این هفته، ۱۷ مهر آغاز می شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.