تریلر کامل فصل ششم The Flash: بحران در زمین های نامحدود و دنیای بدون فلش!

فقط چند روز تا شروع پخش ششمین فصل از سریال پرطرفدار و تماشایی The Flash باقی مانده و حالا شبکه The CW اقدام به انتشار یک تریلر کامل و طولانی از این فصل کرده است. در تریلر می بینیم که بری آلن در حال آماده شدن برای رویداد بزرگ و سرنوشت ساز Crisis on Infinite Earths (بحران در زمین های نامحدود) است. پخش فصل ششم The Flash هفته آینـده آغاز می شود، فلش با لباسی جدید بازمیگردد تا طی ماجراهایی جدید با شرورهایی جدید دست و پنجه نرم کند!!

امسال تمام سریال های Arrowverse درگیر رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ Crisis on Infinite Earths می شوند، ولی سریال The Flash درست در مرکز حوادث قرار دارد و فصل ششم آن بطور مستقیم با این رویداد در ارتباط است. ما اکنون سالهاست [از فصل اول] چیزهایی در مورد این رویداد می شنویم، نویسندگان سریال طی این سالها با تیتر رمزآلود مقاله نوشته شده توسط آیریس در روزنامه، “فلش ناپدید شده، در رویداد مفقود شده” به ما نوید این رویداد را داده اند. از آن زمان به بعد فلش درگیر ماجراهای زیادی شد، کارهای قهرمانی مختلفی انجام داده و بارها برای نجات شهرش (و حتی دنیا) خودش را فدا کرد. ولی آیا می تواند از این بحران هم جان سالم بدر ببرد؟؟

همچنین بخوانید | معرفی شرور اصلی فصل ششم The Flash: بلادوُرک دقیقا کیست؟

بخش زیادی از تمرکز فصل ششم بر روی رویداد Crisis on Infinite Earths قرار دارد؛ ولی در این فصل قرار است شاهد وقوع یک سری اتفاق های مهیج دیگر هم باشیم، از جمله تبدیل شدن بری آلن به فلش منفی (Negative Flash) و همچنین بازگشت خدای سرعت (Godspeed). حال The CW تریلری از فصل ششم The Flash منتشر کرده تا طرفداران بتوانند نیم نگاهی به حوادث پیش رو داشته باشند.


از ابتدا تا انتهای تریلر چند باری به بحران پیش رو اشاره می شود، و چون حالا قرار است در سال ۲۰۱۹ اتفاق بیافتد (پنج سال زودتر از زمان مورد انتظار) بری و تیم فلش باید تمام تلاش خودشان را بکنند تا راهی پیدا کنند برای اینکه بتوانند جلوی ناپدید شدن بری را بگیرند. اما این تلاش ها ظاهرا قرار نیست نتیجه بخش باشند چون در انتهای تریلر بری آلن می گوید که شاید مجبور شود تیمش را برای “یک دنیای بدون فلش آماده کند.” که تایید می کند حتی سریع ترین مرد جهان هم نمی تواند جلوی این بحران پیش رو را بگیرد. علاوه بر این، بری در ابتدای تریلر می گوید که چندین آینده احتمالی را دیده است؛ اتفاق ها و مرگ هایی را دیده که نمی تواند جلوی رخ دادن آن ها را بگیرد.

همچنین بخوانید | تیزر فصل ششم The Flash: فلش هم نمی تواند جلوی بحران پیش رو را بگیرد!

از دیگر بخش های جالب تریلر می توانیم به ملاقات بری با مادرش، سفر در زمان، نمایش لباس جدید کیلر فراست و فلش؛ و… اشاره کنیم. بطور کل فصل ششم The Flash که اولین اپیزود آن در تاریخ ۸ اکتبر (مصادف با سه شنبه ۱۶ مهر) روی آنتن شبکه The CW می رود قرار است یک فصل شگفت انگیـز و فراموش نشدنی باشد. شک نکید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

2 نظرات
 1. E.N می گوید

  عجب تیزری بود!
  ممنون بابت پوشش تیزر
  دیگه مطمئن شدم که بری با مادرش ملاقات نمیکنه بلکه با همسر جی گریک(در زمین ۳) ملاقات میکنه
  بلادورک هم که به نظر میاد فعلا دوست بریه یا شاید هم دشمنه اما مجبوره برای هدفی مشترک با بری متحد بشه، و معلومه که میدونه بری فلشه
  حضور مانیتور در اتاقک زمان و صحبتش با بری هم از لحظات جالب تریلر بود
  فعلا معلوم نیست فلش و فراست برای چی میرن بیمارستان یا چرا باهم درگیر شدن یا چرا شتاب دهنده ذرات دوباره منفجر شد و …
  اما چیزی که به نظر میاد اینه که این فصل واقعا قرار به قول شما شگفت انگیز باشه

 2. mohamadmotovali می گوید

  خدایش این لباس بری تو فصل جدید خیلی بهتر از لباس فصل قبلیه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.