تولید فصل ششم سریال The Flash آغاز شد؛

در حالی که حدود سه ماه تا شروع پخش باقی مانده، فاز تولید فصل ششم سریال The Flash (فلش) بطور رسمی آغاز شد؛ ما به لطف فعالیت بازیگران این سریال در شبکه های اجتماعی از هفته گذشته متوجه شدیم که تیم تولید و بازیگران کار خودشان را شروع کرده اند، طرفداران نیز این روزها تشنه انتشار اطلاعات هستند. در حالی که باید خودمان را برای رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ “Crisis on Infinite Earths” آماده کنیم، به شدت منتظریم تا هویت شخصیت جدیدی که به سریال اضافه شده فاش شود، و در این میان مشتاقیم نتیجه پیوستن یک شورانر جدید به The Flash را ببینیم.

در پایان فصل پنجم دیدیم که نورا وست-آلن از خط زمانی ناپدید شد، پس در فصل ششم The Flash با بری و آیریسی روبرو می شویم که مشغول دست و پنجه نرم کردن با این فقدان هستند. در این میان بحران پیش رو قرار است حسابی چالش برانگیز شود و بری باید خودش را برای رویارویی با خطری بزرگ آماده کند؛ که ظاهرا باعث مرگ وی می شود. پس در حال حاضر برای ما تبدیل به یک سوال شده که آیا بری طی این بحران کشته می شود؟ و اینکه آیا سیسکو هنوز هم در استار لبز کار می کند؟ چون شنیده بودیم که قرار است از سریال خارج شود.

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعاتی که از فصل ششم سریال The Flash داریم؛

هارتلی سایر که در سریال The Flash شخصیتی به نام رالف دیبنی را به تصویر می کشد و خیلی هم طرفدار پیدا کرده، دیروز در صفحه اینستاگرام خودش با انتشار یک پست فاش کرد “ﻓﯿﻠﻢبرداری فصل ششم فردا آغاز می شود” که خبر بسیار خوبی برای طرفداران محسوب می شود. البته شنیدن این خبر چندان عجیب و غیرمنتظره نیست، چون پخش فصل ششم قرار است اواسط مهر ماه آغاز شود و باید همین روزها تولید را آغاز می کردند.

The flash

رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ امسال سریال های ابرقهرمانی شبکه The CW قرار است Crisis on Infinite Earths نام داشته باشد، که در کتاب های مصور نهایتا به مرگ بری آلن ختم می شود، او خودش را فدا می کند تا دنیا را نجات دهد. در نسخه Arrowverse نیز قرار است شاهد ناپدید شدن بری باشیم، در حالی که قرار بود این اتفاق در سال ۲۰۲۴ رخ دهد. ولی به دنبال تغییراتی که در خط زمانی ایجاد شده، بحران در زمین های نامحدود همین امسال اتفاق می افتد، ولی هنوز معلوم نیست که دقیقا چه اتفاقی برای بری رخ خواهد داد.

همچنین بخوانید | سریال The Flash: نورا وست-آلن می تواند برای فصل ششم بازگردد!

پخش فصل ششم سریال The Flash قرار است از تاریخ ۸ اکتبر (مصادف با سه شنبه ۱۶ مهر) آغاز شود. پخش در سه شنبه شب ها همچنان ادامه پیدا می کند. در پشت صحنه سریال یک سری تغییرات رخ داده، مثلا Todd Helbing که از اولین اپیزود در خانواده فلش حضور داشته، دیگر شورانر (نویسنده اصلی) سریال نیست و برای کار بر روی پروژه های جدید تیم فلش را ترک کرده است. حال اریک والاس بعنوان شورانر در سریال The Flash فعالیت خواهد کرد، Teen Wolf و Z Nation نیز از کارهای مشهور او بوده اند.

با توجه به شروع فاز تولید، بزودی اطلاعات بیشتری از فصل شسم فاش خواهد شد…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

1 نظر
  1. E.N می گوید

    ممنون بابت پوشش اخبار، بری که قطعا نمیمیره حالا شاید ناپدید بشه یا در جایی گیر بیفته، به احتمال زیاد بیشتر اتفاقات نیم فصل اول فصل ششم به بحران مربوط میشه، در هر حال امیدوارم فصل ششم بترکونه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.