سندهیل رامامورثی برای بازی در نقش شرور اصلی فصل ششم The Flash انتخاب شد

سندهیل رامامورثی بطور رسمی بعنوان بازیگر نقش شخصیتی به نام بلاد وُرک (Bloodwork) انتخاب شد؛ ما در فصل ششم The Flash شاهد حضور این شرور قدرتمند خواهیم بود. به دنبال نخستین برخوردش با الیور کوئین (Stephen Amell)، در سال ۲۰۱۴ بری آلن (Grant Gustin) نیز صاحب یک سریال انفرادی زیر پرچم Arrowverse شد. سریالی تحت عنوان The Flash که هر ساله فلش و تیمش را مقابل چندین شرور قدرتمند قرار می دهد، و البته همیشه پای چند متاانسان قانون شکل که بیشتر آنها هم در نهایت به راه راست هدایت می شوند در میان است.

ما تاکنون در سریال The Flash شاهد حضور تعدادی از مشهورترین دشمنان سریع ترین مرد جهان بوده ایم، از جمله فلش معکوس و کینگ شارک، یا گوریلا گراد و اندیشه‌گر که طی پنج فصل گذشته چالش های بزرگی را برای فلش و تیمش ایجاد کردند، و البته علت اصلی جذابیت سریال بوده اند. بنابرین، The Flash تبدیل شده به یک سریال عالی برای عاشقان کتاب های مصور فلش که دوست دارند دشمنان فلش را بصورت زنده و به اصطلاح لایو-اکشن مشاهده کنند، و باید این نوید را به شما دهیم که در فصل ششم قرار است قضیه خیلی جالب تر هم بشود!!

همچنین بخوانید | حوادث رویداد Crisis on Infinite Earths تاثیر زیادی بر روی فصل ششم The Flash خواهد گذاشت؛

به دنبال برگزاری پنل سریال The Flash در همایش کامیک-کان سن دیگو، شبکه The CW اعلام کرد که سندهیل رامامورثی برای بازی در نقش شخصیتی به نام دکتر رمزی روسو انتخاب شده است، دانشمندی که در نهایت تبدیل به بلاد وُرک می شود. رامامورثی بازیگر چندان معروفی نیست، اما تجربه بازیگری خوبی دارد؛ مثلا وی را در سریال های Covert Affairs (امور پنهانی) و Beauty and the Beast (دیو و دلبر) دیده ایم، در کنار مینی سریال لگویی Jurassic World: The Indominus Escape. اما بیشتر مردم او را بخاطر نقشی که در سریال کوتاه Heroes Reborn (قهرمان‌ها: تولد دوباره) داشت می شناسند.

سندهیل رامامورثی

طبق اطلاعاتی که به دست ما رسیده، در سریال The Flash دکتر روسو یک پزشک درخشان و البته نابغه است، یکی از بزرگ ترین متخصص های سرطان خون که در دوران دانشگاه با کیتلین اسنو (Danielle Panabaker) آشنا شده بود. مثل همیشه، یک اتفاق غیرمنتظره باعث برخورد روسو و کیتلین می شود، و قطعا شاهد آشنایی او با تیم فلش خواهیم بود. اما، اشتیاق این دکتر برای نافرمانی که قوانین طبیعت او را وارد مسیری تاریک می کند، مسیری که در نهایت برایش چیزی بجز تبدیل شدن به موجود وحشتناکی به نام Bloodwork ندارد.

همچنین بخوانید | تایید شد؛ Crisis on Infinite Earths با نابودی چندین دنیای موازی آغاز می شود!

یکی از نقدهای بزرگی که به فصل پنجم The Flash وارد شد این بود که شخصیت شرور اصلی آن، یعنی سیکادا (و سپس سیکادا ۲)، به اندازه ای قدرتمند نبود که بتواند بار تمام فصل را به دوش بکشد، ولی حالا امیداریم که Bloodwork چنین مشکلی نداشته باشد. البته، بری مشکلات خیلی بزرگ تری از یک دانشمند که پا به وادی شرارت می گذارد دارد، او باید با یک بحران خطرناک و ویرانگر که تمام جهان و تمام ابعاد را تحت تاثیر قرار می دهد دست و پنجه نرم کند!!


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

4 نظرات
 1. E.N می گوید

  خیلی ممنون و خسته نباشید بابت پوشش کامیک کان
  خداکنه بلادورک یک شرور درست و حسابی بشه
  یک احتمالی هم هست که شرور اصلی نباشه و یا فقط تا قبل از بحران، شرور اصلی باشه

  1. Arash_sk2026
   Arash_sk2026 می گوید

   تا جایی که من خبر دارم فقط قبل از بحرانه

 2. spentlover می گوید

  داستان او روزنامه اینده چی شد ؟؟؟

  1. E.N می گوید

   در روزنامه، بحران تاریخش شد ۲۰۱۹ و تایید شده در قسمت اول فصل ششم سریال فلش قراره تیم فلش از تغییر آینده باخبر بشن و مانیتور هم در این قسمت حضور پیدا میکنه تا راجع به تغییر آینده، با بری صحبت کنه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.