فصل ششم The Flash: بچه فلش (والی وست) بعد از بحران بازمی‌گردد

بعـد از اینکه کراس‌اُور Crisis on Infinite Earths (بحران‌ در زمین‌های نامحدود) به پایان رسید، ما شاهد بازگشت والی وست ملقب به بچه فلش (با بازی کینان لانسدیل) خواهیم بود؛ پس اگر جزو طرفداران سریال The Flash هستید، سعی کنید خوشحال باشید. در دومین فصل از این سریال بود که لانسدیل برای بازی در نقش والی وست به سریال پیوست، اما هیچ‌وقت به درخشانی مورد انتظار نرسید و در پایان هم The Flash را ترک کرد و به Legends of Tomorrow پیوست، او در تعدادی از اپیزودهای فصل سوم این سریال نقش آفرینی کرد. در اپیزود آغازین فصل پنجـم The Flash بود که باری دیگر با والی ملاقات کردیم، سپس قرار بود در دو اپیزود دیگر هم شاهد حضور والی باشیم، اما بنابر دلایلی که هرگـز اعلام نشد این اتفاق رخ نداد‌.

لانسدیل بازیگر خوبی است، اما متاسفانه نویسنده های سریال The Flash به بچه فلش زیاد بها ندادند و او هیچوقت نقش مهمی را در این سریال ایفا نکرد، در پایان هم واقعا حس می شد که جایی در خط داستانی The Flash ندارد. اما با این وجود قرار است شاهد بازگشت وی باشیم؛ اگر به یاد داشته باشید در کامیک-کان سن دیگوی امسال بود که اریک والاس نویسنده The Flash فاش کرد در فصل ششم والی وست به سریال بازخواهد گشت. او اطلاعات بیشتری در این رابطه فاش نکرد، اما این نوید را به طرفداران داد که بازگشت او قرار است جالب و سرگرم کننده باشد.‌

همچنین بخوانید | بخش چهارم Crisis on Infinite Earths در چه تاریخی روی آنتن می رود؟

طبق صحبت های والاس، می دانیم که والی و بری متحد می شوند تا یکی از بزرگ‌ترین دشمن های فلش را شکست دهند. طرفدارن امیدوار بودند که در رویداد Crisis on Infinite Earths شاهد حضور بچه فلش باشند، اما لانسدیل فاش کرده که بازگشت او برای کراس‌اُور نخواهد بود. و حالا چون تنها دو بخش از این رویداد پخش نشده باقی مانده، بطور رسمی تـایید شده که چه زمانی شاهد بازگشت والی وست به سریال خواهیم بود: والاس تایید کرد که بچه فلش در اپیزود ۱۴ از فصل ششم The Flash حضور خواهد داشت، این اپیزود اسفند ماه روی آنتن شبکه The CW خواهد رفت.

بچه فلش

هنـوز اطلاعاتی از داستان این اپیزود فاش نشده و برای کسب اطلاعات باید صبر کنیم تا بحـران به پایان برسد، ولی والاس اشاره کرده که والی وقتی بازگردد نسبت به قبل رشد کرده، هم بعنوان یک شخص و هم بعنوان یک تندرو. او برای شکست دادن یک شرور آشنا باری دیگر با تیم فلش متحد می شود، این شرور آشناست اما با چهره‌ای جدید نمایان می‌گردد. از آنجا که او در دنیای پسابحـران بازمی‌گردد، نمی توانیم خیلی دقیق در مورد وضعیت و موقعیت وی صحبت کنیم چون هنوز یک سری ابهامات وجود دارد.

همچنین بخوانید | اَروورس: کدام‌ شخصیت ها در بخش سوم Crisis On Infinite Earths کشته شدند؟

در اپیزودهای پسابحران شاهد حضور دو چهره آشنا در سریال خواهیم بود؛ سو دیربون (با بازی ناتالی دریفس) که در کتاب های مصور دی‌سی معشوقه و سپس همسر ایلانگیتد من است، و انتظار داریم که در سریال هم سرنوشتی مشابه داشته باشد. دومین شخصیت نیز میرور مستر (Mirror Master) دوم است، که اوا مَکولا نام دارد و “ایفرت در” در نقشش ظاهر می شود، و قرار است جزو شخصیت های ثابت سریال باشد. باید اشاره کنیم که بعد از به پایان رسیدن بحران، دو اپیزود از فصل پایانی Arrow باقی می مـاند که طی دو هفته بجای The Flash روی آنتن می رود و سپس پخش ادامه فصل ششم این سریال آغاز می‌شود، در ماه فوریه (چهارم این ماه: ۱۵ بهمن).

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

2 نظرات
 1. میلاد می گوید

  سلام به دوستان عزیزی که زحمت می کشن برای این سایت خوب من خیلی از شما دوستان تشکر می کنم که اطلاعاتی در مورد فیلم های خوب قرار می دید و این که من هر روز به سایت شما سر می زنم و در مورد همه چیز مطلالعه می کنم تا در مورد فیلم هایی که مارول و دی سی درست می کنن اطلاع داشته باشم و این که و این که به کارتون ادامه بدید امید وارم همیشه موفق باشید من هر روز منتظر اخبار شما هستم
  با تشکر

  1. Arash_sk2026
   Arash_sk2026 می گوید

   ممنون برای انرژی مثبتی که دادین

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline