فصل پنجم The Flash: در پوستر جدید پدر و دختر با هم می دوند!

یکی از مورد انتظارترین وقایع فصل پنجم در آستانه پخش مجموعه تلویزیونی The Flash (فلش) بدون شک حضور نورا وست-آلن در آن است، یک تندرو و حاصل ازدواج بری آلن و آیریس وست-آلن که از آینده آمده. نورا با لقب XS شناخته می شود و جزو شخصیت های کمیک بوکی مشهور است [البته نه این نسخه از XS]، اما لباسی که بر تن دارد بسیار شبیه به لباس جنی اُگناتس (XS) طی دورانی که یکی از اعضای گروه Legion of Super-Heroes بود می باشد.

اگر به یاد داشته باشید در مـاه مِی بود که آخرین اپیزود از فصل چهارم سریال علمی-تخیلی The Flash (فلش) روی آنتن شبکه The CW رفت، در این اپیزود دختر مرموزی که نخستین بار در عروسی آیریس و بری نمایان شده بود هویت واقعی خودش را فاش کرد؛ او به خانه جو وست آمد و اعتراف کرد که نورا وست-آلن است، یعنی دختر آینده بری و آیریس. نورا به خانواده خودش گفت که مرکتب یک اشتباه بزرگ شده است، حال برای ما تبدیل به یک سوال بزرگ شده که این “اشتباه بزرگ” چه چیزی بوده و چه تاثیری بر روی خط زمانی داشته است.

همچنین بخوانید: دومین تریلر فصل پنجم The Flash پرده از شرور جدید سریال برداشته است

تاکنون تصاویری مختلفی از فصل پنجم سریال The Flash منتشر شده که بواسطه آنها موفق شدیم نگاهی اجمالی به لباس جالب نورا داشتـه باشیم. اما حالا یک پوستر جدید از فصل بعدی توسط حساب رسمی سریال در توییتر به اشتراک گذاشته شده که بواسطه آن می توانیم بهترین نگاه خودمان را به ظاهر لباس XS داشته باشیـم؛ نورا در این پوستر مشغول دویدن است، دوش به دوش پدرش. یک نگاه بیاندازید:

فصل پنجم The Flash

در کتاب های ﺩﯼﺳﯽ، XS لقب یک ابرقهرمان تندرو به نام Jenni Ognats است که در اصل نوه بری آلن و آیریس وست-آلن می باشد. اما در نسخه لایو-اکشن تلویزیونی این لقب را به نورا وست-آلن دختر بری و آیریس داده انـد. اولین بار ما نورا را در عروسی پدر و مادرش مشاهده کردیم که خیلی خوشحال بود و حتی به برگزاری درست آن کمک هم کرد، با اینکه اوضاع خوب پیش نرفت و بیگانگانی از زمین-ایکس به مراسم حمله کردند، او پا پیش نگذاشت. سپس بارها در صحنات پایانی اپیزودها نمایان شد، ولی شجاعت جلو آمدن و معرفی کردن خودش نداشت؛ البته تا قبل از پایان فصل چهارم که بلاخره پرده از هویت خودش برداشت — ظاهرا چاره دیگری نداشته است.

همچنین بخوانید: تریلر فصل چهارم Supergirl منتشر شد

در انتها باید اشاره کنیم که پخش سریال ابرقهرمانی The Flash از تاریخ نهم اکتبر (سه شنبه ۱۷ مهر) همزمان با فصل دوم Black Lightning (رعد سیاه) آغاز می شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.