برنامه نمایش سریالهای شبکه FOX در پاییز 2019

شبکه تلویزیونی Fox بطور رسمی فاش کرد که قصد دارد چه برنامه هایی را پاییز امسال روی آنتن ببرد؛ البته برنامه پاییزی امسال شبکه Fox نسبت به برنامه پاییزی سالهای گذشته خیلی متفاوت است و بیشتر از برنامه های ورزشی و انیمیشنی تشکیل شده. از طرفی با توجه به اینکه دیزنی بیشتر برنامه های سینمایی و تلویزیونی کمپانی فاکس قرن بیستم را خریده، این تغییرات ایجاد شده چندان عجیب و دور از انتظار نیست.

شبکه تلویزیونی Fox بتازگی تعدادی از سریال های مهم خودش را لغو کرده و حالا هم برنامه نمایش سریالهای پاییزی خودش را در اختیار طرفداران قرار داده است. The Passage یکی از سریال های بتازگی لغو شده است، با نقش آفرینی مارک پل گاسلر و Saniyya Sidney که تنها یک فصل از آن روی آنتن رفت. Fox سریال کمدی The Cool Kids را هم بعد از یک فصل لغو کرد، در این سریال شاهد حضور دیوید آلن گرایر و مارتین مول بودیم. سریال The Gifted مردان ایکس هم بتازگی لغو شده که کاملا قابل انتظار بود؛ ادامه یافتن این سریال اکنون تنها به تصمیم دیزنی بستگی دارد.

همچنین بخوانید | برنامه نمایش سریالهای شبکه NBC در پاییز ۲۰۱۹

شبکه FOX در حال حاضر تمرکز خودش را بر روی پخش سریال ۹-۱-۱ و Empire (که وارد فصل ششم و پایانی خودش شده) قرار داده، که تنها سریال های مهم این شبکه طی پاییز ۲۰۱۹ خواهند بود. طی پاییز امسال دو سریال جدید هم روی آنتن این شبکه می رود؛ نخست Prodigal Son (پسر ولخرج) در سبک کمدی-درام که گرگ برلانتی (Arrowverse) تهیه‌کننده ان است، مایکل شین، هالستون سیج و آرورا پرینو هم ستارگانش هستند. دومین سریال هم Not Just Me (نه فقط من) نام دارد، و البته در کنار سریال انیمیشنی Bless the Harts با صداپیشگی کریستن ویگ.

شبکه Fox

البته طرفداران سریال های این شبکه باید خودشان را برای ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف ۹۱۱ که ۹۱۱: Lone نام دارد و راب لو ستاره آن است آماده کنند، سریالی که توسط ویل بیل (نویسنده Aquaman) و دیوید آیر (کارگردان Suicide Squad) ساخته می شود. Filthy Rich هم دیگر سریال جدید شبکه Fox است، در کنار neXt. سریال Duncanville در ژانر کمدی، Outmatched باز هم در ژانر کمدی و The Great North که یک سریال کمدی انیمیشنی است هم جزو سریال های آینده این شبکه هستند. و در نهایت می رسیم به برنامه نمایش سریال های Fox در پاییز ۲۰۱۹:

همچنین بخوانید | سریال The Gifted مردان ایکس توسط شبکه Fox لغو شد؛

دوشنبه: سریال ۹-۱-۱ و PRODIGAL SON (جدید)
سه شنبه: EMPIRE و THE MASKED SINGER در کنار THE RESIDENT و NOT JUST ME (جدید)
یکشنبه: THE SIMPSONS و BLESS THE HARTS (جدید) در کنار FAMILY GUY و BOB’S BURGERS

این سریال های نام برده شده مهم ترین برنامه هایی هستند که طی پاییز روی آنتن شبکه Fox می روند، منتظر اعلام برنامه پاییزی دیگر شبکه ها باشید.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.