تیزر تریلر Frozen 2: اولین نگاه به موردانتظارترین انیمیشن جهان!

اولین تیزر تریلر از انیمیشن Frozen 2 (ﻣﻨﺠﻤﺪ ۲) منتشر شد و حالا می توانیم نخستین نگاه رسمی خودمان را به این انیمیشن به شدت مورد انتظار داشته باشیم. قسمت اول Frozen که در سال ۲۰۱۳ اکران شد یک موفقیت بسیار بزرگ برای کمپانی Walt Disney Animation بود، موفقیت های این فیلم باعث شد شرایط برای ساخت قسمت دوم فراهم شود. باید اشاره کنیم که انیمیشن Frozen بر پایه رمان The Snow Queen (ملکه برفی) نوشته ﻫﺎﻧﺲ ﮐﺮﯾﺴﺘﯿﺎﻥ ﺁﻧﺪﺭﺳﻦ ساخته شد، در آن با دو پرنسس از سرزمین های خیالی ﺁﺭﻧﺪﺍﻝ آشنا شدیم؛ آنا (با صدای Kristen Bell) و خواهر بزرگ ترش السا (Idina Menzel).

وقایع ﻓﯿﻠﻢ نخست ﺩﺭ ﺁﺭﻧﺪﺍﻝ اتفاق می افتد، جایی که ﺩﻭ ﺷﺎﻫﺰﺍﺩﻩ به نام های «ﺁﻧﺎ‏» و ﺧﻮﺍﻫﺮ ﺑﺰﺭﮔﺘﺮش ‏«ﺍﻟﺴﺎ» زندگی می کنند؛ داستان از لحظه ای آغاز می شود که ﭘﺮﻧﺴﺲ آنا خواهرش‏ ﺭﺍ ﺩﯾﺮﻭﻗﺖ ﺍﺯ ﺧﻮﺍﺏ ﺑﯿﺪﺍﺭ ﻣﯽﮐﻨﺪ ﺗﺎ ﺑﺎ ﺍﻭ ﺑﺮﻑ ﺑﺎﺯﯼ ﮐﻨﺪ. ﺯﯾﺮﺍ ﺍﻟﺴﺎ ﺩﺍﺭﺍﯼ ﻗﺪﺭﺗﯽ ﺟﺎﺩﻭﯾﯽ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﻣﯽﺗﻮﺍﻧﺪ ﺑﻪ ﻭﺳﯿﻠﻪٔ ﺁﻥ ﺑﺮﻑ ﻭ ﯾﺦ ﺗﻮﻟﯿﺪ ﮐﻨﺪ. این ﺩﻭ پرنسس ﺑﻪ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺳﺎﻟﻦﻫﺎﯼ ﺑﺰﺭﮒ ﮐﺎﺥ ﻣﯽﺭﻭﻧﺪ ﻭ ﺷﺮﻭﻉ ﺑﻪ ﺑﺎﺯﯼ ﻣﯽﮐﻨﻨﺪ، آنها ﯾﮏ ﺁﺩﻡﺑﺮﻓﯽ ﺩﺭﺳﺖ ﻣﯽسازند ﻭ ﻧﺎﻡ ﺍﻭ ﺭﺍ ‏«ﺍﻭﻻﻑ‏» ﻣﯽﮔﺬﺍﺭﻧﺪ، اما ﺩﺭ ﺣﯿﻦ ﺑﺎﺯﯼ، ﻭﻗﺘﯽ ﺍﻟﺴﺎ ﻣﯽﺧﻮﺍﻫﺪ ﺍﺯ ﺳﻘﻮﻁ ﺁﻧﺎ ﺟﻠﻮﮔﯿﺮﯼ ﮐﻨﺪ ﺑﻄﻮﺭ ﺍﺗﻔﺎﻗﯽ ﺑﺎ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺍﺷﻌﻪﻫﺎﯼ ﯾﺨﯽ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺳﺮ ﺁﻧﺎ ﺿﺮﺑﻪ ﻣﯽﺯﻧﺪ ﻭ ﺑﺎﻋﺚ ﻣﯽﺷﻮﺩ ﮐﻪ ﺍﻭ ﺑﯽ ﻫﻮﺵ ﺷﻮﺩ ﻭ ﺭﺷﺘﻪ ﮐﻮﭼﮑﯽ ﺍﺯ ﻣﻮﻫﺎﯾﺶ ﺑﻪ ﺭﻧﮓ ﺳﻔﯿﺪ ﺩﺭ ﺁﯾﺪ. این حادثه آنا را از السا دور می کند و این دو جدا از هم بزرگ می شوند، اما اصل داستان زمانی آغاز می گردد که السا بطور تصادفی و از روی عصبانیت ﺁﺭﻧﺪﺍﻝ را وارد یک زمستان سنگین می کند، از آن به بعد السا هر کاری انجام می دهد تا پادشاهی و رابطه خود با خواهرش را نجات دهد.

همچنین بخوانید | دیزنی «گوژپشت نتردام» را تبدیل به یک فیلم لایو-اکشن موزیکال می کند؛

انیمیشن Frozen یک موفقیت تجاری بزرگ برای دیزنی بود؛ این فیلم با بودجه ۱۵۰ میلیون دلاری ساخته شد اما در گیشه بین المللی ۱٫۲ میلیارد دلار فروخت. در نتیجه، دو سال بعد از انتشار قسمت نخست، دیزنی تایید کرد که Frozen 2 بطو قطع ساخته خواهد گذاشت، هرچنـد در نهایت اعلام شد که تا قبل از سال ۲۰۱۹ موفق به تماشای انیمیشن Frozen 2 نخواهیم شد. حال شش سال گذشته و ما می توانیم خودمان را برای تماشای این انیمیشن به شدت مورد انتظار آماده کنیم. بدون هیچ شکی می توانیم ادعا کنیم که قسمت دوم منجمد یکی از پرفروش ترین فیلم های امسال خواهد بود.

ما انتظارش را نداشتیم، اما دیزنی نخستین تیزر تریلر از انیمیشن Frozen 2 را منتشر کرد تا طرفداران بتوانند نیم نگاهی به حوادث پیش رو داشته باشند، البته این تریلر تحمل را برای ما سخت تر می کند ولی از ملاقات دوباره با شخصیت های منجمد خوشحال هستیم. یک نگاه به تریلر، پوستر و تصاویر جدید داشته باشید:


Frozen 2

منجمد 2

همچنین بخوانید | تاریخ اکران فیلم های دیزنی؛ از ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۳

انیمیشن frozen 2

از صداپیشه های Frozen 2 می توانیم به ﮐﺮﯾﺴﺘﻦ ﺑﻞ (سریال جای خوب)، ﺍﯾﻮﺍﻥ ﺭﯾﭽﻞ ﻭﻭﺩ، ﺍﯾﺪﯾﻨﺎ ﻣﻨﺰﻝ، ﺟﺎﻧﺎﺗﺎﻥ ﮔﺮﻭﻑ، ﺟﺶ ﮔﺪ و ﺍﺳﺘﺮﻟﯿﻨﮓ ﮐﯽ ﺑﺮﺍﻭﻥ اشاره کنیم. اکران این فیلم که توسط ﮐﺮﯾﺲ ﺑﺎﮎ و جنیفر لی کارگردانی شده از ۲۲ نوامبر ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۱ آذر ۹۸) آغاز خواهد شد؛ منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید.


منبع: دیزنی

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.