انیمیشن Frozen 2 صاحب یک پوستر رسمی شد؛

کمپانی Walt Disney Animation یک پوستز جدید و جالب از انیمیشن پرطرفدار Frozen 2 (منجمد) منتشر کرد، انیمیشنی به شدت مورد انتظار که قرار است داستان افسانه ای آنا و السا را ادامه دهد، شخصیت هایی که در قسمت اول Frozen با آنها آشنا شدیم. در کنار، در واقع با، انتشار این پوستر دیزنی فاش کرد که تریلر رسمی انیمیشن Frozen 2 قرار است فردا به دست طرفداران منتظر برسد.

قسمت نخست Frozen در سال ۲۰۱۱ میلادی روی پرده رفت، و تبدیل به یک انیمیشن پرطرفدار شد. این فیلم با استقبال عالی عاشقان سینما روبرو گشت و به فروش بالایی دست یافت، پس ساخت قسمت دوم آن یک اتفاق کاملا قطعی بود؛ البته شک و شبهه های زیادی در این رابطه وجود داشت. ولی در نهایت دیزنی تایید کرد که Frozen 2 را می سازد و بزودی هم قرار است موفق به تماشای آن شویم. اولین تریلر این انیمیشن اواخر سال قبل به دست طرفداران رسید که طی ۲۴ ساعت نخست ۱۱۶٫۴ میلیون بار دیده شد و به همه ثابت کرد که برند Frozen هنوز هم پرطرفدار است.

همچنین بخوانید | اطلاعات تازه از داستان Frozen 2: السا و آنا یک ماموریت شخصی دارند!

حوادث Frozen 2 در ادامه ماجراهای قسمت نخست اتفاق می افتد، تا جایی که ما خبر داریم قرار است شاهد خروج آنا و السا از آرندل باشیم، اما بعد از آن چه اتفاق هایی رخ خواهد داد؟ برای رسیدن به جواب این سوال باید کمی صبر کنیم تا تریلر رسمی منتشر شود. البته شنیده ایم که داستان Frozen 2 درباره تلاش های آنا و السا برای اطلاع پیدا کردن از اتفاقی که برای پدر و مادرشان افتاده است می باشد. ولی از حقیقت داشتن این اطلاعات چندان مطمئن نیستیم، و اینکه پوستر اینجاست:

Frozen 2

در خلاصه داستان رسمی Frozen 2 آمده که “چرا السا با قدرت های جادویی به دنیا آمد؟ او به دنبال پاسخ است و همین قضیه قلمرو وی را در خطر قرار می دهد. او به همراه آنا، کریستوف و اولاف و اِسون، وارد یک سفر خطرناک اما استثنایی می شود. در Frozen، السا می ترسید که قدرت هایش برای دنیا زیادی باشند. در Frozen 2 او باید امیدوار باشد که کافی باشند.” البته این خلاصه داستان اطلاعات چندان زیادی را فاش نمی کند و فقط نوید یک ماجراجویی خطرناک و مهیج را می دهد.

همچنین بخوانید | دیزنی سه فیلم پرفروش باکس آفیس ۲۰۱۹ آمریکا را در اختیار خودش دارد!

جنیفر لی و کریس باک که سابقه دریافت جایزه اسکار را دارند، برای کارگردانی این فیلم بازگشته اند، که خبر خیلی خوبی محسوب می شود. از صداپیشه های Frozen 2 می توانیم به ﮐﺮﯾﺴﺘﻦ ﺑﻞ (سریال جای خوب)، ﺍﯾﻮﺍﻥ ﺭﯾﭽﻞ ﻭﻭﺩ، ﺍﯾﺪﯾﻨﺎ ﻣﻨﺰﻝ، ﺟﺎﻧﺎﺗﺎﻥ ﮔﺮﻭﻑ، ﺟﺶ ﮔﺪ و ﺍﺳﺘﺮﻟﯿﻨﮓ ﮐﯽ ﺑﺮﺍﻭﻥ اشاره کنیم. اکران این انیمیشن از تاریخ ۲۲ نوامبر ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۱ آذر ۹۸) آغاز خواهد شد؛ منتظر انتشار اطلاعات بیشتر و تریلر رسمی باشید.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.