انیمیشن Frozen 2 یک هفته زودتر پا به گیشه می گذارد

کمپانی دیزنی تاریخ شروع اکران انیمیشن به شدت مورد انتظار Frozen 2 را تغییر داد؛ حال طرفداران می توانند یک هفته زودتر این انیمیشن را تماشا کنند. ﺍَﻟﯿﺴِﻦ ﺷﺮﻭﺩﺭ (Hidden Figures) کسی است که این انیمیشن را به همراه جنیفر لی (که در کارگردانی فیلم با Chris Buck همکاری می کنـد) می نویسد، که وقایع آن در ادامه حوادث قسمت نخست اتفاق می افتد و به ماجراجویی های آنا و خواهر جادویی او السا ادامه می دهد. خانم کریستن بل و ﺍﯾﺪﯾﻨﺎ ﻣﻨﺰﻝ باری دیگر بعنوان صداپیشه در این پروژه حضور خواهند داشت، به همراه ﺟﺎﻧﺎﺗﺎﻥ ﮔﺮﻭﻑ و ﺟﺶ ﮔﺪ که همه در Frozen حضور داشتند. ﺍﯾﻮﺍﻥ ﺭﯾﭽﻞ ﻭﻭﺩ و ﺍﺳﺘﺮﻟﯿﻨﮓ ﮐﯽ ﺑﺮﺍﻭﻥ نیز از دیگر صداپیشه های فیلم بعدی هستند.

قسمت اول Frozen در تاریخ ۲۲ نوامبر سال ۲۰۱۳ پا به گیشه گذاشت، این انیمیشن با بودجه ۱۵۰ میلیون دلاری ساخته شده بود و طی سه روز نخست نمایش در آمریکای شمالی توانست ۶۷ میلیون دلار بفروشد. بعد از ۲۳۸ روز نمایش، مجموع فروش داخلی Frozen به ۴۰۰٫۷ میلیون دلار رسید و در نهایت گیشه را با فروش بین المللی ۱٫۲ میلیارد دلاری ترک کرد. با توجه به نقدهای مثبتی که دریافت کرد و سود میلیاردی دیزنی، ساخت قسمت دوم یک اتفاق کاملا قطعی بود!

همچنین بخوانید| نویسنده Hidden Figures به انیمیشن Frozen 2 کمپانی دیزنی پیوست

بدون شک Frozen 2 مورد انتظارترین انیمیشن سال ۲۰۱۹ است، که به لطف تصمیم تازه دیزنی ما می توانیم یک هفته زودتر آن را تماشا کنیم. این انیمیشن سینمایی ابتدا قرار بود در تاریخ ۲۹ نوامبر ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۸ آذر ۹۸) پا به گیشه بگذارد اما حالا یک هفته زودتر، یعنی ۲۲ نوامبر (جمعه ۱ آذر) روی پرده خواهد رفت. هنوز برای پیش بینی خیلی زود به نظر می رسد، اما قطعا ۲۲ نوامبر روزی مهم و بزرگ برای دیزنی محسوب خواهد شد.

این انیمیشن توسط جنیفر لی و ﮐﺮﯾﺲ ﺑﺎﮎ بر پایه ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪای نوشته ﺍَﻟﯿﺴِﻦ ﺷﺮﻭﺩﺭ (فیلم سینمایی کریستوفر رابین) کارگردانی می شود. ما هنوز اطلاعات دقیقی از داستان Frozen 2 نداریم، اما می دانیم که بر محور سه شخصیت انسان از فیلم نخست می چرخد؛ بد نیست اشاره کنیم قسمت اول ﺑﺮ ﭘﺎﯾﻪ ﺭﻣﺎﻥ ﻣﻠﮑﻪ ﺑﺮﻓﯽ ﺍﺛﺮ ﻧﻮﯾﺴﻨﺪﻩ ﻣﺸﻬﻮﺭ ﻫﺎﻧﺲ ﮐﺮﯾﺴﺘﯿﺎﻥ ﺁﻧﺪﺭﺳﻦ ﺳﺎﺧﺘﻪ ﺷﺪﻩ بود. این ﻓﯿﻠﻢ ﺑﺎ ﺗﺤﺴﯿﻦ ﮔﺴﺘﺮﺩﻩ ﻣﻨﺘﻘﺪﺍﻥ ﻣﻮﺍﺟﻪ ﺷﺪ ﻭ ﺍﺯ ﺩﯾﺪﮔﺎﻩ ﺑﺮﺧﯽ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﺻﺤﻨﻪﻫﺎﯼ ﻣﻮﺯﯾﮑﺎﻝ ﻓﯿﻠﻢﻫﺎﯼ ﺳﺎﺧﺖ ﺩﯾﺰﻧﯽ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺧﻮﺩ ﺩﺍشت، و البته موفق به دریافت جوایز متنوعی شد. حال می توانیم انتظار داشته باشیم که قسمت دوم هم موفقیت های فیلم قبلی را تکرار کند.

منتظر انتشار اطلاعات بیشتر از Frozen 2 باشید…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.