تیزر تریلر فصل دوم سریال Future Man: بازگشت دوباره به آینده!

دومین فصل از سریال علمی-تخیلی-کمدی Future Man محصول کمپانی Hulu صاحب یک تیزر رسمی شد؛ این سریال اوایل سال جاری بازمیگردد. این کمدی سفر در زمانی توسط ﮐﺎﯾﻞ ﻫﺎﻧﺘﺮ، ﻫﺎﻭﺍﺭﺩ ﺍﺁﻭﺭﻣﻦ و Ariel Shaffir خلق شده و فصل نخست آن به حقیقت جزو سریال های خوب ۲۰۱۷ سرویس استریم Hulu بوده است. پایان جالب این سریال باعث شد که طرفداران برای تماشای هرچه زودتـر فصل دوم اشتیاق داشته باشند؛ حالا خیلی زود می توانیم باری دیگر با وُلف (با بازی Derek Wilson)، تایگر (Eliza Coupe) و جاش (Josh Hutcherson) همراه شویم که به آینده سفر می کنند.

بدون شک فصل اول Future Man حتی باعث غافلگیری خود Hulu شد، یک سریال طنز با حال و هوایی کاملا متفاوت نسبت به دیگر نمایش های مشهور کمپانی، مثل Castle Rock و Runaways یا حتی The First. اما این تفاوت ها در نهایت به نفع این سریال تمام شد و آن را در مرکز توجه مخاطبین Hulu قرار داد، البته با وجود اشاره های واضح به فرانچایزهایی مثل Back to the Future و Terminator وقوع این اتفاق اصلا عجیب نبود؛ در فصل اول ما حتی خانه آینده و کاملا مدرن جیمز کامرون را هم دیدیم!!

در فصل نخست با جاش، تایگر و وُلف همراه شدیم که باید آینده جهان را نجات می دادند، این سه نفر برای رسیدن به هدف خودشان و به پایان رساندن این ماموریت مهم، مجبور به انجام کارهای زیادی شدند؛ امـا با آغاز فصل دوم آنها متوجه یک حقیقت تلخ می شوند: اینکه ماموریتشان هنوز فاصله خیلی زیادی با پایان دارد!!

در خلاصه داستان رسمی فصل دوم سریال Future Man آمده است که: “داستان فصل دوم از سال ۲۱۶۲ آغاز می شود، و جاش، وُلف و تایگر متوجه می شوند که ماموریت فصل نخستشان برای جلوگیری از به ثمر نشدن درمان تبخال نتیجه نداده است. در این خط زمانی، Stu Camillo اکنون قدرت را در دست دارد، او به درمان بیماری خودش دست یافته و یک برنامه برای نقل مکان انسان ها به ماه دارد. یک سازمان مخفی به نام Pointed Circle در پی کمک گرفتن از جاش برای زمین زدن Stu است — اما آیا آنها آدم خوب های داستان هستند، یا Stu است؟ در حالی که وُلف کاملا با لباس های عجیب این زمان خو گرفته، تایگر در پی یافتن راهی برای فرار می باشد. جاش تیم را برای یک نقشه حماسی متحد می کند تا جهان را نجات دهند، اما حالا همه چیز به این تیم و انتخاب های آنها بستگی دارد…

دومین فصل از سریال علمی-تخیلی Future Man قرار است از تاریخ ۱۱ ژانویه (مصادف با جمعه ۲۱ دی ۹۷) توسط Hulu به دست طرفداران منتظر برسد؛


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.