کارگردان فیلم Gambit ممکن است بزودی معرفی شود؛ شروع تولید در تابستان

مدت زمان زیادی گذشته، اما به نظر می رسد که گامبیت بلاخره صاحب فیلم انفرادی خودش می شود. اوایل هفته جاری، ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ فرانچایز مردان ایکس، سیمون کینبرگ تایید کرد که این پروژه بطور قطعی در حال پیشرفت است. ﭼﻨﯿﻨﮓ ﺗﯿﺘﻮﻡ که از سال ۲۰۱۴ برای ایفای نقش شخصیت گامبیت انتخاب شد، هنوز بعنوان بازیگر این نقش شناخته می شود. فیلم سینمایی Gambit به احتمال زیاد در تابستان ۲۰۱۹ پا به گیشه خواهد گذاشت.

بعد از اینکه برای نخستین بار معرفی شد، Gambit با تاخیرهای خیلی زیادی در شروع تولید روبرو شده است، هچنین تاریخ اکران آن تغییر کرد و اشخاص مختلفی برای نشستن بر روی صندلی کارگردانی نزدیک پروژه شدند. در ماه ژانویه سال جاری، تاریخ شروع اکران از فوریه ۲۰۱۹ به ماه ژوئن تغییر داده شد. از طرفی غیبت این فیلم در ارائه کمپانی فاکس طی همایش CinemaCon باعث شد عده ای حدس بزنند که اصلا کمپانی در حال کار بر روی چنین پروژه ای نیست — که سپس تکذیب شد.
 

حال کینبرگ در تازه ترین اظهارات خوش فاش کرده است که ﻓﯿﻠﻢنامه Gambit بطور کامل آماده شده و استودیو تنها به دنبال فردی مناسب میگردد تا بر روی صندلی کارگردانی فیلم بنشیند. این فیلمساز مشهور گفت: “ما یک ﻓﯿﻠﻢنامه داریم که دوستش داریم — که چانینگ دوستش دارد.” او همچنین فاش کرده برای شروع تولید، فصل تابستان در نظر گرفته شده است تا فیلم به موقع و برای اکران در ماه تابستان سال ۲۰۱۹ آماده شود. او در رابطه با تاخیرهایی که پروژه طی مسیر توسعه با آنها روبرو شده گفت که: “وقتی شما این فیلم هایی را دارید که نیاز به حال و هوای خاص و تازه دارند، کمی طول می کشد تا آن لحن را پیدا کنید.

همچنین بخوانید: تریلر جدید فیلم سینمایی Mission: Impossible – Fallout

در حال حاضر فاکس مشغول آماده شدن برای شروع اکران Deadpool 2 است، از طرفی قرار است تولید X-Force را بزودی آغاز کند و به نظر می رسد که در اولویت استودیو قرار گرفته باشد. سال بعد نیز دو فیلم X-Men: Dark Phoenix (ﻣﺮﺩﺍﻥ ﺍﯾﮑﺲ: ققنوس سیاه) و The New Mutants (ﺟﻬﺶﯾﺎﻓﺘﻪﻫﺎﯼ ﺟﺪﯾﺪ) روی پرده می روند. حـال با توجه به موفقیت فیلم های Deadpool و Logan که هر دو به فروش خوبی دست یافتند و از نظر هنری هم با واکنش های مثبتی روبرو شدند، شاید Fox تصمیم دارد برای گامبیت هم کاری مشابه را انجام دهد، اما فعلا چیزی معلوم نیست.

اگر واقعا قرار باشد تولید فیلم از تابستان آغاز شود، بزودی اطلاعات بیشتری به دستمان می رسد…

منبع: Variety

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline