فاز تولید سریال ﭘﯿﺶدرآمدی Game of Thrones آغاز شد؛

حالا که سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) با فصل پایانی بحث برانگیز خودش هشت سال زحمت را به باد داد و باعث ناامیدی بیشتر طرفداران شد، شبکه HBO قصد دارد چند سریال دیگر در بستر فرانچایز GOT بسازد. طبق شنیده ها، این شبکه مشغول بر روی چند سریال ﭘﯿﺶدرآمدی است که اکنون یکی از آنها رسما تبدیل به واقعیت شده. طی چند ماه اخیر ما خبرها و شایعه های مختلفی را در رابطه با این سریال شنیدیم، از جمله اینکه در حال آماده شدن برای شروع فاز تولید هستند؛ که این اتفاق در نهایت رسما رخ داد.

رسانه سرگرمی EW ساعتی پیش بطور رسمی تایید کرد که فاز تولید سریال ﭘﯿﺶدرآمدی Game of Thrones با نام احتمالی The Long Night در ایسلند شمالی آغاز شده است. مثل همیشه، HBO کارهایی که مشغول انجامشان هست را مخفی نگه می دارد، پس انتظار انتشار هیچ مدل اطلاعات دقیقی را نداشته باشید. تا این لحظه فقط تایید شده که بازیگران در ایسلند شمالی جلوی دوربین خواهند رفت، ولی بعید نیست در دیگر کشورها هم لوکیشن هایی را برای تصویربرداری داشته باشند.

همچنین بخوانید | سریال ﭘﯿﺶدرآمدی Game Of Thrones فعلا Bloodmoon نام دارد؛

باید اشاره کنیم که در حال حاضر مشغول کار بر روی اپیزود اول یا به اصطلاح پایلوت (آزمایشی) این سریال هنوز بدون عنوان هستند، اما اگر نتیجه مطلوب باشد ممکن است از سوی شبکه HBO سفارش تولید یک فصل کامل را بگیرند. بنابراین، فعلا تمرکز تنها بر روی یک اپیزود قرار دارد. البته با توجه به موفقیت هایی که Game of Thrones کسب کرد و رکوردهای بزرگی را که شکست، خیلی بعید است شبکه به همین راحتی بیخیال ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف شود. ولی اگر همـه چیز بخوبی پیش برود و این سریال هم سفارش فصل اول را بگیرد، احتمالا یکی دو سالی تا روی آنتن رفتن آن طول خواهد کشید!

پادشاه شب

خانم جین گلدمن (X-Men: First Class) شورانر این سریال جدید است، که خالق فرانچایز، جرج آر.آر. مارتین هم در نگارش آن به وی کمک می کند، و البته اس. جِی. کلارکسن (Jessica Jones) هم در این کار نقش دارد. از ستاره های The Long Night می توانیم به نائومی واتس (King Kong 2005)، میراندا ریچاردسون (Churchill)، جان سیم Doctor Who) و ﺟﯿﻤﯽ ﺑﺎﻭﺭ (ﺁﻻﺕ ﻣﺮﮔﺒﺎﺭ: ﺷﻬﺮ ﺍﺳﺘﺨﻮﺍﻥﻫﺎ، ﺟﺎﻧﻮﺭﺍﻥ ﺷﮕﻔﺖﺍﻧﮕﯿﺰ: ﺟﻨﺎﯾﺎﺕ ﮔﺮﯾﻨﺪﻝﻭﺍﻟﺪ) اشاره کنیم. جاش ویتهوس (Poldark)، جورجیا هنلی (The Chronicles of Narnia)، الکس شارپ (The Hustle) و نائومی آکی (Star Wars: The Rise of Skywalker) هم دیگر بازیگران سریال ﭘﯿﺶدرآمدی GOT هستند.

همچنین بخوانید | سریال Halo قرار است Game of Thrones بعدی تلویزیون باشد؛

در این سریال تاریخی ما از خاستگاه وایت واکرها و اولین حضورشان در دنیا با خبر خواهیم شد. و همانطور که در خلاصه داستان آن آمده، “… سریال بازگوکننده تنزل جهان از عصر طلایی قهرمانان به تاریک ترین زمان آن است. و تنها یک چیز قطعی است: از رازهای وحشتناک تاریخچه وستروس تا خاستگاه حقیقی وایت واکرها، رمز و رازهای سرزمین شرق تا استارک های افسانه ای… داستانی نیست که فکر می کنیم از آن اطلاع داریم.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.