فصل هشتم Game of Thrones: دنریس زیر گوش جورا مورمنت چه گفت؟

خطر اسپویلر: قبل از خواندن این گزارش خطر لو رفتن داستان را در نظر بگیرید!

به نظر شما در اپیزود چهارم از فصل هشتم Game Of Thrones، دنریس زمانی که کنار جسد جورا مورمنت ایستاده بود، زیر گوش او چه گفت؟ جورا یکی از جالب ترین شخصیت های این سریال بوده است که متاسفانه او را در جنگ وینترفل از دست دادیم، او سعی کرد از دنریس که اژدهای خودش را از دست داده بود محافظت کند و نگذارد دست وایت واکرها به ملکه اش برسد، که خوشبختانه آریا با کشتن پادشاه شب به این جریان پایان داد اما برای جورا دیگر دیر شده بود.

در ابتدای اولین اپیزود بعد از “شب طولانی” ما شاهد برگزاری یک مراسم وداع با کشته شده های جنگ وینترفل بودیم، جایی که دنریس با جورا مورمنت خداحافظی کرد. در این مراسم شخصیت های کشته شده در راه محافظت از وینترفل برای آخرین بار دیده شدند، سپس بدن های بی روح آنها به آتش کشیده شد. اما قبل از به آتش کشیدن جسدها، دنی را در کنار جورا مشاهده کردیم، او بعد از وداع با بهترین محافظش زیر گوش وی چیزی را زمزمه کرد.

همچنین بخوانید | اطلاعاتی تازه (و جالب) از ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف های Game of Thrones

سریال Game of Thrones آخرین صحبت های دنریس با جورا را از مخاطبین خودش مخفی نگه داشت، ولی ما می توانیم حدس هایی در این رابطه بزنیم. مثلا اینکه دنریس بخاطر فداکاری که انجام داد از او تشکر کرد؛ البته اگر آریا پادشاه شب را نمی کشت حتی جورا هم نمی توانست از دنریس محافظت کند ولی او تا آخرین نفس مبارزه کرد و از جان خودش مایه گذاشت. از طرفی جورا مورمنت از صمیم قلب عاشق دنریس بود، نه یک عشق معمولی بلکه یک عشق افسانه ای، از آن مدل هایی که عاشق و معشوق هیچگاه به هم نمی رسند. بنابراین شاید دنریس زیر گوش جورا اعتراف کرده باشد که او هم عاشقش بوده و این علاقه یک طرفـه نبوده است.

جورا مورمنت

چند صحنه جلوتر، دنریس با جان اسنو در مورد از دست دادن جورا صحبت می کند و می گوید که جورا عاشقش بوده اما او هیچگاه نتوانست آنطور که جورا می خواست به وی عشق بورزد. دنریس اعتراف می کند که علاقه ای به جورا نداشته (البته از نوع رمانتیک) ولی شاید جرات اعتراف کردن را نداشته باشد؛ ما که از دل دنی خبر نداریم!

رابطه دنریس و جورا مورمنت همواره از بخش های جالب خط داستانی Game of Thrones بوده است؛ او در اصل یک جاسوس از طرف رابرت براتیون، و قصدش در حقیقت به قتل رساندن دنریس بود، اما تاثیری که پرنسس بر روی او گذاشت باعث شد تا نظرش تغییر کند و به دنریس بپیوندد، و تحت هر شرایطی طرف او بماند. به همین دلیل آخر لحظه کنار هم قرار گرفتن این دو نفر واقعا سخت و دردناک بود، لحظه ای که دنریس مجبور به وداع با جورا شد.

همچنین بخوانید | سریال Game Of Thrones: آیا وایت واکرها بازمی‌گردند؟

بنابراین دنریس ممکن است هر چیزی را زیر گوش جورا گفنه باشد و Game of Thrones هم قرار نیست صحبت هایش را فاش کند؛ اما هر چه که بوده یا به عشق ربط داشته یا به خداحافظی و آخرین دیدار.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirایستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.