20 پوستر دیدنی از شخصیت های فصل هشتم Game Of Thrones

«بازی تاج و تخت» در اصل نام نخستین جلـد از مجموعه رمان فانتزی حماسی ترانه یخ و آتش، اثر نویسنده آمریکایی جرج آر. آر. مارتین است که در ۱۹۹۶ منتشر شد و خیلی زود مورد توجه مخاطبین این سبک کتابها قرار گرفت. این رمان تخیلی مورد پسند مردم واقع شد و به فروش بالایی هم دست یافت؛ مارتین به توسعه «ترانه یخ و آتش» ادامه داد و تا سال ۲۰۱۱ چهار جلد دیگر از این مجموعه به دست طرفداران رسید. اما شهرت واقعی زمانی حاصل شد که شبکه HBO یک سریال حماسی بر پایه این مجموعه کتاب ساخت.

اولین اپیزود از سریال Game Of Thrones در سال ۲۰۱۱ روی آنتن شبکه HBO رفت، در آن زمان کسی تصور نمی کرد که GOT قرار است یک روز تبدیل به پرطرفدارتـرین سریال جهان شود؛ اما شد و تاکنون هفت فصل تماشایی از آن هم روی آنتن رفته است. این سریال به واسطه داستان جالب (که آن را مدیون مارتین است) و گیرای خودش، صحنات حماسی و نفس گیر، شخصیت های غنی و بازیگران بی نظیرش توانسته میلیون ها نفر را در سراسر جهان با خودش همراه کند!

همچنین بخوانید | تاریخ شروع پخش و تیزر تریلر فصل هشتم Game of Thrones

مدتهاست که سازندگان سریال Game Of Thrones نوید از راه رسیدن یک زمستان سخت را به ما می دهند، حال این زمستان قرار است امسال سراسر وستروس را فرا بگیرد؛ چون پخش فصل هشتم و پایانی این سریال از تاریخ ۱۴ آوریل ۲۰۱۹ (مصادف با یکشنبه ۲۵ فروردین) آغاز میشود. حال چون پایان نزدیک است، HBO اقدام به انتشار ۲۰ پوستر جالب از شخصیت های اصلی این سریال کرده است:

فصل هشتم Game Of Thrones اینطور که به نظر می رسو یک داستان دراماتیک دارد چون در انتهای آن معلوم می شود که چه کسی در نهایت بر روی تخت پادشاهی خواهد نشست. البته این کوتاه ترین فصل سریال است و تنها ۶ اپیزود دارد، اما در عوض اپیزودهای آن طولانی و مثل فیلم سینمایی هستند. درست مانند فصل قبلی، جُـرج آر.آر. مارتین در نگارش داستان فصل جدید هم با نویسندگان سریال همکاری داشته است؛ بنابراین می توانیم انتظار داشته باشیم که داستان آن به محتوای اصلی بسیار نزدیک باشد.

همچنین بخوانید | لیست بازیگران اصلی سریال ﭘﯿﺶدرآمدی Game of Thrones فاش شد؛

سریال Game Of Thrones بهار ۲۰۱۹ برای همیشه به پایان می رسد، اما دنیای وستروس به زندگی ادامه خواهد داد؛ چون شبکه HBO قصد دارد با تولید یک سریال ﭘﯿﺶدرآمدی که ظاهرا The Long Night (شب طولانی) نام دارد به توسعه این فرانچایز ادامه دهد، سریال یاد شده قرار است بعد از پایان پخش فصل هشتم Game Of Thrones روی آنتن برود. وقایع این سریال هزاران سال قبل از حوادث GOT به وقوع می پیوندد، و ظاهرا کاوشی عمیق در تاریخچه وستروس خواهد داشت و ما را با گذشته دنیای GOT بهتر آشنا خواهد کرد. در سریال The Long Night ما از خاستگاه وایت واکرها و اولین حضورشان در دنیا با خبر خواهیم شد.

پس پایان نزدیک است، ولی شروعی تازه در انتظار ماست…


منبع: ew

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.