لیست بازیگران اصلی سریال ﭘﯿﺶدرآمدی Game of Thrones فاش شد؛

نام بازیگران اصلی سریال ﭘﯿﺶدرآمدی Game of Thrones (بازی تاج و تخت) فاش شد و این ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ تلویزیونی را یک قدم به واقعیت نزدیک تر کرد؛ این سریال که طبق اظهارات جرج آر. آر. مارتین The Long Night (شب طولانی) نام دارد، تنها سریالی است که در بستر دنیای Game of Thrones در حال توسعه می باشد. HBO مشغول کار بر روی چندین سریالی احتمالی است که هر کدام از آنها ممکن است تبدیـل به واقعیت شوند.

در میان این چند پروژه احتمالی، The Long Night در حال حاضر تنها سریالی است که تصمیم به تولید آن گرفته شده؛ دو نامِ آشنا، ﻧﺎﺋﻮﻣﯽ ﻭﺍﺗﺲ (کینگ کونگ ۲۰۰۵) و ﺟﺎﺵ ﻭﯾﺘﻬﻮﺱ (سریال Poldark) طی چند ماه گذشته بعنوان دو بازیگر اصلی این سریال معرفی شده اند. حال، تعدادی بازیگر جدید هم به این دو ستاره پیوسته اند که در پاراگراف بعدی آنها را معرفی می کنیم؛

همچنین بخوانید | پخش فصل هشتم Game of Thrones از آوریل ۲۰۱۹ آغاز می شود!

طبق یک گزارش تازه منتشر شده توسط هالیوود ریپورتر، در سریال ﭘﯿﺶدرآمدی Game of Thrones شاهد حضور Naomi Ackie (فیلم Star Wars Episode IX)، ﺟﯿﻤﯽ ﺑﺎﻭﺭ (ﺁﻻﺕ ﻣﺮﮔﺒﺎﺭ: ﺷﻬﺮ ﺍﺳﺘﺨﻮﺍﻥﻫﺎ، ﺟﺎﻧﻮﺭﺍﻥ ﺷﮕﻔﺖﺍﻧﮕﯿﺰ: ﺟﻨﺎﯾﺎﺕ ﮔﺮﯾﻨﺪﻝﻭﺍﻟﺪ)، Denise Gough (فیلم Robin Hood 2010)، ﺷﯿﻼ ﺍَﺗﯿﻢ (Harlots)، ﺟﻮﺭﺟﯿﺎ ﻫﻨﻠﯽ (سرگذشت نارنیا)، Ivanno Jeremiah (سریال Black Mirror)، ﺍﻟﮑﺲ ﺷﺎﺭﭖ (To the Bone) و ﺗﻮﺑﯽ ﺭﺟﺒﻮ (Reign) خواهیم بود. این چند نفر جزو بازیگران ثابت سریال هستند و از همان ابتدا با آنها آشنا خواهیم شد.

The long night

پیش از این شایعه ها خبر از پیوستن Gough و خانم اتیم به جمع بازیگران سریال ﭘﯿﺶدرآمدی Game of Thrones داده بودند اما تا به امروز تایید نشده بود. در حال حاضر هیچ اطلاعاتی از شخصیت های حاضر در The Long Night نداریم و برای این یک مورد باید خیلی بیشتر صبر کنیم. البته باید اشاره کنیم که پخش این سریال از شبکه HBO هنوز قطعی نشده و اگر اپیزود پایلوت آن مورد پسند قرار بگیرد سفارش تولید خواهد گرفت. خانم SJ Clarkson (سریال Jessica Jones، Succession) اپیزود آزمایشی این سریال را کارگردانی می کند که جین گولدمن و خود مارتین نویسنده های آن هستند.

همچنین بخوانید | ﻓﯿﻠﻢبرداری سریال ﭘﯿﺶدرآمدی Game Of Thrones از فوریه ۲۰۱۹ آغاز می شود؛

هنوز اطلاعات تازه ای از داستان سریال The Long Night فاش نشده، اما طبق گزارش های قبلی وقایع این سریال چند هزار سال قبل از حوادث Game of Thrones به وقوع می پیوندد، و ظاهرا کاوشی عمیق در تاریخچه وستروس خواهد داشت و ما را با گذشته دنیای GOT بهتر آشنا خواهد کرد. در سریال The Long Night ما از خاستگاه وایت واکرها و اولین حضورشان در دنیا با خبر خواهیم شد.

در خلاصه داستان رسمی سریال ﭘﯿﺶدرآمدی Game of Thrones است که: “وقایع این سریال هزاران سال قبل از رویدادهای GAME OF THRONES رخ می دهد، سریال بازگوکننده تنزل جهان از عصر طلایی قهرمانان به تاریک ترین زمان آن است. و تنها یک چیز قطعی است: از رازهای وحشتناک تاریخچه وستروس تا خاستگاه حقیقی وایت واکرهای، رمز و رازهای سرزمین شرق تا افسانه استارک ها… داستانی نیست که فکر می کنیم می دانیم.

بزودی اطلاعات بیشتری از شخصیت ها، بازیگران و داستان این سریال منتظر خواهد شد؛ #The Long Night را دنبال کنید!


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.