دومین سریال ﭘﯿﺶدرآمدی Game of Thrones هم رسماً در حال توسعه است؛

دومین سریال ﭘﯿﺶدرآمدی Game of Thrones، که طبق شنیده ها وقایع آن ۳۰۰ سال پیش از حوادث سریال اصلی اتفاق می افتد، قرار است کاوشی داشته باشد در تاریخچه خاندان تارگرین؛ اولین اپیزود این سریال در آستانه گرفتن سفارش تولید قرار دارد. جرج ریموند ریچارد مارتین، نویسنده مجموعه کتاب A Song of Ice and Fire در نگارش ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪای سریال جدید با رایان کاندل (Colony) همکاری می کند، این سریال ﭘﯿﺶدرآمدی بر پایه کتاب Fire & Blood نوشته مارتین ساخته می شود، در این کتاب فاش می گردد که تارگرین ها چطور در وستروس به قدرت می رسند.

اولین سریال ﭘﯿﺶدرآمدی GOT تولیدش اکنون قطعی شده، در این سریال نائومی واتس نقش آفرینی می کند و وقایع آن در عصر قهرمانان (Age of Heroes) اتفاق می افتد، یعنی ۶ هزار سال قبل از اینکه داستان سریال Game of Thrones آغاز شود. اولین اپیزود این سریال مدتی است که تولیدش به پایان رسیده، اما هنوز از سوی HBO سفارش تولید یک فصل کامل را نگرفته است. اگر به یاد داشته باشید در سال ۲۰۱۷ بود که فاش شد HBO مشغول کار بر روی چهار سریال ﭘﯿﺶدرآمدی است که وقایع آنها در دنیای GOT اتفاق می افتد، سپس گفته شد که پنجمین سریال هم توسط بریان کاگمن نویسنده/تهیه کننده Game of Thrones در حال توسعه می باشد.
 

همچنین بخوانید | در سریال ﭘﯿﺶدرآمدی Game of Thrones استارک ها حضور دارند اما لنیسترها نه!

حال، درست زمانی که منتظریم تکلیف اولین سریال ﭘﯿﺶدرآمدی GOT معلوم شود، فاش شده که سریال House Targaryen مارتین و کاندل در وضعیت خوبی قرار دارد، این سریال “برداشتی تازه است از جهانی که توسط بریان کاگمن توسعه یافته” چونکه سریال GOT کاگمن قرار نیست ساخته شود (همان پنجمین ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف که در پاراگراف قبلی به آن اشاره کردیم). با توجه به همین محدود اطلاعاتی که داریم، می توانیم انتظار حضور شخصیت هایی مثل اگان تارگرین و خواهران او رینیس و ویسنیا را داشته باشیم، و همچنین اژدهایان قدرتمند. بواسطه حضور دنریس تارگرین در Game of Thrones که شخصیت اصلی سریال بود، ما تا حدودی با تاریخ و همچنین فرهنگ خاندان تارگرین آشنا شدیم، ولی تولید یک سریال اختصاصی قطعا جالب تر خواهد بود و می تواند کاوش هیجان انگیزی باشد.

بازی تاج و تخت

بد نیست که اشاره کنیم، خاندان تارگرین یکی از خاندان های نجیب زاده از نژاد والریا هستند که توانستند از نابودی والریا نجات یابند. آنان سال ها در جزیره دراگون استون (Dragonstone) زندگی می کردند تا این که اگان تارگرین و خواهرهایش سوار بر اژدهایانشان هفت پادشاهی را به زیر سلطه خود درآوردند. خاندان تارگرین به مدت سیصد سال به عنوان پادشاهان وستروس حکومت کردند تا این که در زمان شورش غاصب سرنگون شدند. مقر آنان شهر مرکزی بارانداز پادشاه و قلعه‌ی جزیره‌ی دراگون استون بود. [منبع: سایت وستروس]

همچنین بخوانید | عنوان و لوگوی احتمالی سریال ﭘﯿﺶدرآمدی Game Of Thrones فاش شد؛

از آنجا که اولین سریال ﭘﯿﺶدرآمدی Game of Thrones هنوز سفارش تولید فصل اول را نگرفته، ما نمی دانیم که HBO دقیقا چه برنامه ای دارد؛ قصد دارد بهترین سریال را انتخاب کند یا اینکه هر دو را روی آنتن ببرد. احتمالا باید کمی صبر کنیم تا قضیه معلوم شود…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.