جاش ویتهوس برای ایفای نقش اصلی به سریال ﭘﯿﺶدرآمدی Game Of Thrones پیوست

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، جاش ویتهوس به سریال ﭘﯿﺶدرآمدی Game of Thrones (بازی تاج و تخت) تحت عنوان The Long Night (شب طولانی) پیوسته و قرار است در نقش بازیگر اصلی آن ظاهر شود؛ البته هنوز نمی دانیم او دقیقا چه شخصیتی را به تصویر خواهد کشید. خانم جین گلدمن و بقیه عوامل این سریال اکنون در جستجوی بازیگر مناسب برای آن هستند، مدتی قبل هم فاش شد که  نائومی واتس برای ایفای یک شخصیت کلیدی به این سریال پیوسته، شخصیت او یک جامعه‌گرای فرهمند است که رازی تاریک را مخفی می کند.

وقایع سریال The Long Night چند هزار سال قبل از حوادث Game of Thrones به وقوع می پیوندد، این سریال کاوشی عمیق در تاریخچه وستروس خواهد داشت و ما را با گذشته دنیای GOT بهتر آشنا خواهد کرد. در سریال The Long Night ما از خاستگاه وایت واکرها و اولین حضورشان در دنیا با خبر خواهیم شد. انتظار داریم که تولید این سریال به شدت مورد انتظار اوایل سال ۲۰۱۹ آغاز شود، تا بعد از به پایان رسیدن پخش فصل هشتم Game of Thrones آماده روی آنتن رفتن باشد.

همچنین بخوانید| سریال ﭘﯿﺶدرآمدی Game Of Thrones بلاخره The Long Night نام گرفت!

طبق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی ددلاین، جاش ویتهوس به مجموعه تلویزیونی The Long Night (البته فعلا به اپیزود پایلوت آن) پیوسته تا در نقش اصلی این سریال بازی کند، اما برخلاف شخصیت خانم واتس ما هیچ اطلاعاتی از نقش ویتهوس نداریم. البته تاکنون اطلاعات چندان زیادی از خود سریال هم به دست ما نرسیده، پس نمی توانیم انتظار داشته باشیم HBO همین ابتدای راه خیلی دقیق در مورد شخصیت های آن صحبت کند.

The long Night

بد نیست بدانید که آقای جاش ویتهوس فعالیت خودش بعنوان بازیگر را در سال ۲۰۱۴ آغاز نمود، بنابراین یک ستاره نوظهور و تازه کـار است — Poldark یکی از سریال هایی است که ویتهوس را در آن مشاهده کرده ایم. با توجه به دو بازیگری که تاکنون به سریال پیوسته اند، اینطور به نظر می رسد که قرار است برای انتخاب بازیگر The Long Night مشابه Game of Thrones عمل کننـد، یعنی قرار دادن بازیگران نچندان معروف در کنار ستاره های مشهور.

همچنین بخوانید| ﻓﯿﻠﻢبرداری سریال ﭘﯿﺶدرآمدی Game Of Thrones از فوریه ۲۰۱۹ آغاز می شود؛

در خلاصه داستان رسمی این سریال The Long Night است که: “وقایع این سریال هزاران سال قبل از رویدادهای GAME OF THRONES رخ می دهد، سریال بازگوکننده تنزل جهان از عصر طلایی قهرمانان به تاریک ترین زمان آن است. و تنها یک چیز قطعی است: از رازهای وحشتناک تاریخچه وستروس تا خاستگاه حقیقی وایت واکرهای، رمز و رازهای سرزمین شرق تا افسانه استارک ها… داستانی نیست که فکر می کنیم می دانیم.

بزودی اطلاعات بیشتری از بازیگران و داستان این سریال منتظر خواهد شد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.