آخرین اطلاعاتی که از سریال ﭘﯿﺶدرآمدی Game of Thrones داریم

ما بعنوان طرفدار چه انتظاری می توانیم از سریال ﭘﯿﺶدرآمدی Game of Thrones (بازی تاج و تخت) داشته باشیم، سریالی که فعلا با عنوان The Long Night (شب طولانی) شناخته می شود؟ در حال حاضر شبکه HBO مشغول توسعه چندین ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف برای Game of Thrones است، که یکی از آنها زیر نظر جین گولدمن نوشته می شود، سریالی که تولید آن قطعی شده است.

اولین اپیزود از سریال Game of Thrones در سال ۲۰۱۱ روی آنتن HBO رفت و آخرین اپیزود آن هم شب گذشته پخش شد، و بعد از هشت سال به این سریال تماشایی و پرطرفدار برای همیشه پایان داد. اما این قرار نیست یک پایان برای دنیای بازی تاج و تخت باشد، چونکه HBO قصد تولید چندین سریال را در بستر این فرانچایز دارد. فعلا ما منتظر از راه رسیدن اولین سریال ﭘﯿﺶدرآمدی که The Long Night نام گرفته هستیم، و حالا هم قصد داریم آخرین اطلاعات موجود از این سریال را در اختیار شما قرار دهیم.

همچنین بخوانید | اطلاعاتی تازه (و جالب) از ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف های Game of Thrones

تاریخ شروع پخش این سریال

طبق ادعای Casey Bloys که یکی از رئسای شبکه HBO است، تولید سریال ﭘﯿﺶدرآمدی Game of Thrones اوایل تابستان امسال آغاز می شود. اما از آنجا که این سریال طبیعتی رازگونه دارد و HBO هم جلوی لو رفتن هر گونه اطلاعاتی را می گیرد، ما نمی دانیم تولید چند ماه طول خواهد کشید. ولی اگر شبکه به اپیزود پایلوت (آزمایشی) چراغ سبز نشان دهد و The Long Night سفارش تولید یک فصل کامل بگیرد، احتمالا در سال ۲۰۲۱ موفق به تماشای آن خواهیم شد.

البته این هم فقط یک حدس عادی است و تا زمانی که خود HBO در این مورد صحبت نکند ما نمی توانیم تاریخ خاصی را اعلام کنیم، ولی به نظر ۲۰۲۱ زمان مناسبی باشد.

The long night

آخرین اطلاعات از داستان سریال

طبق گزارش های قبلی وقایع این سریال چند هزار سال قبل از حوادث Game of Thrones به وقوع می پیوندد، و ظاهرا کاوشی عمیق در تاریخچه وستروس خواهد داشت و ما را با گذشته دنیای GOT بهتر آشنا خواهد کرد. در سریال The Long Night ما از خاستگاه وایت واکرها و اولین حضورشان در دنیا با خبر خواهیم شد.

در خلاصه داستان رسمی سریال ﭘﯿﺶدرآمدی Game of Thrones است که: “وقایع این سریال هزاران سال قبل از رویدادهای GAME OF THRONES رخ می دهد، سریال بازگوکننده تنزل جهان از عصر طلایی قهرمانان به تاریک ترین زمان آن است. و تنها یک چیز قطعی است: از رازهای وحشتناک تاریخچه وستروس تا خاستگاه حقیقی وایت واکرها، رمز و رازهای سرزمین شرق تا افسانه استارک ها… داستانی نیست که فکر می کنیم می دانیم.

در این سریال ممکن است خبری از اژدها و تخت آهنی نباشد، در عوض به احتمال قوی فرزندان جنگل (Children of the Forest) که مسئول خلق وایت واکرها هستند نقش مهمی در داستان خواهند داشت. از طرفی شایعه ها ادعا دارند که داستان سریال ممکن است بر روی اولین لنیستر تمرکز داشته باشد، اما فعلا تایید نشده.

همچنین بخوانید | تیزر تریلر سریال فانتزی His Dark Materials محصول HBO

بازیگران اصلی سریال

نائومی واتس (King Kong 2005) اولین بازیگری بود که به سریال ﭘﯿﺶدرآمدی Game of Thrones پیوست، او در نقش یک زن ثروتمند که رازی تاریک را مخفی کرده بازی می کند. در اکتبر ۲۰۱۸ نیز جاش ویتهوس (Poldark) بعنوان بازیگر نقش اول مرد این سریال انتخاب شد، در کنار میراندا ریچاردسون. خیلی زود هم لیست کامل بازیگران سریال ﭘﯿﺶدرآمدی Game of Thrones فاش شد: جورجیا هنلی (The Chronicles of Narnia)، ﺟﯿﻤﯽ ﺑﺎﻭﺭ (ﺁﻻﺕ ﻣﺮﮔﺒﺎﺭ: ﺷﻬﺮ ﺍﺳﺘﺨﻮﺍﻥﻫﺎ، ﺟﺎﻧﻮﺭﺍﻥ ﺷﮕﻔﺖﺍﻧﮕﯿﺰ: ﺟﻨﺎﯾﺎﺕ ﮔﺮﯾﻨﺪﻝﻭﺍﻟﺪ)، ﺍﻟﮑﺲ ﺷﺎﺭﭖ (The Hustle)، ﺗﻮﺑﯽ ﺭﺟﺒﻮ (The Last Kingdom)، جان سیم (Doctor Who)، نائومی آکی (Star Wars: The Rise of Skywalker)، و Denise Gough (فیلم The Kid Who Would Be King) در کنار Dixie Egerickx (فیلم The Little Stranger).

Game of thrones

عنوان این سریال

این سریال در حال حاضر فاقد عنوان رسمی است، اما مارتین نویسنده رمان های نغمه‌ای از یخ و آتش تایید کرده بود که سریال ﭘﯿﺶدرآمدی Game of Thrones قرار است The Long Night نام داشته باشد، اما بعدا معلوم شد که عنوان یکی از اپیزودهای فصل هشتم GOT بوده (اپیزود نبرد وینترفل). در حال حاضر نیز این سریال با عنوان موقت Bloodmoon (ماه خون) در حال توسعه است و باید صبر کنیم تا عنوان رسمی آن فاش شود.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

1 نظر
  1. سیدامین می گوید

    سلام خیلی بد تموم شد Game of Thrones… بهتر از این انتظار داشتم … بدترین قسمتش هم میتونم بگم قسمت شیش سریال هستش …کاش این سریال بهتر قشنگ تر بسازن مثل این یکی پایانی بهتر براش بسازن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.