در سریال ﭘﯿﺶدرآمدی Game of Thrones استارک ها حضور دارند اما لنیسترها نه!

جرج آر.آر. مارتین خالق بازی تاج و تخت، اطلاعات تازه ای را در رابطه با سریال ﭘﯿﺶدرآمدی Game of Thrones فاش کرد؛ سریالی که بطور غیررسمی The Long Night (شب طولانی) نامیده شده است. طی یک گفتگوی جدید، خالق اصلی این فرانچایز اطلاعاتی در رابطه با داستان این سریال فاش کرد، از جمله اینکه خاندان استارک در آن حضور دارند اما لنیسترها نقشی در داستان The Long Night نخواهند داشت (حداقل در ابتدا).

مارتین اولین کتاب خودش از سری A Song of Ice را در سال ۱۹۹۶ منتشر کرد، سپس چهار کتاب دیگر از همین سری به دست طرفداران رسید (آخرین در سال ۲۰۱۱) و حالا منتظر دو کتاب پایانی هستیم. این مجموعه به بیش از ۲۰ زبان ترجمه شده و چهار جلد از آن در فهرست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار گرفته ‌است. در سال ۲۰۱۱ شبکه HBO سریال Game Of Thrones را روی آنتن برد، سریالی که دیوید بنیاف و دی. بی. وایس آن را بر پایه مجموعه کتاب های مشهور مارتین خلق کردند. GOT خیلی زود تبدیل شد به یکی از برترین و پرطرفدارترین سریال های تاریخ، این مقام تا هفت سال توسط سریال حماسی HBO حفظ شد؛ تا امسال که فصل هشتم روی آنتن رفت و بیشتر طرفداران را ناامید کرد.

همچنین بخوانید | عنوان و لوگوی احتمالی سریال ﭘﯿﺶدرآمدی Game Of Thrones فاش شد؛

در ماه اکتبر سال گذشته بود که مارتین تایید کرد این سریال ﭘﯿﺶدرآمدی The Long Night نام دارد، اما وقتی که یکی از اپیزودهای فصل هشتم Game of Thrones با این عنوان روی آنتن رفت به این فکر افتادیم که شاید سریال اسم دیگری داشته باشد. این نویسنده اخیرا مصاحبه ای داشته با وبسایت EW که طی آن اطلاعات تازه ای را در مورد سریال فاش کرد، سریالی که وقایع آن ۵۰۰۰ سال قبل از حوادث GOT اتفاق می افتد. تایید شده که در این سریال، وستروس بین ۱۰۰ پادشاهی کوچک تقسیم شده، ولی در خود Game of Thrones تعداد قلمروها به هفت کاهش پیدا کرده بود.

سریال ﭘﯿﺶدرآمدی Game of Thrones

مارتین همچنین فاش کر که استارک ها و دایرولف ها بـخشی از داستان سریال خواهند بود، در کنار “چیزهایی مثل… ماموت ها و بخش جالب قضیه این است که در سریال شاهد حضور هیچ لنسیتری نخواهیم بود، حداقل در ابتدای داستان اینطور است. طبق ادعای مارتین، سریال ﭘﯿﺶدرآمدی Game Of Thrones بر روی تعدادی شخصیت خاص نخواهد چرخید و در عوض بر روی یک گروه بزرگ از بازیگران متمرکز خواهد بود. این نویسنده به عنوان سریال هم اشاره کرد که برخلاف انتظار ما، ظاهرا “The Long Night” یا “Bloodmoon” نخواهد بود، و او “The Longest Night” را بیشتر دوست دارد. مارتین که این روزها مشغول کار بر روی The Winds of Winter (بادهای زمستان)، ششمین رمان از سری مشهور A Song of Ice and Fire است، این عنوان را جالب خوانده است.

همچنین بخوانید | فاز تولید سریال ﭘﯿﺶدرآمدی Game of Thrones آغاز شد؛

باید اشاره کنیم که نائومی واتس (King Kong 2005)، میراندا ریچاردسون (Churchill)، جان سیم Doctor Who) و ﺟﯿﻤﯽ ﺑﺎﻭﺭ (ﺁﻻﺕ ﻣﺮﮔﺒﺎﺭ: ﺷﻬﺮ ﺍﺳﺘﺨﻮﺍﻥﻫﺎ، ﺟﺎﻧﻮﺭﺍﻥ ﺷﮕﻔﺖﺍﻧﮕﯿﺰ: ﺟﻨﺎﯾﺎﺕ ﮔﺮﯾﻨﺪﻝﻭﺍﻟﺪ)، جاش ویتهوس (Poldark)، جورجیا هنلی (The Chronicles of Narnia)، الکس شارپ (The Hustle) و نائومی آکی (Star Wars: The Rise of Skywalker) بازیگران سریال ﭘﯿﺶدرآمدی GOT هستند.

خانم جین گلدمن (X-Men: First Class) شورانر این سریال جدید است، که خالق فرانچایز، جرج آر.آر. مارتین هم در نگارش آن به وی کمک می کند، و البته اس. جِی. کلارکسن (Jessica Jones) هم در این کار نقش دارد. سریال ﭘﯿﺶدرآمدی Game of Thrones این روزها در حال تولید است و هنوز صاحب تاریخ انتشار نشده است، ولی بزودی خبرهای دقیق تری منتشر خواهد شد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر
۰

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.