سریال ﭘﯿﺶدرآمدی Game Of Thrones فعلا Bloodmoon نام دارد

سریال ﭘﯿﺶدرآمدی Game of Thrones (بازی تاج و تخت) شبکه HBO قرار است در ماه ژوئن جلوی دوربین برود، و تایید شده که Bloodmoon عنوان موقت آن است (تا زمانی که تولید به پایان برسد). این سریال هنوز صاحب عنوان رسمی نشده، اما پیش از این گفته شده بود که قرار است The Long Night (شب طولانی) نام داشته باشد، چون وقایع آن در گذشته ای دور اتفاق می افتد، حدود ۸۰۰۰ سال قبل از جنگ پنج پادشاه.

در این سریال قرار است شاهد حضور بازیگرانی شناخته شده در کنار تعدادی چهره جدید باشیم، از ستاره های مشهور می توانیم به نائومی واتس (King Kong 2005)، میراندا ریچاردسون (Churchill)، جان سیم Doctor Who) و ﺟﯿﻤﯽ ﺑﺎﻭﺭ (ﺁﻻﺕ ﻣﺮﮔﺒﺎﺭ: ﺷﻬﺮ ﺍﺳﺘﺨﻮﺍﻥﻫﺎ، ﺟﺎﻧﻮﺭﺍﻥ ﺷﮕﻔﺖﺍﻧﮕﯿﺰ: ﺟﻨﺎﯾﺎﺕ ﮔﺮﯾﻨﺪﻝﻭﺍﻟﺪ) اشاره کنیم. جاش ویتهوس (Poldark)، جورجیا هنلی (The Chronicles of Narnia)، الکس شارپ (The Hustle) و نائومی آکی (Star Wars: The Rise of Skywalker) هم دیگر بازیگران سریال ﭘﯿﺶدرآمدی GOT هستند. جورج مارتین (نویسنده رمان های A Song of Ice and Fire) داستان سریال را نوشته و خانم جین گولدمن (Kingsman) هم شورانر آن است.

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعاتی که از سریال ﭘﯿﺶدرآمدی Game of Thrones داریم؛

در نسخه ماه مارس Production Weekly از این سریال بعنوان ﭘﯿﺶدرآمد بدون عنوان Game of Thrones با عنوان موقت Bloodmoon یاد شده است. این عنوان می تواند رسمی شود چون “خون” معمولا نقش مهمی در داستان های بازی تاج و تخت دارد، اما اگر جزو طرفداران GOT هستید زیاد سعی نکنید از کلمه Bloodmoon اطلاعاتی بیرون بکشید، چون عناوین موقت با وجود ارتباطی که نسبت به پروژه دارند، همیشه مفهوم خاصی را درون خودشان پنهان نکرده اند؛ چون صرفا جهت صدا زدن پروژه طی فاز تولید انتخاب می شوند. مثلا یک نمونه خوب برای کشف مفهوم حقیقی این صحبت ها اینکه فیلم Spider-Man: Homecoming طی فاز تولید با عنوان Summer of George شناخته می شود، ولی شما در فیلم جورج را دیدید؟

سریال Bloodmoon

با توجه به اینکه وقایع این سریال هزاران سال قبل از حوادث Game Of Thrones اتفاق می افتد، نباید انتظار دیدن شخصیت های آشنا را داشته باشیم (البته بجز پادشاه شب). Bloodmoon قرار است کاوشی عمیق در تاریخچه وستروس داشته باشد و ما را با گذشته دنیای GOT بهتر آشنا کند. در این سریال تاریخی ما از خاستگاه وایت واکرها و اولین حضورشان در دنیا با خبر خواهیم شد. و همانطور که در خلاصه داستان آن آمده، “… سریال بازگوکننده تنزل جهان از عصر طلایی قهرمانان به تاریک ترین زمان آن است. و تنها یک چیز قطعی است: از رازهای وحشتناک تاریخچه وستروس تا خاستگاه حقیقی وایت واکرها، رمز و رازهای سرزمین شرق تا استارک های افسانه ای… داستانی نیست که فکر می کنیم از آن اطلاع داریم.

همچنین بخوانید | اطلاعاتی تازه (و جالب) از ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف های Game of Thrones

تولید Bloodmoon تابستان امسال آغاز می شود، اما هنوز تاریخ دقیق شروع پخش آن اعلام نشده. ولی انتظار می رود که در سال ۲۰۲۱ موفق به تماشای آن خواهیم شد؛ منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.