تاریخ شروع پخش فصل هشتم Game of Thrones چه زمانی اعلام می شود؟

بعد از ماه هـا زدن حدس و گمان، HBO فاش کرد تاریخ شروع پخش فصل هشتم سریال پرطرفدار Game of Thrones (بازی تاج و تخت) چه موقع اعلام می شود؛ خب، شاید خبر زیاد مهمی نباشد اما حداقل می دانیم که بلاخره یک روز از این تاریخ مطلع خواهیم شد. البته قبلا اعلام شده بود که فصل هشتم Game of Thrones قرار است در ماه آوریل روی آنتن HBO برود، اما هنوز تاریخ دقیق تری فاش نشده است.

شبکه HBO همیشه در مورد سریال Game of Thrones رازدار بوده و حالا که برای پخش کردن فصل پایانی آن آماده می شود اصلا جای تعجب ندارد که سعی می کند بیشتر از همیشه رمزآلود عمل کنـد. در هر صورت، فقط چند ماه تا شروع پخش فصل ۸ باقی مانده و بلاخره باید به طرفداران بگوید که از چه روزی می توانند پایان را تماشا کنند. در رابطه با داستان فصل هشتم Game of Thrones هم هیچ نظری نداریم و تاکنون جز چند مورد اشاره توسط بازیگران چیزی دست ما را نگرفته است.

فصل هشتم این سریال از نظر تعداد اپیزود با کاهش روبرو شده اما در عوض اپیزودهای آن طولانی تر هستند؛ بنابراین فصل نهایی GOT مانند ۶ فیلم سینمایی ادامه دار می باشد!!

همچنین بخوانید | لیست بازیگران اصلی سریال ﭘﯿﺶدرآمدی Game of Thrones فاش شد؛

رئسای HBO هنوز کاملا آماده نیستند که تاریخ شروع پخش فصل هشتم Game Of Thrones را در اختیار طرفداران قرار دهند، اما فاش کرده اند که چه روزی این کـار سخت و دشوار را انجام خواهند داد. HBO در صفحه رسمی توییتر خودش با انتشار یک توییت تازه فاش نمود که پیگیر یافتن تاریخ شروع پخش فصل ۸ می باشنـد، طبق این توییت در روز ۱۳ ژانویه (۲۳ دی) ما مطلع می شویم که پخش GOT از چه تاریخی آغاز خواهد شد.

Got S08

تاریخ شروع پخش فصل پایانی Game of Thrones دقیقا زمانی اعلام می شود که فصل سوم سریال True Detective (کارآگاه حقیقی) روی آنتن می رود، که حرکتی هوشمندانه از سوی شبکه HBO است. البته کاملا حق دارند که برای بازگرداندن مخاطبین تلاش کنند چون فصل دوم این سریال واقعا ناامیدکننده بود. در طرف دیگر، Game Of Thrones دیگر نیازی به تبلیغ برای بیشتر دیده شدن ندارد، چون این سریال در نقطه اوج خودش قرار گرفته و با توجه به تعداد زیاد بینندگان آن طی فصل های گذشته می توانیم با یقین بگوییم که شش اپیزود باقی مانده از قبلی ها پربیننده تر هم خواهد بود.

همچنین بخوانید | ﭘﺮﺑﯿﻨﻨﺪﻩ ﺗﺮﯾﻦ سریال های سال ۲۰۱۸

بنابراین هنوز خیلی با Game of Thrones کار داریم و فعلا باید منتظر انتشار اطلاعات بیشتر در ارتباط با GOT و دنیای وستروس باشیم…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.