تاریخ شروع پخش و تیزر تریلر فصل هشتم Game of Thrones

شبکه HBO بطور رسمی تایید کرد که فصل هشتم سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) قرار است از تاریخ ۱۴ آوریل ۲۰۱۹ روی آنتن برود، همچنین تیزر تریلر به شدت مورد انتظار فصل جدید را منتشر کرد؛ اکنون میلیون ها نفر در سراسر جهان منتظر شروع پخش فصل پایانی GOT هستند، یکی از پرطرفدارترین سریال های جهان که قرار است به انتها برسد. البته این یک پایان برای خود Game Of Thrones خواهد بود و فرانچایز با چند سریال ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ و ﭘﯿﺶدرآمدی ادامه خواهد یافت.

شبکه HBO درست قبل از روی آنتن رفتن فصل سوم سریال True Detective (کارآگاه حقیقی) تاریخ شروع پخش فصل هشتم Game of Thrones را فاش نمود، که حرکتی هوشمندانه از سوی شبکه بود چون True Detective طی فصل دوم واقعا عملکردی ناامیدکننده داشت و HBO با خودش حساب کرد اگر چنین حرکتی انجام دهد طرفداران برای فهمیدن تاریخ شروع پخش پای تلویزیون می نشینند و شاید True Detective را هم تماشا کنند.

همچنین بخوانید | لیست بازیگران اصلی سریال ﭘﯿﺶدرآمدی Game of Thrones فاش شد؛

فصل هشتم Game Of Thrones یک داستان دراماتیک دارد و معلوم می کند که چه کسی در نهایت بر روی تخت پادشاهی خواهد نشست. البته این کوتاه ترین فصل سریال است و تنها ۶ اپیزود دارد، اما در عوض اپیزودهای آن طولانی و مثل فیلم سینمایی هستند. درست مانند فصل هفتم، جُـرج آر.آر. مارتین در نگارش داستان فصل جدید با نویسندگان سریال همکاری داشته است؛ بنابراین داستان به محتوای اصلی بسیار نزدیک می باشد.

این تیزر تریلر که روی آنتن شبکه HBO رفته تایید می کند پخش فصل هشتم Game of Thrones قرار است از تاریخ ۱۴ آوریل ۲۰۱۹ (مصادف با یکشنبه ۲۵ فروردین ۹۸) آغـاز شود. در خود تیزر نمی توانیم چیزی از صحنات فصل بعدی را مشاهده کنیم، ولی اگر دقت کنید حال و هوایی شوم دارد و نوید حوادثی بد را می دهد. رامین جوادی نیز مثـل همیشه آهنگ‌ساز این تیزر است، که البته نیازی به یادآوری ندارد.


ما هنوز اطلاعات دقیقی از داستان فصل هشتم Game of Thrones نداریم، حتی نمی توانیم حدس درستی درباره آن بزنیم چون HBO تمام تلاش خودش را کرده تا هیچ چیزی در مورد وقایـع این فصل فاش نشود. اگر به یاد داشته باشید در فصل هفتم وضعیت اسپویلرها خیلی خراب بود و حتی شاهد لو رفتـن اپیزودها قبل از روی آنتن رفتن سریال بودیم، حالا لیک شدن ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ به کنار. ما حتی شنیده ایم که خود بازیگران هم از پایان خبر ندارند و سازندگان GOT چندین پایان متفاوت را جلوی دوربین برده اند.

همچنین بخوانید | سریال ﭘﯿﺶدرآمدی Game Of Thrones بلاخره The Long Night نام گرفت!

منتظر انتشار اطلاعات بیشتر از فصل هشتم Game Of Thrones باشید…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.