پخش فصل هشتم Game of Thrones از آوریل 2019 آغاز می شود؛

فصل هشتم مجموعه تلویزیونی Game of Thrones (بازی تاج و تخت) صاحب یک تاریخ پخش دقیق نه، اما حدودی شد؛ پخش فصل پایانی به شدت مورد انتظار این سریال قرار است طی ماه آوریل سال ۲۰۱۹ روی آنتن شبکه HBO برود، یعنی بین ۱۲ فروردین تا ۱۰ اردیبهشت ۹۸. از سال ۲۰۱۱ که پخش سریال اقتباسی بازی تاج و تخت توسط HBO آغاز شد — ساخته شده بر پایه سری رمان پرطرفدار Song of Ice and Fire نوشته مارتین بزرگ، تبدیل گشت به یکی از بزرگ ترین سریال های جهان. شخصیت های جذابی مثل جان اسنو، دنریس تارگرین، تیریون لنیستر، سرسی لنیستر و… باعث شدند طرفداران تشنه اپیزودهای بیشتری شوند. حتما خبر دارید که طی فصل های اخیر، سریال حتی کتاب های مارتین را پشت سر گذاشته و در حال طی کردن مسیری کاملا متفاوت است.

طی هفت سال گذشته ما هر سال شاهد روی آنتن رفتن یک فصل از Game of Thrones بوده ایم اما متاسفانه ۲۰۱۸ را بدون این سریال گذراندیم، که سخت بود اما این بهایی است که طرفداران باید برای یک فصل پایانی جذاب و تماشایی پرداخت کنند؛ از آنجا که برای تولید فصل هشتم زمان بیشتری لازم بود، HBO به سازندگان سریال فرصت کافی داد تا با نهایت دقت کار خودشان را انجام دهند. البته فصل پایانـی تنها ۶ اپیزود (خیلی طولانی) دارد، ولی قرار است یک فصل عظیم و حماسی باشد. یکی از چالش هایی که سازندگان Game of Thrones طی پروسه تهیه و تولید فصل ۸ با آن روبرو بودند، خطر جدی لو رفتن وقایع پایانی سریال بوده است اما با اقدامات کاملا جدی خودشان جلوی چنین اتفاقی را گرفتند، به همین دلیل ما در حال حاضر هیچ اطلاعاتی از فصل هشتم نداریم.

همچنین بخوانید| جاش ویتهوس برای ایفای نقش اصلی به سریال ﭘﯿﺶدرآمدی Game Of Thrones پیوست

حال، اینطور به نظر می رسد که طرفداران Game of Thrones برای تماشای پایان سریال مورد علاقه خودشان نیاز نیست خیلی صبر کننـد، چون حساب رسمی توییتر GOT با انتشار یک ویدیو تایید کرد که اولین اپیزود از فصل پایانی در یکی از روزهای ماه آوریل ۲۰۱۹ روی آنتن شبکه HBO خواهد رفت. نگاهی به این ویدیو بیاندازید و از ته دل خوشحال باشید:


قبلا گزارش ها تایید کرده بودند فصل هشتم Game of Thrones دیرتر از زمانی که قبلا گفته شده بود روی آنتن خواهد رفت، پس تایید تاریخ آوریل ۲۰۱۹ نباید برای طرفداران چندان غافلگیرکننده باشد چون آوریل در واقع اوایل سال است یعنی برخلاف چیزهایی که تاکنون شنیده ایم. ولی در کل ما انتظار داشتیم نهایتا زمستان امسال موفق به تماشای فصل نهایی شویم اما این اتفاق نیافتاد. ولی به هر حال تایید همین تاریخ هم خودش جای خوشحالی دارد چون تا دیروز فقط از ۲۰۱۹ اطلاع داشتیم و چیزی از آوریل نمی دانستیم!

همچنین بخوانید| و حالا اولین نگاه به فصل هشتم سریال Games of Thrones؛ پایان بازی!

خلاصه اینکه زمان چندان زیادی تا روز موعود باقی نمانده و بزودی می توانیم اپیزودهای پایانی Game Of Thrones را تمـاشا کنیم. منتظر انتشار تریلر و پوستر رسمی فصل هشتم باشید…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.