اولین تریلر فصل هشتم Game of Thrones رکوردشکنی کرد!

نخستین تریلر رسمی منتشر شده از فصل هشتم و پایانی سریال پرطرفدار Game of Thrones (بازی تاج و تخت) یکی از رکوردهای قبلی شبکه HBO را شکسته است؛ این سریال که بر پایه مجموعه رمان A Song of Ice and Fire (نغمه یخ و آتش) نوشته جرج آر.آر. مارتین ساخته شده، بر روی چندین خانواده نجیب زاده تمرکز دارد که برای تسلط بر روی وستروس با هم مبارزه می کنند. Game of Thrones از زمانی که روی آنتن HBO رفت و تا به امروز جزو پرطرفدارترین سریال های جهان بوده، اما ۲۰۱۹ سال خیلی مهمی برای GOT است!

شبکه HBO برای اینکه طرفداران را هیجان زده و منتظر نگه دارد، تبلیغ برای فصل هشتم را خیلی دیر آغاز کرد و اصلا هم عجله ای برای انتشار پوستر و تریلرهای این فصل ندارد. مدتی قبل تیزری منتشر شد که نیم نگاهی به تمام سریالهای ۲۰۱۹ این شبکه داشت و بواسطه آن موفق شدیم نگاهی اجمالی به فصل هشتم GOT داشته باشیم، بعد از آن هم EW تصاویری جالب را از فصل پایانی منتشر کرد و سپس ۲۰ پوستر از شخصیت های اصلی سریال به دست طرفداران رسید. در ماه ژانویه، HBO نخستین تیزر تریلر از فصل هشتم Game of Thrones را منتشر کرد و چند روز قبل هم تریلر کامل فصل پیش رو در اختیار طرفداران قرار گرفت؛ تریلری که رکوردشکنی کرده است.

همچنین بخوانید | نویسنده Game Of Thrones از پایان سریال بی اطلاع است!

بر پایه تازه ترین گزارش های منتشر شده، تریلر رسمی فصل هشتم سریال Game of Thrones طی بیست و چهار ساعت نخست انتشار ۸۱ میلیون بار دیده شده است؛ این رقمی شگفت انگیز برای HBO محسوب می شود چون تریلر هیچکدام از نمایش های این شبکه تاکنون چنین آماری را کسب نکرده اند. پیش از این رکورد در اختیار تریلر فصل هفتم Game of Thrones قرار داشت که طی ۲۴ ساعت نخست ۶۱ میلیون بار دیده شده بود.

بازی تاج و تخت

البته چنین استقبالی اصلا عجیب و دور از انتظار نیست، مخصوصا با توجه به اینکه فصل هشتم قرار است برای همیشه به سریال GOT پایان دهد و سرنوشت نهایی شخصیت های آن را فاش کند. طرفداران این سریال اکنون تشنه کسب اطلاعات هستند و تریلر می تواند منبع خوبی برای تغذیه باشد. از طرفی، با توجه به حساس بودن وقایع پیش رو شبکه HBO تمام تلاش خودش را کرد تا حتی یک تصویر هم از پشت صحنه فصل هشتم به بیرون درز پیدا نکند و طرفداران مجبور شوند برای کسب اطلاعات فقط به منابع رسمی اتکا کنند. پس، هیجان اکنون در بالاترین سطح خودش قرار دارد.

همچنین بخوانید | فصل سوم Westworld ممکن است کوتاه تر باشد؛ شروع ﻓﯿﻠﻢبرداری از ماه مارس

شبکه HBO چند روز قبل بعد از مدتها انتظار، بلاخره تریلر رسمی فصل هشتم Game of Thrones را منتشر کرد تا ما بتوانیم نگاهی اجمالی به آخرین اپیزودهای این سریال پرطرفدار و بی نظیر داشته باشیم، سریالی که نخستین اپیزود آن در سال ۲۰۱۱ روی آنتن رفت. بعد از آن هر سال یک فصل از این سریال به دست ما رسید، بجز ۲۰۱۸ که در آن خبری از GOT نبود چون تولید فصل پایانی نیاز به زمان بیشتری داشت و HBO هم به تیم تولید زمان کافی داد. حال، پخش فصل نهایی قرار است از ۲۵ فروردین ۹۸ آغاز شود…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.