سریال House of the Dragon اسپین‌آف Game of Thrones سال ۲۰۲۲ روی آنتن می رود؛

اگر جزو طرفدارانی هستید که دلتان برای Game of Thrones (بازی تاج و تخت) تنگ شده، باید بدانید که شبکه HBO اعلام کرده سریال پیش‌درآمدی House of the Dragon (خانه اژدها) را قرار است در سال ۲۰۲۲ روی آنتن ببرد؛ البته نه بصورت رسمی و دقیق. آخرین فصل از خود سریال بازی تاج و تخت سال قبل پخش شد، و با پایان نچندان جالب خودش بسیاری از طرفداران را ناراحت و ناامید کرد. اما فصل های قبلی GOT هنوز هم فراموش نشدنی و تکرارنشدنی هستند، پس بسیاری از طرفداران همچنان تشنه کاوش بیشتر درون دنیای این سریال هستند. در نتیجه HBO طی چند ماه اخیر مشغول کار بر روی چندین اسپین‌آف بوده، از جمله یکی که The Long Night یـا Bloodmoon نام داشت و حتی اولین اپیزود آن هم تولید شد.

اولین اپیزود این سریال جلوی دوربین رفت، اما به اندازه ای جالب نبود که HBO را مجاب کند تا یک فصل کامل از آن را سفارش دهد، در نتیجه پرونده The Long Night از راه نرسیده بسته شد. بعد از آن سریال House of the Dragon مورد توجه شبکه قرار گرفت، که البته داستان جالب تری نسبت به قبلی دارد؛ وقایع این سریال ۳۰۰ سال قبل از حوادث Game of Thrones اتفاق می افتد و بر روی خاندان تارگرین (Targaryen) تمرکز دارد، همچنین تایید شده که بر پایه کتاب Fire & Blood (آتش و خون) اثر مارتین ساخته می‌شود. فصل نخست این سریال ۱۰ اپیزود دارد و پاییز ۲۰۱۹ بطور رسمی توسط HBO معرفی شد.‌ House of the Dragon هنوز در نخستین مراحل توسعه قرار دارد، پس تا این لحظه نام بازیگران آن فاش نشده و فاز تولید آن هم استارت نخورده.

همچنین بخوانید | سریال Long Night ﭘﯿﺶدرآمد Game Of Thrones لغو شد؛ توسط HBO

حال گفته شده که HBO در تلاش است تا این سریال را برای پخش در سال ۲۰۲۲ آمـاده کند. البته بعید نیست که موفق به انجام این کار نشوند و ما در نهایت House of the Dragon را یک سال دیرتر تماشا کنیم، ولی در حال حاضر نویسندگان این سریال مشغول کار بر روی داستان آن هستند و اگر همه چیز طبق انتظار پیش برود ما در سال ۲۰۲۲ می توانیم با تارگرین‌ها ملاقات کنیم. باید اشاره کنیم که یکی از خواسته طرفداران این بوده که بجای کار بر روی یک سریال پیش‌درآمدی، داستان یکی از شخصیت های Game Of Thrones را ادامه دهند، ولی رؤسای شبکه فعلا تمایلی برای انجام این کار ندارند چون در پی خلق چیزی جدید هستند.

سریال خانه اژدها

سریال House of the Dragon فرصتی خوب است برای کاوش بیشتر درون دنیای GOT و گذشته آن، این سریال می تواند با معرفـی شخصیت هایی جدید خودش را بعنوان یک عنوان مستقل معرفی کند و در پی جذب مخاطبین جدید باشد، حتی در میان کسانی که تاکنون GOT را تماشا نکرده اند و بیشتر طرفدار رمان های مارتین هستند. باید اشاره کنیم که ما قرار نیست در این سریال شاهد حضور شخصیت های سریال اصلی باشیم، حداقل تا جایی که خبر داریم چنین اتفاقی قرار نیست رخ دهد‌ و خبری از بازگشت نخواهد بود. البته تایید شده که در House of the Dragon موفق به ملاقات با چند اژدها خواهیم شد، که اتفاق جالب و هیجان انگیزی خواهـد بود.
 

همچنین بخوانید | سریال House of the Dragon ﭘﯿﺶدرآمد Gmae Of Thrones توسط HBO ساخته می شود؛

میگل سپاچنیک، که تعدادی از اپیزودهای Game of Thrones از جمله “Hardhome” و “Battle of the Bastards” را کارگردانی کرده، قرار است اولین اپیزود از سریال جدید را جلوی دوربین ببرد، در کنار تعدادی از دیگر اپیزودها. آقای سپاچنیک علاوه بر کارگردانی، در کنار رایان کاندل بعنوان شورانر (نویسنده اصلی) House of the Dragon هم فعالیت می کند. سریال ﭘﯿﺶدرآمدی House of the Dragon توسط کاندل و مارتین خلق شده، بر اساس رمان Fire & Blood نوشته خود مارتین. شعار این سریال “آتش فرمانروایی خواهد کرد” است که اشاره ای مستقیم دارد به قدرت آتش اژدهایان خاندان تارگرین که با تکیه بر آن کنترل هفت پادشاهی را به دست گرفتند و تا سه قرن بر روی آن حکومت کردند — تا زمانی که ایریس شاه دیوانه (Aerys the Mad King) توسط جیمی لنیستر (Jaime Lannister) و رابرت براتیون (Robert Baratheon) سرنگون شد.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline