ﻓﯿﻠﻢبرداری سریال ﭘﯿﺶدرآمدی Game Of Thrones از فوریه 2019 آغاز می شود؛

طبق تازه تریـن گزارش های منتشر شده، ﻓﯿﻠﻢبرداری سریال ﭘﯿﺶدرآمدی Game of Thrones (بازی تاج و تخت) قرار است از فوریه ۲۰۱۹ آغاز شود. در حالی که این سریال هنوز فاقد یک عنوان رسمی است، ظاهرا قرار است بـا عنوان اولیه The Long Night (شب طولانی) کار بر روی آن را شروع کنند، خانم جین گلدمن هم خالق این مجوعه می باشد، نویسنده ای نامدار با یک کارنامه پربـار و تجربه فراوان، که اثری همچون Kingsman در وی دیده می شود.

این سریال اوایل سال جاری میلادی از سوی شبکه HBO سفارش گرفت، وقایع آن طبق شنیده ها هزاران سال قبل از حوادث سریال Game of Thrones اتفاق می افتد و حقیقت پشت خلق وایت واکرها را برای ما فاش خواهـد کرد، همچنین رازهایی از تاریخ وستروس را فاش می کنـد. انتظار می رود که در سال ۲۰۲۰ شاهد روی آنتن رفتن این سریال باشیم، حدود یک سال یا بیشتر بعد از اینکه فصل هشتم و پایانی Game of Thrones پخش شد، و بعد از شش اپیزود فوق العاده با طرفداران وداع کـرد.

همچنین بخوانید: فصل هشتم Game of Thrones احتمالا اواخر ۲۰۱۹ روی آنتن می رود!

طبق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی GWW، اپیزود پایلوت The Long Night قرار است در استودیوهای Paint Hall/Titanic واقع در بلفاست، پایتخت ایرلند شمالی جلوی دوربین برود، از ماه فوریه آینده. باید اضافه کنیم Casey Bloys مدیر برنامه ریزی شبکه HBO اشاره کرده بود که تولید این سریال ﭘﯿﺶدرآمدی احتمالا اوایل سال ۲۰۱۹ آغـاز خواهد شد، حال گزارش جدید با صحبت های وی مطابقت دارد. متاسفانه تا این لحظه نام هیچکدام از بازیگران این سریال بشدت مورد انتظار فاش نشده است؛

بازی تاج و تخت

در ابتدای این حکایت شبکه HBO اعلام کرده بود که قصد توسعه پنج سریال ﭘﯿﺶدرآمدی و/یا ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ در فرانچایز GOT را دارد، اتفاقا یک موقع بصورت فعال مشغول توسعه هر پنج پروژه بودند، اما Bloys مدتی قبل تایید کرد که فعلا فقط قصد دارنـد بر روی یک سریال تمرکز کنند. البته The Long Night هنوز رسما تبدیل به یک سریال نشده و شبکه فقط سفارش تولید یک اپیزود از آن را داده است، پس این احتمال وجود دارد تصمیم بگیرند سریال ﭘﯿﺶدرآمدی جین گلدمن چیزی که می خواهند با آن برند تلویزیونی Game of Thrones را بعد از اتمام پخش فصل هشتم سریال اصلی ادامه دهند نیست و سپس بر روی دیگر ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑها کار کنند.

همچنین بخوانید: سریال ﭘﯿﺶدرآمد Game Of Thrones شخصیت های زن قدرتمندی دارد؛ شروع تولید اوایل ۲۰۱۹

شبکه HBO نیازی ندارد تا در تولید سریال ﭘﯿﺶدرآمدی گلدمن عجله کند تا مطمئن شود برای سال ۲۰۲۰ آماده شود، پس می توانند با خیال راحت و فرصت کافی بر روی این سریال یا بقیه کار کنند. برای سال ۲۰۱۹ این شبکه سریال های مختلفی را روی آنتن می برد، مثلا فصل پایانی Game of Thrones یا فصل دوم Big Little Lies، فصل سوم سریال پرطرفدار True Detective و همچنین نمایشی جدید تحت عنوان Watchmen که منتظران زیادی دارد. از طرفی فصل سوم Westworld می تواند در سال ۲۰۲۰ به دست طرفداران برسد و با وجود چنین سریالی، کسی جای خالی GOT را حس نمی کند و همین اتفاق یک مزیت برای HBO حساب می شود تا بدون عجله بر روی سریال جدید فرانچایز بازی تاج و تخت کار کند.

منتظر انتشار اطلاعات بیشتـر از The Long Night باشید.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.