تریلر و پوستر فیلم اکشن Gemini Man (مرد دوپیکر) با بازی ویل اسمیت؛

فیلم اکشن و مهیج Gemini Man (مرد دوپیکر) صاحب یک تریلر رسمی شد، فیلمی با نقش آفرینی ویل اسمیت که در آن یک آدمکش مسن و همزمان نسخه جوان این شخصیت را به تصویر کشیده است. شاید باور نکنید، ولی این پروژه از سال ۱۹۹۷ به بعد در حال توسعه بوده است، و در یک نقطه قرار بود توسط تونی اسکات کارگردانی شود. بعد از آن نویسنده و کارگردان های زیادی جذب پروژه Gemini Man شدند، اما یک مشکل بزرگ وجود داشت که به آنها اجازه نمی داد ایده های خودشان برای این فیلم را عملی کنند؛ عدم وجود تکنولوژی لازم برای خلق نسخه جوان شخصیت اصلی داستان.

این فیلم توسط انگ لی (فیلمساز تایوانی‌تبار) کارگردانی شده، کسی که او را بخاطر فیلم هایی مثل Crouching Tiger, Hidden Dragon یا Life Of Pi می شناسیم. لی که سابقه دریافت اسکار را هم دارد، هیچگاه از قرار گرفتن در این نوع چالش های مربوط به تکنولوژی های سینمایی ترسی نداشته است. او در سال ۲۰۰۳ فیلم علمی-تخیلی Hulk (هالک) را کارگردانی کرد، سابقه ساخت فیلم ۳D (زندگی پی) و نرخ فریم بالا (پیاده‌روی طولانی بیلی لین بین دو نیمه) را هم دارد. پس مناسب ترین شخص برای نشستن بر روی صندلی کارگردانی Gemini Man می باشد، و تریلری که از این فیلم منتشر شده نشان می دهد او در کارش واقعا موفق بوده است.

همچنین بخوانید | ویل اسمیت در Suicide Squad 2 حضور نخواهد داشت؛

کمپانی پارامونت اولین فوتیج از فیلم علمی-تخیلی Gemini Man را در همایش CinemaCon 2019 به نمایش گذاشت، و با استقبال خوب حاضرین روبرو شد. یکی از علت هایی که این نمایش با نظرات مثبت حاضرین روبرو گشت، جلوه های نرخ فریم بالای (HFR) چشم نواز فیلم بود، در کنار تکنولوژی شگفت انگیزی که به ویل اسمیت اجازه داده تا در این فیلم با نسخه جوان خودش ملاقات کنـد. البته تا زمانی که Gemini Man پا به گیشه نگذارد کسی نمی تواند در مورد جلوه ویژه های آن نظر دهد چون هنوز تکمیل و نهایی نشده است، اما تا همین نقطه همه چیز عالی به نظر می رسد.

این هم تریلر جدید:


دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰ | دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰

فیلم مرد دوپیکر

از بازیگران فیلم سینمایی Gemini Man می توانیم به مری الیزابت وینستد (سریال فارگو)، کلایو اوون (آرتور شاه)، بندیکت وانگ (دکتر استرنج)، داگلاس هاج (جوکر ۲۰۱۹)، و Theodora Miranne اشاره کنیم. در این فیلم با هنری همراه می شویم، یک آدمکش مسن که مردی به نام جونیور قصد دارد او را به قتل برساند. جونیور (نسخه کلون شده هنری) از سوی رئیس خودش مامور شده تا این ماموریت را به پایان برساند، اما خیلی تلاش می کند و متعجب می شود که چرا هدف او می تواند به تمام حرکاتش را پیش بینی کند. در پی رسیدن به جواب این سوال، جونیور وارد یک بحران وجودی می شود و در پی جوابی برای سوال هایی بسیار مهم تر می گردد، جوابی برای علت واقعی ماموریتش، علت اصلی وجود خودش و …

همچنین بخوانید | فاز تولید فیلم Bad Boys 3 به پایان رسید؛ پسران بد برای زندگی

فیلم Gemini Man از تاریخ ۴ اکتبر ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۱۲ مهر سال جاری) پا به گیشه می گذارد و جزو جالب ترین عناوین امسال است.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir) و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.