ﻣﺮﺩ ﻣﻮﺭﭼﻪﺍﯼ غول پیکر در تصاویر و پوستر IMAX فیلم Ant-Man and The Wasp

ﻣﺮﺩ ﻣﻮﺭﭼﻪﺍﯼ غول پیکر در مرکز توجه تصاویر و همچنین پوستر جدید فیلم سینمایی Ant-Man and The Wasp (ﻣﺮﺩ ﻣﻮﺭﭼﻪﺍﯼ و زنبورک) قرار گرفته است. کمپانی مارول استودیوز طی چند سال گذشته با تولید فیلم های مختلف که هیچ تضمینی برای موفقیت آنها وجود نداشت خطرات زیادی را به جان خرید، نمونه آن فیلم Ant-Man که خوشبختانه موفق بود. در این فیلم شاهد حضور پل راد در نقش یک ابرقهرمان تغییراندازه دهنده به نام ﻣﺮﺩ ﻣﻮﺭﭼﻪﺍﯼ بودیم، فیلم با بودجه کمی ساخته شده بود اما در گیشه بیشتر از ۵۰۰ میلیون دلار فروخت. موفقیت های تجاری و هنری Ant-Man باعث شد که مارول به این شخصیت در فاز سوم فرصت بیشتری برای هنرنمایی دهد.

در قسمت جدید شخصیت هوپ ون دین (با نقش آفرینی Evangeline Lilly) معروف به زنبورک نقش بزرگتری نسبت به قبل دارد، اما همچنین کاوش بیشتری خواهد داشت در قدرتی که اسکات لنگ در فیلم Captain America: Civil War پرده از آن برداشت؛ یعنی قدرت بزرگ شدن. وقایع این فیلم بعد از مبارزه بزرگ Civil War درون فرودگاه رخ می دهد، یعنی قبل از اتفاقات Avengers: Infinity War.

مجله Empire دو تصویر جدید از فیلم Ant-Man and The Wasp منتشر کرده که هر دو آنها بر روی قدرت تغییراندازه ﻣﺮﺩ ﻣﻮﺭﭼﻪاﯼ و زنبورک تمرکز دارند. لنگ در یکی از تصاویر باری دیگر مشغول استفاده از قدرت بزرگ شدت خودش و گرفتن یک شخص است، در تصویر بعدی زنبورک را مشاهده می کنیم که کوچک شده و شاید مشغول یک مبارزه باشد.

همچنین بخوانید: آمازون ممکن است برای نجات سریال Lucifer اقدام کند!

Ant-man 2

 فیلم Ant-Man and The Wasp

جالب اینجاست که در پوستر هم به همین مسئله توجه شده، البته این پوستر چون برای IMAX است نوید تجربه بزرگ تری از فیلم را به طرفداران داده است. Ant-Man and The Wasp شاید مانند Infinity War تماما بصورت IMAX ضبط نشده باشد، اما مانند بسیاری از فیلم های اخیر مارول دارای سکانس های IMAX است. مثلا جنگ بزرگ فرودگاه در فیلم Civil War با دوربین های این شرکت تصویربرداری شده بود که در آن لنگ بصورت بزرگ و کوچک خودش درآمد، که خیلی جالب و تماشایی بود.

Ant-man 2

اکران فیلم سینمایی Ant-Man 2 نیز قرار است از تاریخ ششم جولای (مصادف با جمعه ۱۵ تیر ماه) آغاز شود.

همچنین بخوانید: فیلم سینمایی Ocean’s 8 ﺑﺰﺭﮒترین افتتاحیه فرانچایز خودش را رقم زد

منبع: Empire – مارول

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.