باکس آفیس: Glass در افتتاحیه بین المللی 105 تا 120 میلیون دلار می فروشد

پیش بینی شده که فیلم سینمایی Glass (شیشه) به کارگردانی ﺍﻡ. ﻧﺎﯾﺖ ﺷﯿﺎﻣﺎﻻﻥ با ورود به گیشه طی سه روز نمایش می تواند ۱۰۵ تا ۱۲۰ میلیون دلار بفروشد؛ این فیلمساز آمریکایی-هندی از چهره های شناخته شده هالیوود است که سابقه درخشانی در ساخت فیلم های رمزآلود و علمی-تخیلی دارد، او بعد از کارگردانی Unbreakable (نشکن) در سال ۲۰۰۰ فیلم هایی مثل Lady in the Water (بانوی در آب)، The Happening (اتفاق) و After Earth (ﭘﺲ ﺍﺯ ﺯﻣﯿﻦ) را جلوی دوربین برد، تا سال ۲۰۱۷ که با فیلم Split (شکافته) بیشتر از همیشه در مرکز توجه قرار گرفت.

بدون شک Split از فیلم های درخشان کارنامه هنری آقای ﺷﯿﺎﻣﺎﻻﻥ است که به لطف داستان مهیج و جالبش، بازیگران خوبی که داشت و خوش ساخت بودنش بخوبی مورد توجه قرار گرفت. این فیلم نقدهای خوبی را دریافت نمود، به فروش مناسبی هم دست یافت و عنوان سودآوری بود. اما قضیه زمانی جالب شد که متوجه شدیم وقایع دو فیلم Unbreakable و Split در یک جهان مشابه اتفاق می افتد.

همچنین بخوانید | در فیلم Glass از صحنات دیده نشده Unbreakable استفاده است؛

وقایع Glass مدت کوتاهی بعد از حوادث پایانی Split اتفاق می افتد؛ جایی که ﺩﯾﻮﯾﺪ ﺩﺍﻥ ‏(با بازی ﺑﺮﻭﺱ ﻭﯾﻠﯿﺲ‏) و ﮐﻮﯾﻦ ﻭﻧﺪﻝ ﮐﺮﺍﻣﺐ (با نقش آفرینی درخشان ﺟﯿﻤﺰ ﻣﮏﺁﻭﻭﯼ‏) روبروی هم قرار میگیرند و شاهد یک مبارزه نهایی خواهیم بود. اگر کامیک-کان سن دیگوی ۲۰۱۸ را به یاد داشته باشید، حتما به خاطر دارید که طی این همایش اطلاعات جالبی از فیلم Glass فاش شد و در حقیقت استارت تبلیغات برای فیلم آن از همان جا خورد. حال، Glass تا دو روز دیگر پا به گیشه می گذارد؛

Glass 2019

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، تحلیلگران پیش بینی کرده اند که فیلم سینمایی Glass طی سه روز نخست اکران می تواند حدود ۱۲۰ میلیون دلار در گیشه بین المللی بفروشد. باید اشاره کنیم که Split در افتتاحیه بین المللی خودس ۴۶ میلیون دلار فروخته بود، که می تواند خبر خوبی برای فیلم جدید باشد — البته اکران Split در بسیاری از کشورها دیرتر از آمریکا آغاز شد. البته کاملا طبیعی است که Glass از دو قسمت قبلی بیشتر بفروشد چون ۱۹ سال از شروع بکار فرانچایز گذشته و طی این دو دهه قطعا طرفداران زیادی پیدا کرده است.

همچنین بخوانید | فیلم ابرقهرمانی Glass در اصل قرار بود سه ساعته باشد!

جهت اطلاعات بیشتر بد نیست بدانید: فیلم سینمایی Unbreakable که با بودجه ۷۵ میلیون دلاری ساخته بود در سال ۲۰۰۰ پا به گیشه گذاشت، این فیلم طی افتتاحیه آمریکایی خودش ۳۰٫۳ میلیون دلار فروخت و اکران آن با مجموع فروش داخلی ۹۵ و بین المللی ۲۴۸٫۱ میلیون دلاری به پایان رسید. هفده سال بعد، فیلم سینمایی Split که با بودجه ۹ میلیون دلاری ساخته شده بود پا به گیشه گذاشت و طی افتتاحیه آمریکایی خودش ۴ میلیون دلار فروخت، این فیلم اکران خودش را با مجموع فروش داخلی ۱۳۸٫۳ و بین المللی ۲۷۸٫۴ میلیون دلاری به پایان رسید.

طبق گزارش ها، فیلم سینمایی Glass با بودجه ۲۰ میلیون دلاری ساخته شده و اگر خوش شانس باشد، می تواند تا مرز ۵۰۰ میلیون دلار در گیشه بین المللی بفروشد.


منبع: ددلاین

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.