فیلم ابرقهرمانی Glass صاحب یک پوستر جدید شد؛ قهرمان ها واقعیت دارند!

اصل داستان از سال ۲۰۰۰ شروع شد، وقتی که فیلم سینمایی Unbreakable (نشکن) به کارگردانی ﺍﻡ. ﻧﺎﯾﺖ ﺷﯿﺎﻣﺎﻻﻥ روی پرده رفت و ما را با ﺩﯾﻮﯾﺪ ﺩﺍﻥ ‏(با بازی ﺑﺮﻭﺱ ﻭﯾﻠﯿﺲ‏) و ﺍﻟﯿﺠﺎﻩ ﭘﺮﺍﯾﺲ ‏(ﺳﺎﻣﻮﺋﻞ ﺍﻝ. ﺟﮑﺴﻮﻥ) آشنا کرد. آقای ﺩﺍﻥ یک مرد قدرتمند و نشکن است که هیچ چیز قادر نیست او را شکست دهد، اما در مقابل ﭘﺮﺍﯾﺲ معروف به ﻣﺮﺩ ﺷﯿﺸﻪﺍﯼ یک مرد ضعیف و شکننده است که به راحتی آسیب می بیند. البته ﻣﺮﺩ ﺷﯿﺸﻪﺍﯼ در حقیقت شخصیت اصلی این فیلم بود چون همه حوادثی که در زندگی ﺩﯾﻮﯾﺪ ﺩﺍﻥ رخ داد حاصل نقشه های شوم او بوده است. بد نیست اشاره کنیم که فیلم سینمایی Unbreakable با بودجه ۷۵ میلیون دلاری ساخته شده بود و در گیشه بین المللی مجموعا ۲۴۸٫۱ میلیون دلار فروخت.

داستان ۱۷ سال بعد با فیلم سینمایی Split (شکافته) ادامه یافت، این فیلم ما را با ﮐﻮﯾﻦ ﻭﻧﺪﻝ ﮐﺮﺍﻣﺐ (با نقش آفرینی درخشان ﺟﯿﻤﺰ ﻣﮏﺁﻭﻭﯼ‏) آشنا نمود؛ ﮐﺮﺍﻣﺐ یک مرد با ۲۳ ﻫﻮﯾﺖ ﻣﺘﻔﺎﻭﺕ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺍﻗﺪﺍﻡ ﺑﻪ ﺭﺑﻮﺩﻥ ﺳﻪ ﺩﺧﺘﺮ ﻧﻮﺟﻮﺍﻥ ﻣﯽﮐﻨﺪ. تمام حوادث این فیلم به جایی ختم می شود که ﺷﺨﺼﯿﺖ ﺑﯿﺴﺖ ﻭ ﭼﻬﺎﺭﻡ خودش را نمایان می کند، یک شخصیت شرور بزرگ که با نام “دیو” شناخته می شود و کسی جلودار او نیست، دیو قدرت زیادی دارد و قصد دارد قدرت بدن کوین را بدست می گیرد. Split با یک صحنه جالب به پایان می رسد، ﺩﺭ ﯾﮏ ﺭﺳﺘﻮﺭﺍﻥ، ﻣﺮﺩﻡ ﺩﺭ ﺗﻠﻮﯾﺰﯾﻮﻥ ﺍﺯ ﺟﻨﺎﯾﺖﻫﺎﯼ ﮐﻮﯾﻦ ﺁﮔﺎﻩ ﻣﯽﺷﻮﻧﺪ ﮐﻪ ﻟﻘﺐ ‏«ﮔﺮﻭﻩ ﻣﻐﻮﻝ‏» ﺭﺍ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺍﺳﺖ. ﺯﻧﯽ ﺑﻪ ﺗﺸﺎﺑﻪ ﮐﻮﯾﻦ ﺑﺎ ﯾﮏ ﺗﺮﻭﺭﯾﺴﺖ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﯽﮐﻨﺪ ﮐﻪ ﺭﻭﯼ ﻭﯾﻠﭽﺮ ﻣﯽﻧﺸﯿﻨﺪ ﻭ ۱۵ ﺳﺎﻝ ﭘﯿﺶ ﺩﺳﺘﮕﯿﺮ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ. در این صحنه دﯾﻮﯾﺪ ﺩﺍﻥ را می بینیم کـه ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ‏«ﺁﻗﺎﯼ ﺷﯿﺸﻪﺍﯼ » ﻣﯽﺍفتـد.

همچنین بخوانید| تریلر و پوستر کامیک-کان فیلم سینمایی Glass ﺍﻡ. ﻧﺎﯾﺖ ﺷﯿﺎﻣﺎﻻﻥ؛ هیولا، شیشه و نشکن!!

و حالا آقای ﺍﻡ. ﻧﺎﯾﺖ ﺷﯿﺎﻣﺎﻻﻥ قصد دارد با فیلم سینمایی Glass (شیشه) به مجموعه فیلم ابرقهرمانی خودش پایان دهد. خلاصه داستان رسمی این فیلم تایید می کند به دنبال حوادث پایانی Split در فیلم Glass با دان همراه می شویم که در تعقیب حالت ابرانسانی کرامب، یعنی هیولاست. در این فیلم شاهد بازگشت ﺁﻧﯿﺎ ﺗﯿﻠﻮﺭ-ﺟﻮﯼ‏ با شخصیت ﮐﯿﺴﯽ ‏خواهیم بود، یک خانم جوان که در فیلم Split توسط یکی از شخصیت های خطرناک کوین دزدیده شده بود و در پایان فیلم توانست از تمام حوادث جان سالم بدر ببرد. در این میان، شاهد ورود یک تازه وارد به فرانچایز Unbreakable/Split هستیم؛ خانم ﺳﺎﺭﺍ ﭘﻠﺴﻮﻥ (فیلم هشت یار اوشن)، یک پزشک که برای درمان ﮐﻮﯾﻦ، ﺍﻟﯿﺠﺎﻩ و ﺩﯾﻮﯾﺪ تلاش می کند. طبق صحبت های شیامالان در فیلم جدیـد همچنین شاهد حضور ﭼﺎﺭﻟﯿﻦ ﻭﻭﺩﺍﺭﺩ در نقش مادر ﺍﻟﯿﺠﺎﻩ و ﺍﺳﭙﻨﺴﺮ ﺗﺮﯾﺖ ﮐﻼﺭﮎ در نقش پسر دیوید خواهیم بود که ظاهرا نقش بزرگی را ایفا می کنند.

همانطور که احتمالا خودتان بهتر خبر دارید اکران Glass قرار است از ۱۸ ژانویه ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۲۸ دی ۹۷) آغاز شود، بنابراین مدت زمان زیادی تا شروع اکران این فیلم باقی نمانده و طبیعی است که طی چند هفته آینده شاهد انتشار تیزر یا تصاویری از Glass باشیم. حالا، نوبت به یک پوستر جدید رسیده است:

همچنین بخوانید| تیزر رسمی فیلم سینمایی Glass منتشر شد؛ هیولا باید متوقف شود

Glass 2019

فیلم Split با بودجه ۹ میلیون دلاری ساخته شده بود اما در گیشه بین المللی ۲۷۸٫۴ میلیون دلاری فروخت و فیلم واقعا پرسودی بود. حالا انتظار داریم که Glass با استقبال خوبی روبرو شود و از فیلم های موفق سال ۲۰۱۹ باشد. اما بدون شک جزو موردانتظارترین فیلم های سال آینده میلادی است و طرفداران کارهای ﺍﻡ. ﻧﺎﯾﺖ ﺷﯿﺎﻣﺎﻻﻥ به شدت مشتاق تماشای آن هستند.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.