در فیلم Glass از صحنات دیده نشده Unbreakable استفاده شده است؛

فیلم جدید ﺍﻡ. ﻧﺎﯾﺖ ﺷﯿﺎﻣﺎﻻﻥ تحت عنوان Glass (شیشه) قرار است حدود دو هفته دیگر پا به گیشه بگذارد؛ از Glass بعنوان یکی از مورد انتطارترین فیلم های ۲۰۱۹ یاد می شود، یک ادامه به شدت مورد انتظار برای فیلم Unbreakable (نکشن) و Split (شکافته) که قرار است بعد از ۱۸ سال به این فرانچایز ابرقهرمانی پایان دهد.

همانطور که خودتان بهتر می دانید، این مجموعه فیلم سه قسمتی در سال ۲۰۰۰ میلادی شروع بکار کرد، وقتی که فیلم سینمایی Unbreakable روی پرده رفت و ما را با ﺩﯾﻮﯾﺪ ﺩﺍﻥ ‏(با بازی ﺑﺮﻭﺱ ﻭﯾﻠﯿﺲ‏) و ﺍﻟﯿﺠﺎﻩ ﭘﺮﺍﯾﺲ ‏(ﺳﺎﻣﻮﺋﻞ ﺍﻝ. ﺟﮑﺴﻮﻥ) آشنا کرد؛ یک مرد که هیچ چیز نمی تواند به او آسیب برسانـد، و دیگری مردی که براحتی می شکند. این فیلم با نقدهای خوبی روبرو شد و در گیشه مورد استقبال قرار گـرفت.

سپس داستان ۱۷ سال بعد با فیلم سینمایی Split ادامه یافت، این فیلم ما را با ﮐﻮﯾﻦ ﻭﻧﺪﻝ ﮐﺮﺍﻣﺐ (با نقش آفرینی درخشان ﺟﯿﻤﺰ ﻣﮏﺁﻭﻭﯼ‏) آشنا نمود؛ ﮐﺮﺍﻣﺐ یک مرد با ۲۳ ﻫﻮﯾﺖ ﻣﺘﻔﺎﻭﺕ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺍﻗﺪﺍﻡ ﺑﻪ ﺭﺑﻮﺩﻥ ﺳﻪ ﺩﺧﺘﺮ ﻧﻮﺟﻮﺍﻥ ﻣﯽﮐﻨﺪ. در پایان این فیلم فاش شد که Split در واقع یک ادامه برای Unbreakable بوده است. حال آقای ﺍﻡ. ﻧﺎﯾﺖ ﺷﯿﺎﻣﺎﻻﻥ قصد دارد با فیلم سینمایی Glass بعد از دو دهه به مجموعه فیلم خودش پایان دهد. اطلاعات منتشر شده از داستان این فیلم تایید می کند به دنبال حوادث پایانی Split در فیلم جدید با دان همراه می شویم که در تعقیب حالت ابرانسانی کرامب، یعنی هیولاست.

همچنین بخوانید | فیلم ابرقهرمانی Glass در اصل قرار بود سه ساعته باشد!

اینکه Glass یک نتیجه کلی برای تمام حوادث ۱۸ سال گذشته است بدون شک خیلی هیجان انگیز می باشد، اما قضیه زمانی جالب شد که آقای ﺍﻡ. ﻧﺎﯾﺖ ﺷﯿﺎﻣﺎﻻﻥ تایید کرد فیلم جدید حاوی صحناتی تاکنون دیده نشده از Unbreakable می باشد. این فیلمساز طی مصاحبه اخیر خودش با Fandango فاش نمود “شما لحظاتی از فیلم Unbreakable را می بینید که… صحناتی که ندیده اید.

فیلم سینمایی Glass

ﺷﯿﺎﻣﺎﻻﻥ تایید کرده وقایع فیلم جدید چند هفته ای بعد از حوادث Split اتفاق می افتد و ۱۵-۱۶ سال بعد از ماجراهای فیلم Unbreakable، که خودش باعث جالب تر شدن فیلم جدید شده است. ما در این فیلم با بازیگرانی همراه می شویم که واقعا پیر شده اند و برای مسن کردن آنها از تکنولوژی CGI استفاده نشده است. از طرفی شخصیت های ابرقدرت فیلم Glass شنل پوش نیستند و برای خودشان لوگوهای اختصاصی ندارند، بلکه در میان مردم زندگی می کنند؛ با این حساب Glass یک فیلم ابرقهرمانی واقعی است، واقعی تر از هر فیلمی که تاکنون در این ژانر مشاهده کرده اید.

همچنین بخوانید | فیلم ابرقهرمانی Glass صاحب یک پوستر جدید شد؛ قهرمان ها واقعیت دارند!

از ستارگان اصلی فیلم سینمایی Glass می توانیم به ﺑﺮﻭﺱ ﻭﯾﻠﯿﺲ در نقش ﺩﯾﻮﯾﺪ ﺩﺍﻥ، ﺳﺎﻣﻮﺋﻞ ﺍﻝ. ﺟﮑﺴﻮﻥ در نقش ﺍﻟﯿﺠﺎﻩ ﭘﺮﺍﯾﺲ، ﺟﯿﻤﺰ ﻣﮏﺁﻭﻭﯼ در نقش ﮐﺮﺍﻣﺐ، خانم ﺳﺎﺭﺍ ﭘﻠﺴﻮﻥ (فیلم هشت یار اوشن)،، ﺁﻧﯿﺎ ﺗﯿﻠﻮﺭ-ﺟﻮﯼ‏ باری در نقش ﮐﯿﺴﯽ، ﭼﺎﺭﻟﯿﻦ ﻭﻭﺩﺍﺭﺩ در نقش مادر ﺍﻟﯿﺠﺎﻩ و ﺍﺳﭙﻨﺴﺮ ﺗﺮﯾﺖ ﮐﻼﺭﮎ در نقش پسر دیوید اشاره کنیم.

اکران Glass قرار است از ۱۸ ژانویه ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۲۸ دی ۹۷) آغاز شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.