ﺍﺳﺘﯿﻮﻥ ﺍﺱ. ﺩﻩﻧﺎﯾﺖ ﻣﺬﺍﮐﺮﻩای با سونی در مورد یک فیلم درجه بزرگسال God Of War داشته است

فیلمساز مشهور، ﺍﺳﺘﯿﻮﻥ ﺍﺱ. ﺩﻩﻧﺎﯾﺖ صحبتی با کمپانی سونی در مورد ساخت یک فیلم درجه بزرگسال (R-rated) از God Of War داشته است. ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ اصلی God Of War گیمرها را با کریتوس آشنا کرد، یک سرباز خشمگین و تشنه خون که پا به دنیای خدایان می گذارد، او جنگی عظیم علیه ﺑﺮﺑﺮﻫﺎ را رهبری می کند اما شکست می خورد و مجبور می شود خودش را بنده ﺧﺪﺍﯼ ﺟﻨﮓ، ﺁﺭﺱ کند تا بتواند زنده بماند. کریتوس یک ضدقهرمان بزرگ است که هر جا می رود خشنوت و مرگ هم به دنبالش می رود، اما با این وجود شخصیت جالبی دارد.

اما در قسمت چهارم God Of War که امسال عرضه شد، ما شاهد تغییرات زیادی هستیم، مثلا کریتوس اکنون پیر شده و پدر یک پسر جوان است. بازی با وجود تغییرات هنوز عظیم و پر از صحنات خونین است، اما همزمان به گیمرها یک داستان غنی را ارائه می دهد. این بازی در همین ابتدای راه با استقبال خوبی روبرو شده، نقدهای مثبتی دریافت کرده و در اولین ماه انتشار ۵ میلیون نسخه از آن به فروش رفته است. قسمت چهارم خدای جنگ نشان داد که هنوز هم بازی های تک نفره طرفداران زیادی دارند.

کارگردان مشهور، ﺍﺳﺘﯿﻮﻥ ﺍﺱ. ﺩﻩﻧﺎﯾﺖ (Pacific Rim Uprising) یکی از طرفداران بازی های God Of War است و در تازه ترین مصاحبه خودش در مورد ساخت فیلم خدای جنگ صحبت کرده است. او بازی را تحسین کرد و گفت که با سونی صحبت هایی در مورد ساخت فیلم GOW داشته است، “…رویکرد آن شبیه اقتباس Jaws است. برای کسانی که Jaws را خوانده اند، فیلم خیلی متفاوت اما هر دو فوق العاده هستند.” او همچنین گفت که می توان از منابع داستان استفاده کرد و یک فیلم ساخت. “…و من فکر می کنم به همین علت باشد که اغلب اوقات فیلم های اقتباسی از بازی ها موفق نمی شوند چون نمی توان تجربه بازی را به یک فیلم منتقل کرد.” ﺩﻩﻧﺎﯾﺖ اشاره نمود که می توان از شخصیت ها، موقعیت و احساسات برای ساخت فیلم استفاده نمود، پس ممکن است چیزهای زیادی دچار تغییر شود، که خیلی خطرناک است اما فیلم باید بتواند طرفداران بازی را به سمت خودش جذب کند. او گفت که ساخت چنین فیلمی “خیلی سخت است.

همچنین بخوانید: کاراکتر پوسترهای فیلم Ant-Man and The Wasp

خدای جنگ
کانسپت آرتی از God Of War IV

ﺍﺳﺘﯿﻮﻥ ﺍﺱ. ﺩﻩﻧﺎﯾﺖ در این مصاحبه اعتراف کرد که دوست دارد فیلم God Of War را بسازد، یا حداقل شخص دیگری این کار را انجام دهد. او از دیوید باتیستا (نگهبانان کهشان) بعنوان بازیگر مورد علاقه خودش برای نقش کریتوس یاد کرد، و گفت که او از پس هر نقشی بر ﻣﯽﺁﯾﺪ. البته ﺩﻩﻧﺎﯾﺖ گفت که نمی داند این فیلم ساخته خواهد شد یا نه، همچنین اعلام کرد که در حال حاضر هیچ بحث و گفتگویی در مورد فیلم GOW با کسی ندارد. اما او در پایان صحبت هایش اشاره نمود که هنگام مذاکره با سونی در مورد این فیلم، بر روی درجه بزرگسال بودنش تاکید شده است؛ ﺩﻩﻧﺎﯾﺖ اظهار کرد که امکان ساخت فیلم کریتوس برای گروه سنی PG وجود ندارد.

ما سالهاست که منتظر به حقیقت پیوستن فیلم سینمایی God Of War هستیم، اما هنوز هیچ اطمینانی برای ساخته شدن آن وجود ندارد و ممکن است هرگز هم ساخته نشود. اما تولید این فیلم به دست چند نویسنده و کارگردان بزرگ می تواند تبدیل به یک موفقیت بزرگ شود، چون پتاتسیل موفقیت را در خودش دارد؛ حال باید ببینیم که آیا سونی شجاعت ساخت چنین فیلمی را دارد یا نه.

منبع: Comic book

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline