موفقیت‌های The Witcher نشان داد که نت‌فلیکس باید سریال God Of War را بسازد؛

موفقیت‌های بزرگ سریال The Witcher (ویچر) نشان داد که نت‌فلیکس می‌تواند سریال‌های اقتباسی بیشتری بسازد و شاید ساخت یک سریال بر پایه بازی‌های God of War (خدای جنگ) بتواند شروع خوبی برای ورود به یک عصر جدید در ارائه محتواهای اقتباسی باشد. سریال The Witcher به لطف سری رمان‌های موفق و بازی‌های مشهور «ویچر» خیلی مورد توجه قرار گرفت، سریال God of War هم می‌تواند با تکیه بر طرفداران بازی‌های این سری ساخته شود.

اولین بازی از فرانچایز God of War در سال ۲۰۰۵ منتشر شد و از آن به بعد تا همین امروز یکی از پرطرفدارترین سری بازی‌های جهان بوده است، که تاکنون نسخه‌های مختلفی از آن در اختیار دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن قرار گرفته. وقایع این بازی در یونان باستان اتفاق می‌افتد که می‌تواند فضای مناسبی برای خلق یک سریال تاریخی و فانتزی باشد، شخصیت اصلی هم که یک جنگجوی قدرتمند و نترس است که در نهایت تبدیل می‌شود به خدای جنگ‌. کریتوس دست کمی از ویچر ندارد و با انتخاب یک بازیگر مناسب می‌تواند شخصیت فوق‌العاده‌ای برای یک سریال بزرگ و حماسی باشد.‌
 

همچنین بخوانید | کارگردان God of War دوست دارد یک سریال بر پایه این بازی ساخته شود؛

«خدای جنگ» بعنوان یک سری بازی فوق العاده موفق بوده و در سراسر جهان میلیون‌ها طرفدار دارد، و بدون شک می‌تواند چنین موفقیتی را بعنوان یک سریال هم کسب کند، مخصوصا اگر توسط نت‌فلیکس و با بودجه‌ای مناسب ساخته شود. در واقع اگر بخواهیم از نظر شهرت و پرطرفدار بودن حساب کنیم‌، God of War چند پله از The Witcher بالاتر قرار دارد؛ پس می‌تواند یک فرصت طلایی برای نت‌فلیکس باشد تا صاحب یک فرانچایز جدید شود. این سرویس استریم در واقع فرصتی دارد برای اینکه پرطرفدارترین و پربیننده‌ترین سریال خودش را بسازد!

god of war

سریال The Witcher یک خط داستانی کلی دارد که تمرکز آن بر روی قدرت تقدیر و سرنوشت قرار گرفته، شخصیت شرور اصلی ندارد و در هر اپیزود گرالت راهی یک ماموریت جدید می‌شود، با یک هیولای جدید مبارزه می‌کند و سپس به مسیر خودش ادامه می‌دهد. نت‌فلیکس می‌تواند سریال God of War را با فرمولی مشابه بسازد، در این حالت دیگر نیازی نیست حتما داستان بازی‌ها را نکته به نکته مورد اقتباس قرار دهند. کریتوس می‌تواند در هر اپیزود سراغ یکی از دشمن‌های خودش برود و در این مسیر بیننده نیز می‌تواند به آرامی قهرمان سریال را بهتر و بهتر بشناسد، و همچنین کاوشی داشته باشد در گذشته تلخ او.

طی فصل نخست سریال The Witcher، ما به مرور با شخصیت‌های اصلی داستان آشنا شدیم، کاوشی داشتیم در زندگی آنها و مسیری که برای رسیدن به تکامل طی کردند. ما بدون هیچ عجله‌ای با شخصیت‌های اصلی سریال آشنا شدیم، مقداری اطلاعات از گذشته آنها به دست آوردیم و در نهایت به نقطه‌ای رسیدیم که شناختی خوبی از همه آنها داشتیم‌. برای God of War هم می‌تواند اتفاقی مشابه رخ دهد، نت‌فلیکس حتی می‌تواند پا فراتر از بازی‌ها بگذارد و نه تنها شخصیت‌‌های جدیدی را وارد دنیای سریال کند، بلکه شخصیت‌های خارج شده از بازی را بهتر و عمیق‌تر به بیننده‌ها بشناساند.

همچنین بخوانید | فیلم‌برداری فصل دوم The Witcher همین روزها آغاز می‌شود؛ با بازی کارمل لانیادو

یکی از بخش‌های خیلی مهم سریال The Witcher حال و هوای فانتزی آن است، طراحی لباس و محیط سریال به نوعی بود که می‌توانستیم تصور کنیم آن را بر پایه یک داستان واقعی ساخته اند. برای خلق God of War نیز می‌توانند کمک قابل توجه‌ای از تاریخ یونان بگیرند، حتی می‌توانند حوادث سریال را بر پایه وقایع تاریخی بسازند، از طرفی اساطیر یونانی هم می‌تواند کمک بزرگی برای غنی‌تر کردن شخصیت‌های سریال باشد. God of War اگر با بودجه مناسب و به دست افرادی کاربلد ساخته شود، بدون شک از The Witcher موفق‌تر و حتی جالب‌تر خواهد بود.

فیلم God of War که قرار نیست ساخته شود، نت‌فلیکس هم که منابع کافی برای خلق یک سریال فانتزی و مخاطبین لازم را در اختیار دارد، با ساختن The Witcher هم ثابت کرده‌اند که استاد تبدیل کتاب‌ها و بازی‌ها به یک سریال پرطرفدار هستند، پس هیچ مانع خاصی در مسیر ساخت سریال God of War وجود ندارد، فقط خواستن باقی می‌ماند؛ منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline