باکس آفیس: برای فیلم Godzilla 2 یک افتتاحیه هیولایی 230 میلیون دلاری پیش بینی شده!

فیلم سینمایی Godzilla: King of the Monsters (گودزیلا: سلطان هیولاها) آماده ورود به گیشه است و ظاهرا قصد دارد صدرنشین نتایج باکس آفیس آخرهفته شود؛ حالا که از قدرت بزرگ ترین فیلم ابرقهرمانی سال کاسته شده و رقیب خاصی هم در گیشه حضور ندارد، نوبت به عظیم ترین فیلم هیولایی سال رسیده است. امشب، Godzilla 2 بطور رسمی روی پرده می رود و اینطور که پیش بینی شده، قرار است با یک افتتاحیه جهانی خیلی قدرتمند شروع بکار کند.

طبق یک گزارش تازه که توسط ددلاین منتشر شده، پیش بینی کرده اند که Godzilla: King of the Monsters قرار است با یک افتتاحیه هیولایی شروع بکار کند. طبق این پیش بینی، قسمت دوم Godzilla طی اولین تعطیلات آخرهفته اکران خودش بیشتر از ۲۳۰ میلیون دلار خواهد فروخت. که رقم بسیار بزرگ و قابل توجه ای محسوب می شود، بنابراین بدون شک صدرنشین نتایج باکس آفیس آخرهفته خواهد شد.

همچنین بخوانید | باکس آفیس: Aladdin “واقعا” بیشتر از انتظار فروخته است!

فیلم لایو-اکشن Aladdin (علاءالدین) محصول جدید دیزنی، طی افتتاحیه جهانی خودش ۲۱۴ میلیون دلار فروخته بود که ۹۱٫۵ میلیون دلار از آن حاصل فروش در داخل خاک آمریکا بوده است. اما برای Godzilla 2 یک افتتاحیه داخلی ۵۶ میلیون دلاری پیش بینی شده، بنابراین فروش این فیلم در خاک از خاک آمریکای شمالی خیلی بیشتر از Aladdin خواهد بود، که در نهایت مجموع فروش بین المللی آن را بالاتر می برد.

فیلم Godzilla 2

اولین فیلم از فرانچایز Monsterverse تحت عنوان Godzilla در سال ۲۰۱۴ پا به گیشه گذاشت، این فیلم با یک افتتاحیه داخلی ۹۳٫۱ میلیون دلاری شروع بکار کرد و طی افتتاحیه بین المللی ۱۹۶٫۶ میلیون دلار فروخت. دومین فیلم این فرانچایز Kong: Skull Island (کونگ: جزیره جمجمه) نام داشت که طی افتتاحیه داخلی و بین المللی به ترتیب ۶۱ و ۱۴۶٫۱ میلیون دلار فروخت. این دو فیلم در مجموع ۵۲۹٫۱ و ۵۶۶٫۶ میلیون دلار فروختند و هر دو هم عناوین سودآوری برای استودیو بودند.

همچنین بخوانید | فاز تولید فیلم هیولایی Godzilla vs. Kong به پایان رسید؛

بنابراین، در گیشه داخلی Godzilla: King of the Monsters طی افتتاحیه کمتر از دو فیلم قبلی خواهد فروخت، اما در خارج از خاک آمریکا به لطف طرفداران چینی و ژاپنی، سلطان هیولاها می تواند یک افتتاحیه بسیار بزرگ را رقم بزند و در نهایت با مجموع فروش بیشتری گیشه را ترک کند!


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.