تصویر جدید از فیلم Godzilla 2: بهترین نگاه به گیدورا شاه

بدون شک Godzilla: King of the Monsters (گودزیلا: سلطان هیولاها) یکی از مورد انتظاترین فیلم های سال ۲۰۱۹ است که انتظار می رود با استقبال خوب مردم روبرو شود؛ در این فیلم تماشایی قرار است شاهد حضور تعدادی هیولا باشیم که روبروی گودزیلا قرار می گیرند، یکی از این هیولاها گیدورا شاه (King Ghidorah) است که اکنون می توانیم نگاهی دقیق تر به او داشته باشیم.

داستان King of the Monsters چند سال بعد از وقایع Godzilla 2014 اتفاق می افتد، جایی که گودزیلا باید به همه نشان دهد چه کسی سلطان هیولاهاست. این کایجو در مقابل موترا، گیدورا شاه و رودان قرار می گیرد، به این معنی که قرار است شاهد نمایش صحناتی اکشن و ویرانی های بیشتری باشیم.

فیلم Godzilla: King of the Monsters اواخر سال جاری میلادی پا به گیشه می گذارد و یک ادامه مستقیم است برای فیلم Godzilla محصول ۲۰۱۴. باید اشاره کنیم که King of the Monsters سومین فیلم ساخته شده در بستر دنیای اشتراکی MonsterVerse کمپانی وارنر بروس می باشد. فیلم قبلی Kong: Skull Island (کونگ: جزیره جمجمه) نام داشت و Godzilla vs. Kong (گودزیلا در مقابل کونگ) هم فیلم بعدی است که سال ۲۰۲۰ روی پرده می رود و گودزیلا را در مقابل کونگ قرار می دهد.

تاکنون فیلم های این فرانچایز بسیار موفق بوده اند، هم با نقدهای بسیار خوبی از سوی منتقدین روبرو شدند و هم در گیشه به فروش بالایی دست پیدا کردند. حال انتظار می رود Godzilla: King of the Monsters از دو فیلم قبلی موفق تر باشد و تبدیل به برترین فیلم فرانچایز MonsterVerse شود — مخصوصا با توجه به هیولاهای حاضر در فیلم.

همچنین بخوانید | فیلم سینمایی Godzilla: King of the Monsters صاحب چند پوستر هیولایی شد!

حال، به لطف USA Today ما می توانیم نگاهی دقیق تر به یکی از هیولاهای فیلم Godzilla: King of the Monsters داشته باشیم. در تصویر تازه منتشر شده، گیدورا شاه عظیم نمایان است که سه سر اژدها مانند دارد و به نظر می رسد با یک نوع هواپیما روبرو شده است. این وبسایت در گزارش تازه خودش اطلاعات تازه ای از داستان فیلم را منتشر نکرده، اما مایکل دووگرتی کارگردان King of the Monsters فاش نموده که از بچگی عاشق این فرانچایز بوده است.

Godzilla 2

مدتی قبل، طی یک مصاحبه، آقای مایکل ﺩﻭﻭﮔﺮﺗﯽ تایید کرده بود که در زمان شروع فیلم King of the Monsters گودزیلا بعد از وقایع سال ۲۰۱۴ دیگر دیده نشده است — یعنی پنج سال غیبت داشته. هرچند، اینطور به نظر می رسد که غیب این موجود غول پیکر باعث تسلی خاطر خیلی کم مردم یا فروکش هیجان آنها برای اتفاقاتی که در سال ۲۰۱۴ رخ داد شده. چون “جهان در حال نشان دادن واکنش نسبت به نمایان شدن گودزیلا به همان شکلی هست که ما نسبت به دیگر حوادث وحشتناک واکنش نشان می دهیم، یعنی واکنشی زیاد از حد. کژپنداری و حدسیات بی انتهایی درباره اینکه آیا گودزیلا تنها هیولای موجود در جهان است یا اینکه دیگر موجودات همنوع او هم ممکن است وارد دنیای ما شده باشند وجود دارد…

در نهایت با اشاره به اینـکه فیلم Godzilla: King of the Monsters از تـاریخ ۳۱ مِی ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۱۰ خرداد ۹۸) روی پـرده خواهد رفت گزارش را به پایان می رسانیم.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline