فوتیج جدید از فیلم هیولایی Godzilla: King of the Monsters

قبل از اینکه دومین اپیزود از فصل پایانی سریال Game Of Thrones (بازی تاج و تخت) روی آنتن برود، شبکه HBO اقدام به انتشار فوتیجی جدید از فیلم سینمایی در آستانه اکران Godzilla: King of the Monsters (گودزیلا: سلطان هیولاها) نمود؛ این روزها بیشتر مردم در مورد سریال مشهور HBO صحبت می کند، اما این سریال تنها عنوان مورد توجه این چند هفته نیست که در آن پر از هیولا و اژدهاست. بزودی شاهد ورود فیلم هیولایی جدید Warner Bros و Legendary، تحت عنوان Godzilla: King of the Monsters ادامه مستقیم فیلم Godzilla 2014 به گیشه خواهیم بود.

این فیلم بعد از پنج سال گودزیلا را به سینما بازمیگرداند و بدون شک یکی از مورد انتظارترین فیلم های مهیج امسال است، البته گودزیلا تنها هیولای حاضر در فیلم نیست. Godzilla: King of the Monsters بطور چشمگیری دنیای سینمایی MonsterVerse را گسترده تر می کند. دیگر هیولاهای توهو مثل رودان (Rodan) و موترا (Mothra) در این فیلم حضور دارند، اما مورد انتظارترین هیولا بدون شک شاه گیدورا (King Ghidorah) است. با این حساب، در فیلم King of the Monsters شاهد وقوع یک نبرد عظیم و نفسگیر بین این چند موجود غول پیکر خواهیم بود.

همچنین بخوانید | فاز تولید فیلم هیولایی Godzilla vs. Kong به پایان رسید؛

قبل از اینکه دومین اپیزود از فصل هشتم سریال Game of Thrones روی آنتن HBO برود، این شبکه اقدام به انتشار یک اسنیک پیک جالب از فیلم Godzilla: King of the Monsters کرد. این اسنیک پیک در توییتر به اشتراک گذاشته شد، اما HBO با یک حرکت جالب همه را غافلگیر کرد. در این توییت لینکی به اشتراک گذاشته شد از HBO NOW که به مخاطبین این سرویس استریم امکان تماشای یک کلیپ ۵ دقیقه ای از فیلم King of the Monsters را می دهد. ما امکان تماشای کلیپ را در ایران نداریم، ولی فوتیج جدید را می توانیم تماشا کنیم:


مایکل ﺩﻭﻭﮔﺮﺗﯽ نویسنده و کارگردان این فیلم، تایید کرده که در زمان شروع داستان King of the Monsters گودزیلا پنج سال است که توسط کسی دیده نشده. ولی اینطور به نظر می رسد که غیب این موجود غول پیکر باعث تسلی خاطر خیلی کم مردم برای اتفاقاتی که در سال ۲۰۱۴ رخ داد شده است. چون “جهان در حال نشان دادن واکنش نسبت به نمایان شدن گودزیلا به همان شکلی هست که ما نسبت به دیگر حوادث وحشتناک واکنش نشان می دهیم، یعنی واکنشی زیاد از حد. کژپنداری و حدسیات بی انتهایی درباره اینکه آیا گودزیلا تنها هیولای موجود در جهان است یا اینکه دیگر موجودات همنوع او هم ممکن است وارد دنیای ما شده باشند وجود دارد…

از بازیگران این فیلم می توانیم به ﻣﯿﻠﯽ ﺑﺎﺑﯽ ﺑﺮﺍﻭﻥ (سریال مشهور Stranger Things) در نقش مدیسون راسل، ﻭﯾﺮﺍ ﻓﺎﺭﻣﯿﮕﺎ (سری The Conjuring) در نقش دکتر اِما راسل و ﮐﺎﯾﻞ ﭼﻨﺪلـرد (Bloodline) در نقش مارک راسل همسر سابق دکتر اِما و پدر مدیسون، همچنین ﺑﺮﺍﺩﻟﯽ ﻭﺍﯾﺘﻔﻮﺭﺩ (Get Out)، ﭼﺎﺭﻟﺰ ﺩﻧﺲ (سریال Game Of Thrones)، ﺟﺎﻧﮓ ﺯﺋﯽ (ﺑﺒﺮ ﺧﯿﺰﺍﻥ، ﺍﮊﺩﻫﺎﯼ ﭘﻨﻬﺎﻥ)، و ﺍﻭﺷﯽ ﺟﮑﺴﻮﻥ ﺟﻮﻧﯿﻮﺭ (Straight Outta Compton) اشاره کنیم. ﮐﻦ ﻭﺍﺗﺎﻧﺎﺑﻪ و ﺳﺎﻟﯽ ﻫﺎﻭﮐﯿﻨﺰ نیز باری دیگر به ترتیب در نقش ﺩﮐﺘﺮ ﺳﺮﯾﺰﺍﻭﺍ و دکتر گراهام ظاهر شده اند که اگر به یاد داشته باشید در Godzilla 2014 بخوبی با آنها آشنا شدیم.

همچنین بخوانید | فیلم Godzilla vs. Kong دو ماه زودتر اکران می شود؛

اکران فیلم Godzilla: King of the Monsters از تـاریخ ۳۱ مِی ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۱۰ خرداد ۹۸) آغاز خواهد شد.


نام فیلم: Godzilla: King of the Monsters (گودزیلا: سلطان هیولاها)
نوع اثر: ادامه
کارگردان: مایکل دووگرتی
نویسندگان ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ: دووگرتی، زک شیلدز و مکس بورنستاین
تاریخ اکران: جمعه ۱۰ خرداد

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.