فیلم سینمایی Godzilla: King of the Monsters صاحب چند پوستر هیولایی شد!

فیلم سینمایی Godzilla: King of the Monsters (گودزیلا: سلطان هیولاها) صاحب چند پوستر رسمی شد که نگاهی به سه هیولای اصلی این فیلم، موترا (Mothra)، رودان (Rodan) و گیدورا (Ghidorah) دارند؛ این فیلم در واقع یک دنباله برای فیلم سینمایی Godzilla محصول سال ۲۰۱۴ و سومین فیلم در فرانچایز هیولایی MonsterVerse (یک دنیای سینمایی متعلق به دو کمپانی Warner Bros و Legendary Studios) می باشد. در Godzilla: King of the Monsters قرار است شاهد حضور هیولاهای بیشتری نسبت به دو فیلم قبلی باشیم، که البته همه از چهره های آشنای دنیای هیولایی یونیورسال هستند.

در فیلم سینمایی Kong: Skull Island (کونگ: جزیره جمجمه) این نوید به طرفداران داده شد که گودزیلا قرار است در فیلم بعدی با یک سری موجودات غول پیکـر روبرو شود، وقتی که نخستین اطلاعات از داستان فیلم Godzilla: King of the Monsters منتشر شد هم تایید کرد که گودزیلا قرار است با یک سری کایجوی مختلف مبارزه کند، شامل سه دشمن بزرگ و عظیمش: موترا، رودان و گیدورا شاه. در حالی که حضور این سه هیولا تایید شده، با تماشای دومین تریلر رسمی Godzilla: King of the Monsters متوجه شدیم کـه حداقل دو موجود غول پیکر دیگر هم در فیلم حضور خواهند داشت — که هنوز از هویت آنها بی اطلاع هستیم. حال بواسطه پوسترهای جدید هم می توانیم نیم نگاهی به موترا، رودان و گیدورا داشته باشیم.

کمپانی وارنر بروس چند ساعت قبل اقدام به انتشـار این سه پوستر جدید و تماشایی کرد، که برخلاف معلوم بر روی انسان ها تمرکز ندارد و به نمایش بزرگ ترین دشمنان گودزیلا می پردازد. در هر پوستر نام شخصیت حاضر اعلام شده، در بالای لوگوی فیلم هم می توانیم جمله “Long Live the King” به معنی “زنده باد پادشاه” را مشاهده کنیم:

Godzilla: King of the Monsters

Godzilla: King of the Monsters

Godzilla: King of the Monsters

طی یک گفتگو با وبسایت EW، آقای مایکل ﺩﻭﻭﮔﺮﺗﯽ تایید کرده که در زمان شروع فیلم King of the Monsters گودزیلا بعد از وقایع سال ۲۰۱۴ دیگر دیده نشده است — یعنی پنج سال غیبت. هرچند، اینطور به نظر می رسد که غیب این موجود غول پیکر باعث تسلی خاطر خیلی کم مردم یا فروکش هیجان آنها برای اتفاقاتی که در سال ۲۰۱۴ رخ داد شده. ظاهــرا؛ “جهان در حال نشان دادن واکنش نسبت به نمایان شدن گودزیلا به همان شکلی هست که ما نسبت به دیگر حوادث وحشتناک واکنش نشان می دهیم، یعنی واکنشی زیاد از حد. کژپنداری و حدسیات بی انتهایی درباره اینکه آیا گودزیلا تنها هیولای موجود در جهان است یا اینکه دیگر موجودات همنوع او هم ممکن است وارد دنیای ما شده باشند وجود دارد.

باید اشاره کنیم که Godzilla: King of the Monsters آخرین فیلم از فرانچایز MonsterVerse نیست و در سال ۲۰۲۰ قرار است شاهد روی پرده رفتن Godzilla vs. Kong (گودزیلا در مقابل کونگ) خواهیم بود که سال ۲۰۱۵ بطور رسمی تایید شد تولید خواهد شد. در Skull island ما شاهد معرفی گونک بودیم، فیلم Godzilla هم ما را با گودزیلا آشنا کـرد و بواسطه King Of Monsters نیز بهتر با اک آشنا خواهیم شـد، و سپس در فیلم سینمایی Godzilla vs. Kong این دو موجود روبروی هم قرار خواهند گرفت.

در نهایت باید اشاره کنیم که فیلم Godzilla: King of the Monsters از تـاریخ ۳۱ مِی ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۱۰ خرداد ۹۸) روی پـرده خواهد رفت.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline