اولین تریلر رسمی Godzilla: King of the Monsters

گودزیلا در اولین تریلر رسمی فیلم سینمایی Godzilla: King of the Monsters (گودزیلا: سلطان هیولاها) بازگشته است، تریلری که کمپانی وارنر بروس آن را طی پنل خودش در همایش کامیک-کان سن دیگوی به نمایش گذاشت و طی هفته گذشته مدام نوید انتشارش را می داد. بدون شک King of the Monsters یکی از مورد انتظارترین و همچنین عظیم ترین فیلم های ۲۰۱۹ است که طرفداران دنیای هیولایی یونیورسال-وارنر بروس به شدت در انتظار شروع اکران آن هستند — ولی باید فعلا به همین تریلر قانع باشند.

ﻣﺎﯾﮑﻞ ﺩﻭﻭﮔﺮﺗﯽ (Trick ‘r Treat و Krampus) فیلم King of the Monsters را کارگردانی کرده و در نگارش آن هم دخالت داشته است. این در واقع سومین فیلم از دنیای اشتراکی MonsterVerse است که ریبوت Godzilla در سال ۲۰۱۴ استارت آن را زد و بواسطه فیلم Kong: Skull Island (کونگ: جزیره جمجمه) کاوش عمیق تری در گذشته آن داشتیم. فیلم بعدی Godzilla vs. Kong (گودزیلا در مقابل کونگ) نام دارد که قرار است یک نبرد نهایی باشد، البته قبل از آن گودزیلا باید نشان دهد پادشاهی واقعی هیولاها چه کسی است.

از بازیگران اصلی King of the Monsters می توانیم به ﻣﯿﻠﯽ ﺑﺎﺑﯽ ﺑﺮﺍﻭﻥ (سریال مشهور Stranger Things) در نقش مدیسون، ﻭﯾﺮﺍ ﻓﺎﺭﻣﯿﮕﺎ (سری The Conjuring) در نقش دکتر اِما راسل و ﮐﺎﯾﻞ ﭼﻨﺪلـرد (Bloodline) در نقش مارک راسل، همچنین ﺑﺮﺍﺩﻟﯽ ﻭﺍﯾﺘﻔﻮﺭﺩ (Get Out)، ﭼﺎﺭﻟﺰ ﺩﻧﺲ (سریال Game Of Thrones)، ﺟﺎﻧﮓ ﺯﺋﯽ (ﺑﺒﺮ ﺧﯿﺰﺍﻥ، ﺍﮊﺩﻫﺎﯼ ﭘﻨﻬﺎﻥ)، و ﺍﻭﺷﯽ ﺟﮑﺴﻮﻥ ﺟﻮﻧﯿﻮﺭ (Straight Outta Compton) اشاره کنیم. در این میان ﮐﻦ ﻭﺍﺗﺎﻧﺎﺑﻪ و ﺳﺎﻟﯽ ﻫﺎﻭﮐﯿﻨﺰ باری دیگر به ترتیب در نقش ﺩﮐﺘﺮ ﺳﺮﯾﺰﺍﻭﺍ و دکتر گراهام ظاهر شده اند که اگر به یاد داشته باشید در قسمت قبلی Godzilla با آنها آشنا شدیم.

همچنین بخوانید: اطلاعاتی تازه از نقش ﻭﯾﺮﺍ ﻓﺎﺭﻣﯿﮕﺎ در فیلم Godzilla 2


اکران این فیلم هیولایی به شدت مورد انتظار قرار است از تاریخ جمعه ۳۱ مِی ۲۰۱۹ (مصادف با ۱۰ خرداد ۹۸) آغاز شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.