پوستر کامیک-کان Godzilla 2: گودزیلا در مقابل گیدورا شاه!

گودزیلا در پوستر کامیک-کان فیلم سینمایی Godzilla: King of the Monsters (گودزیلا: سلطان هیولاها) مقابل قدرتمندترین دشمن خودش، گیدورا شاهِ سه سر قرار گرفته است. طبق شنیده ها کپی هایی از این پوستر طی همایش بین المللی کامیک-کان سن دیگوی ۲۰۱۸ در اختیار حاضرین قرار گرفته است، حال هم شاهد انتشار آنلاین آن هستیم.

همانطور که خودتان بهتر می دانید King of the Monsters سومین فیلم در دنیای سینمایی اشتراکی MonsterVerse کمپانی وارنر بروس است، فرانچایزی که در سال ۲۰۱۴ با فیلم سینمایی Godzilla به کارگردانی ﮔﺮﺕ ﺍﺩﻭﺍﺭﺩﺯ شروع به کار کرد و سال گذشته با فیلم Kong: Skull Island (کونگ: جزیره جمجمه) به کارگردانی ﺟﺮﺩﻥ ﻭﺍﮔﺖ ﺭﺍﺑﺮﺗﺲ ادامه یافت. علاوه بر پوستر، کمپانی وارنر بروس نخستین تریلر از Godzilla: King of the Monsters را هم طی همایش کامیک-کان به نمایش گذاشت. ما بواسطه این تریلر به شدت تماشایی موفق شدیم نگاهی اجمالی اما هیجان انگیز به وقایع پیش رو داشتـه باشیم و خودمان را برای یک نبرد هیولایی عظیم آماده کنیم.

زمانی که Kings of the Monsters از راه برسد، گودزیلا دیگر قرار نیست با خیال راحت به زندگی خودش ادامه دهد چون باری دیگر باید ثابت کند چه کسی سلطان تمام هیولاهای دنیاست — ظاهرا او طی پنج سال گذشته غایب بوده است. او با هیولاهایی حتی بزرگ تر از خودش روبرو می شود و پا به یک جنگ گلادیاتوری عظیم می گذارد که قطعا در پی آن میلیون ها انسان کشته می شوند. حال در پوستر کامیک-کان می توانیم نیم نگاهـی به این نبرد پیش رو داشته باشیم؛

همچنین بخوانید: تحلیل اولین تریلر رسمی فیلم سینمایی Shazam: برخاسته از کتاب های مصور!

Godzilla 2

از بازیگران اصلی King of the Monsters می توانیم به ﻣﯿﻠﯽ ﺑﺎﺑﯽ ﺑﺮﺍﻭﻥ (سریال مشهور Stranger Things) در نقش مدیسون، ﻭﯾﺮﺍ ﻓﺎﺭﻣﯿﮕﺎ (سری The Conjuring) در نقش دکتر اِما راسل و ﮐﺎﯾﻞ ﭼﻨﺪلـرد (Bloodline) در نقش مارک راسل همسر سابق دکتر اِما و پدر مدیسون، همچنین ﺑﺮﺍﺩﻟﯽ ﻭﺍﯾﺘﻔﻮﺭﺩ (Get Out)، ﭼﺎﺭﻟﺰ ﺩﻧﺲ (سریال Game Of Thrones)، ﺟﺎﻧﮓ ﺯﺋﯽ (ﺑﺒﺮ ﺧﯿﺰﺍﻥ، ﺍﮊﺩﻫﺎﯼ ﭘﻨﻬﺎﻥ)، و ﺍﻭﺷﯽ ﺟﮑﺴﻮﻥ ﺟﻮﻧﯿﻮﺭ (Straight Outta Compton) اشاره کنیم. ﮐﻦ ﻭﺍﺗﺎﻧﺎﺑﻪ و ﺳﺎﻟﯽ ﻫﺎﻭﮐﯿﻨﺰ نیز باری دیگر به ترتیب در نقش ﺩﮐﺘﺮ ﺳﺮﯾﺰﺍﻭﺍ و دکتر گراهام ظاهر شده اند که اگر به یاد داشته باشید در قسمت قبلی Godzilla با آنها بخوبی آشنا شدیم.

اکران این فیلم هیولایی به شدت مورد انتظار قرار است از تاریخ جمعه ۳۱ مِی ۲۰۱۹ (مصادف با ۱۰ خرداد ۹۸) آغاز شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline