اولین تریلر فیلم Godzilla vs. Kong چه زمانی منتشر می‌شود؟

اولین تریلر رسمی فیلم سینمایی Godzilla vs. Kong (گودزیلا در مقابل کونگ) قرار است چه زمانی منتشر شود؟ ما قرار است در فیلم بعدی فرانچایز MonsterVerse شاهد رویارویی دو هیولای مشهور باشیم، کونگ و گودزیلا در این فیلم روبروی هم قرار می‌گیرند، برای اولین بار در دنیای مدرن و درون این فرانچایز سینمایی. میلی بابی براون، الکساندر اسکاشگورد، کایل چندلر، ایزا گونزالس و ربکا هال از جمله بازیگران حاضر در فیلم Godzilla vs. Kong هستند، که همه آنها جزو چهره‌های مشهور هالیوودند و حضورشان در این فیلم باعث شده تا هیجان زیادی برای تماشای آن وجود داشته باشد.

سکانس پس از تیتراژ فیلم Godzilla: King of the Monsters (گودزیلا: پادشاه هیولاها) خیلی واضح تایید کرد که‌ مبارزه گودزیلا و کونگ‌ اتفاقی است که مقدر شده و اصلا هم مهم نیست نیت خوبی در قلب خودشان دارند یا نه. فیلم King of the Monsters و همچنین Kong: Skull Island فیلم انفرادی کونگ، هر دو تایید کردند که این موجودات تماما بد نیستند، پس لازم است شاهد مبارزه مرگبار این دو هیولای غول پیکر و بی‌رحم باشیم، تا شاید جزئیات بیشتری از ماهیت اصلی آنها فاش گردد. البته تریلر رسمی Godzilla vs. Kong هم می‌توانیم کمک خوبی باشد و اطلاعات قابل توجه‌ای را از بخش‌های مختلف فیلم فاش خواهد کرد.

همچنین بخوانید | دنیای سینمایی MonsterVerse شکست نخورده؛ اما زیاد موفق هم نبوده!

ما هنوز نمی‌دانیم که اولین تریلر این فیلم چه زمانی به دست ما خواهد رسید اما از آنجا که اکران Godzilla vs. Kong قرار است در تاریخ ۲۰ نوامبر سال جاری (مصادف با جمعه ۳۰ آبان ۹۹) آغاز شود، تریلر آن نیز باید خیلی زود منتشر شود. کامیک-کان سن دیگو مکان مناسبی برای رونمایی از این تریلر است، اما چون این همایش اواخر تیر ماه برگزار می‌شود برای شروع تبلیغات Godzilla vs. Kong خیلی دیر خواهد بود؛ پس بهترین زمان ممکن برای انتشار تریلر این فیلم طی بهار پیش رو است.

گودزیلا در برابر کونگ

طی بهار پیش رو قرار است شاهد اکران فیلم‌های بزرگی مثل Fast and Furious 9 (از دوم خرداد) و Wonder Woman 1984 (از شانزده خرداد) باشیم، احتمالش وجود دارد که تریلر Godzilla vs. Kong با یکی از این فیلم‌ها روی پرده برود، و سپس شاهد انتشار آن در اینترنت خواهیم بود. در مورد خود فیلم هم باید بگوییم که MonsterVerse از زمان شروع فعالیت خودش مشغول فراهم کردن شرایط برای وقوع مبارزه‌ای بزرگ بین کونگ و گودزیلا بوده. در فیلم Kong: Skull Island انسان‌ها به چشم دیدند که کونگ می‌تواند به انتخاب خودش دوست یا دشمن آنها باشد، پس با وجود غول پیکر بودنش خوبی هم در وجودش دارد. صحنه پس‌ از تیتراژ این فیلم شرایط را برای وقوع حوادث Godzilla: King of the Monsters فراهم کرد، که در آن گودزیلا بعنوان رهبر حقیقی تایتان‌ها خودش را نشان داد، و صحنه پس از تیتراژ این فیلم هم مقدمه‌ای بود برای حوادث پیش رو.

همچنین بخوانید | تاریخ اکران Godzilla vs. Kong تغییر کرد؛ پاییز ۲۰۲۰ اکران می شود

حال نوبت به Godzilla vs. Kong رسیده تا خط داستانی گودزیلا و کونگ‌ را به یک نتیجه کلی برساند، فیلمی که توسط آدام وینگارد (دفتر مرگ ۲۰۱۷) کارگردانی شده و انتظار می‌رود که یکی از فیلم‌های موفق امسال باشد، البته امیدواریم؛ در هر صورت، این احتمال وجود دارد که طی سه ماه آینده موفق به تماشای نخستین تریلر رسمی این فیلم به شدت مورد انتظار شویم. پس منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط رسانه خبری مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline