تریلر و پوستر رسمی فیلم درام The Goldfinch (سهره طلایی)

بعد از مدتها انتظار، اولین تریلر رسمی از فیلم درام The Goldfinch (سهره طلایی) منتشر شد، فیلمی که بر پایه کتابی به همین نام نوشته دونا تارت ساخته شده است. انسل الگورت ستاره اصلی این فیلم می باشد، او بعد از قرار گرفتن مقابل شیلین وودلی در The Fault in Our Stars (بخت پریشان) و درخشش در مجموعه فیلم Divergent (سنت شکن)، بواسطه حضور در فیلم اکشن Baby Driver (بچه راننده) به شهرت فراوانی دست پیدا کرد. حال او قرار است در آینده ایفای نقش های سطح بالایی را بر عهده بگیرد، از جمله نقشی که در بازسازی West Side Story (داستان کنارهٔ غربی) به کارگردانی استیون اسپیلبرگ دارد.

فیلم سینمایی The Goldfinch داستان تئودور دِکر را بازگو می کند، پسری که در دوران کودکی مادر خودش را طی انفجار یک بمب در موزه ای هنری از دست داد، و از آن به بعد در تلاش بوده تا بیخیال زندگی که از وی گرفته شده شود، طی همین تلاش ها ماجراهای مختلفی را پشت سر گذاشته است.  پیتر استراگان (Tinker Tailor Soldier Spy و Frank) ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ این اثر را نوشته و جان کرولی (Brooklyn) هم آن را کارگردانی کرده است، از ستارگان The Goldfinch نیز می توانیم به نام های بزرگی از جمله نیکول کیدمن (Aquaman) و جفری رایت (Westworld) که ایفای نقش های اصلی را برعهده دارند اشاره کنیم.

همچنین بخوانید | پوستر و کلیپ رسمی فیلم Above the Shadows: زن نامرئی!

انسل الگورت در نقش تئودور بازی کرده و اوکس فگلی (Pete’s Dragon) نسخه نوجوان این شخصیت را به تصویر کشیده است. تا روز شروع اکران این فیلم حدود سه ماه باقی مانده و با انتشار تریلر، تبلیغات برای آن رسما استارت خورده است. حال به لطف Warner Bros، می توانیم نخستین نگاه رسمی خودمان را به فیلم سینمایی The Goldfinch داشته باشیم؛


فیلم سهره طلایی

از دیگر ستاره های حاضر در این فیلم می توانیم به سارا پلسون (هشت یار اوشن، شیشه)، فین ولفهارد (سریال چیزهای عجیب)، لوک ویلسون (مدرسه قدیمی)، لوک کلینتنک (ساکن برج بلند)، و Ashleigh Cummings اشاره کنیم. The Goldfinch داستان زندگی تئودور را در دو دوره زمانی متفاوت روایت می کند، یکی قبل از مرگ مادرش و دیگری بعد از حادثه وحشتناکی که باعث مرگ مادرش شد. با توجه به اینکه رمان سهره طلایی خیلی طولانی بوده (در واقع ۷۸۴ صفحه)، سازندگان فیلم تمام تلاش خودشان را کرده اند تا چیزی را از قلم نیاندازند. تریلر نیز تایید می کند که محصول نهایی یک فیلم جالب و تماشایی از آب درآمده است.

همچنین بخوانید | تریلر فیلم Daughter of the Wolf: یک اکشن با بازی جینا کارانو

اکران فیلم سینمایی The Goldfinch که با بودجه ۴۰ میلیون دلاری ساخته شده (حدودی) از تاریخ ۱۳ سپتامبر ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۲۲ شهریور) آغاز خواهد شد. منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.