تریلر فصل هشتم Game of Thrones از راه رسید؛ وینترفل برای جنگ آماده می شود!!

شبکه HBO بلاخره تریلر رسمی فصل هشتم Game of Thrones (بازی تاج و تخت) را منتشر کرد تا ما بتوانیم نگاهی اجمالی به آخرین اپیزودهای این سریال پرطرفدار و بی نظیر داشته باشیم. نخستین اپیزود Game of Thrones در سال ۲۰۱۱ روی آنتن رفت، بعنوان سریالی که بر پایه مجموعه رمان A Song of Ice and Fire (نغمه یخ و آتش) نوشته آقای مارتین ساخته شده است. بعد از ورود به تلویزیون، GOT تبدیل به یک اسم شناخته شده در میان تمام مردم جهان شد. ما اکنون هشت سال که شخصیت های این سریال را دنبال می کنیم، با ماجراجویی ها، مرگها، شادی و غم این شخصیت ها همراه بوده ایم؛ اما حالا زمان خداحافظی فرا رسیده است.

پخش فصل هفتم Game of Thrones در ماه آوریل ۲۰۱۷ به پایان رسید، بعد از آن سازندگان سریال اعلام کردند که برای تماشای فصل هشتم باید مدت زمان بیشتری را صبر کنیم چون تولید این فصل مدت بیشتری طول می کشد. اما این یک سال و چند ماه انتظار واقعا ارزش داشته است، چون فصل ۸ چیزی فراتر از انتظار ما خواهد بود که ماه آینده موفق به تماشای آن خواهیم شد. در انتهای فصل هفتم، جان اسنو و دنریس تارگرین با هم متحد شدند و حتی شاهد ایجاد یک رابطه عاشقانه بین آنها بودیم؛ حال این دو نفر در حال آماده شدن برای یک جنگ واقعی هستند، جنگی که تمام وستروس را در مقابل پادشاه شب و ارتش زامبی های وی قرار می دهد!

همچنین بخوانید | ۲۰ پوستر دیدنی از شخصیت های فصل هشتم Game Of Thrones

شبکه HBO، همانطور که انتظار داشتیم نخستین تریلر رسمی از فصل هشتم Game of Thrones را منتشر کرد که حرف های خیلی زیادی برای گفتن دارد؛ بواسطه این تریلر می توانیم صحنات مختلفی از فصل پایانی را مشاهده کنیم و برای دو دقیقه با شخصیت های خوب و بد این سریال همراه شویم. عمده تمرکز این تریلر بر روی وضعیت فعلی وستروس قرار دارد؛ زمستان بلاخره از راه رسیده و با خودش ترس و وحشت را به همراه آورده است، انسان ها در حال آماده شدن برای یک نبرد مرگبار هستند.


تایید شده که نبرد وینترفل (Battle of Winterfell) طولانی ترین سکانس جنگی ساخته شده در تاریخ سینماست؛ حتی بزرگ تر از ﺟﻨﮓ ﻫﻠﻤﺰ ﺩﯾﭗ (Battle of Helm’s Deep) در فیلم سینمایی The Lord of the Rings: The Two Towers (ﺍﺭﺑﺎﺏ ﺣﻠﻘﻪﻫﺎ: ﺩﻭ ﺑﺮﺝ) که شگفت انگیز و حماسی بود. البته اگر تریلر فصل هشتم Game of Thrones را تماشا کنید متوجه می شوید که برخی از صحنات آن یادآور سکانس های جنگی فیلم Two Towers هستند، مثلا جایی که سربازها در یک قلعه آماده شروع نبردی اند که ممکن است بازنده آن باشند.

همچنین بخوانید | لیست بازیگران اصلی سریال ﭘﯿﺶدرآمدی Game of Thrones فاش شد؛

باید اشاره کنیم که فصل هشتم Game of Thrones تمام تمرکز خودش را بر روی وینترفل و نبرد با زامبی ها قرار نداده، بلکه در آن شاهد وقوع وقایع مختلفی خواهیم بود، ولی این فصل یک وظیفه مهم بر دوش دارد؛ آن هم این است سرنوشت نهایی شخصیت های سریال را فاش کند تا ما متوجه شویم در نهایت چه اتفاقی برای آنها می افتد. اما مهم ترین بخش این فصل به تخت پادشاهی و کسی که قرار است صاحب آن شود تعلق دارد، و همچنین برای ما هنوز یک سوال بزرگ می باشد که چه کسی پیروز این بازی تاج و تخت خواهد بود!

پخش فصل هشتم و پایانی این سریال از تاریخ ۱۴ آوریل ۲۰۱۹ (مصادف با یکشنبه ۲۵ فروردین ۹۸) آغاز میشود.


منبع: HBO

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.