و حالا اولین نگاه به فصل هشتم سریال Games of Thrones؛ پایان بازی!

حالا می توانیم نخستین نگاه خودمان را به فصل هشتم سریال Games of Thrones (بازی تاج و تخت) داشته باشیم؛ نخستین نگـاه به کالیسی (با نقش آفرینی Emilia Clarke) و جان اسنو (Kit Harington) که در کاور جدید مجله EW ظاهر شده اند. شبکه HBO اکنون در حال آماده شدن برای روی آنتن بردن فصل پایانی سریال GOT است که شامل شش اپیزود بسیـار طولانی می شود.

بدون شک Game of Thrones یکی از بهترین سریال های تلویزیون است، این نمایش حماسی با خط داستانـی و شخصیت های فوق العاده خودش همواره رکورد تعداد بینندگان را در اخـتیار داشته است. به همین واسطـه اکنون نگاه همه بسوی HBO دوخته شده و منتظر هستند ببینند که برای پایان دادن به بزرگ ترین فرانچایز تاریخ تلویزیون چه برنامه هایی دارنـد. البته صبر کردن برای فصل هشتم دیگر خیلی طولانی شده و HBO فعلا قصد روی آنتن بردن شش اپیزود پایانی را ندارد، پس باید تا اواسط سال آینده صبر کنیم. البته از آنجا که مدت زمان خـیلی زیادی تا شروع پخش فصل هشتم نمانده، ما اخیرا چیزهای مختلفی از این فصل شنیده ایم.

همچنین بخوانید| سریال ﭘﯿﺶدرآمدی Game Of Thrones بلاخره The Long Night نام گرفت!

حال به لطف رسانه سرگرمی EW اکنون می توانیم نخستین نگاه خودمان را فصل هشتم سریال Game of Thrones داشته باشیم، چرا که امیلیا کلارک و کیت هرینگتون در کاور جدید مجله انترتینمنت ویکلی نمایان شده است. این کاور جالب فصل نهایی GOT را با عنوان “پایان بازی” توصیف کرده، که برای طرفداران این سریال معنی بسیار مهمی دارد.

ما آخرین باری که کالیسی و جان را ملاقات کردیم، رابطه سیاسی آنها تبدیل شده بود به یک رابطه شخصی و رمانتیک؛ این قضیه هم برای طرفداران معنی بسیار مهمی دارد. در حال حاضر برای ما سوال است که این رابطه در نهایت به کجا ختم می شود، چه تاثیری بر روی نبرد جان و کالیسی با پادشاه شب و ارتش وایک واکرهای او خواهد داشت. البته سوال مهم تر این است که در پایان بازی چه کسی پیروز خواهد شد و چه کسی خواهد سوخت! — این هم کاور:

فصل 8 سریال بازی تاج و تخت

همچنین بخوانید| بازیگر نقش اول سریال ﭘﯿﺶدرآمدی Game of Thrones انتخاب شد

اکنون، تمام جهان را یک خطر بزرگ تهدید می کند که اگر به آن رسیدگی نشود، جهان انسان ها را سرما فراخواهد گرفت. با توجه به حوادث پایانی فصل هفتم، برای ما جالب است که ببینیم شخصیت های اصلی سریال به چه روشی برای مقابله در برابر وایک واکرها متحد می شونـد. البته فصل هشتم در مورد اتحاد همین شخصیت ها برای رویارویی با یک دشمن عمومی است، چون پیروزی این دشمن به معنی نابودی همه خواهد بود، به این دلیل که وایک واکرها چیزی فراتر از خیر و شر هستند!

فصل هشتم Game Of Thrones قرار است در یکی از روزهای سال ۲۰۱۹ روی آنتن برود، این تاریخ به احتمال قوی تابستان سال آینده خواهد بود. بزودی اولین پوستر و تریلر رسمی از فصل ۸ سریال GOT به دست شما خواهد رسید، پس منتظر باشید…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

1 نظر
  1. ریحان می گوید

    وایی هنوز خیلی دیگه مونده باز لااقل مشخص شد کی میاد فقط امیدوارم احمقانه تمام نشه و پایان جذابی داشته باشه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.