اطلاعاتی تازه (و جالب) از ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف های Game of Thrones

آقای جورج مارتین، خالق Game of Thrones که در حقیقت نویسنده رمان های نغمه یخ و آتش است، اطلاعات تازه ای را از ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف های سریال پرطرفدار Game of thrones منتشر کرده که بعد از مدتها بی خبری اتفاق واقعا خوبی محسوب می شود. همانطور که می دانید سریال GOT امسال به پایان مسیر خودش می رسد، اما شبکه HBO قصد دارد با تولید چند ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف به توسعه دنیای این سریال ادامه دهد.

آقای مارتین در وبسایت خودش نوشت که “… هر چیزی که می خوانید را باور نکنید، تمام گزارش های موجود در اینترنت واقعیت ندارند. ما پنج سریال مرتبط با GAME OF THRONESداریم که توسط HBO در حال توسعه هستند، و سه تا از آن ها بصورت فعال در مسیر پیشرفت قرار دارند. یکی از آنها که نباید به اسم THE LONG NIGHT صدایش بزنم اواخر سال جلوی دوربین می رود، دو تای دیگر هم باید تا تکمیل شدن فیلمنامه صبر کنند، ولی زمان چندان زیادی تا به پایان رسیدن باقی نمانده. موضوع آنها درباره چیست؟ من نمی توانم بگویم. اما شاید بعضی از شماها باید یک نسخه از کتاب FIRE & BLOOD (آتش و خون) را بردارید و نظریه های خودتان را اعلام کنید.

همچنین بخوانید | فصل هشتم Game Of Thrones: چرا آتش اژدها [اسپویلر] را نسوزاند؟

طبق ادعای مارتین، سه سریال از پنج ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف که در حال توسعه بوده اند به احتمال خیلی زیاد می توانند به آنتن HBO برسند، اما تولید یکی از آنها که فعلا The Long Night (شب طولانی) نام دارد اواخر سال آغاز خواهد شد. ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ دو سریال دیگر هم در حال نگارش است و اینطور که مارتین گفته بزودی تکمیل می شوند، ظاهرا این دو سریال ارتباط هایی با کتاب FIRE & BLOOD دارند، کتابی مرتبط با سری یخ و آتش که به روایت تاریخچه خاندان تارگرین می پردازد — البته ممکن است اینطور نباشد و شاید مارتین فقط سعی دارد فروش این کتاب را بالا ببرد!

Game of thrones

در میان این چند پروژه احتمالی، The Long Night در حال حاضر تنها سریالی است که تصمیم به تولید آن گرفته شده؛ دو نامِ آشنا، ﻧﺎﺋﻮﻣﯽ ﻭﺍﺗﺲ (کینگ کونگ ۲۰۰۵) و ﺟﺎﺵ ﻭﯾﺘﻬﻮﺱ (سریال Poldark) طی چند ماه گذشته بعنوان دو بازیگر اصلی این سریال معرفی شده اند. در این سریال ﭘﯿﺶدرآمدی همچنین شاهد حضور Naomi Ackie (فیلم Star Wars Episode IX)، ﺟﯿﻤﯽ ﺑﺎﻭﺭ (ﺁﻻﺕ ﻣﺮﮔﺒﺎﺭ: ﺷﻬﺮ ﺍﺳﺘﺨﻮﺍﻥﻫﺎ، ﺟﺎﻧﻮﺭﺍﻥ ﺷﮕﻔﺖﺍﻧﮕﯿﺰ: ﺟﻨﺎﯾﺎﺕ ﮔﺮﯾﻨﺪﻝﻭﺍﻟﺪ)، Denise Gough (فیلم Robin Hood 2010)، ﺷﯿﻼ ﺍَﺗﯿﻢ (Harlots)، ﺟﻮﺭﺟﯿﺎ ﻫﻨﻠﯽ (سرگذشت نارنیا)، Ivanno Jeremiah (سریال Black Mirror)، ﺍﻟﮑﺲ ﺷﺎﺭﭖ (To the Bone) و ﺗﻮﺑﯽ ﺭﺟﺒﻮ (Reign) خواهیم بود.

هنوز اطلاعات تازه ای از داستان سریال The Long Night فاش نشده، اما طبق گزارش های قبلی وقایع این سریال چند هزار سال قبل از حوادث Game of Thrones به وقوع می پیوندد، و ظاهرا کاوشی عمیق در تاریخچه وستروس خواهد داشت و ما را با گذشته دنیای GOT بهتر آشنا خواهد کرد. در سریال The Long Night ما از خاستگاه وایت واکرها و اولین حضورشان در دنیا با خبر خواهیم شد.

همچنین بخوانید | فصل هشتم Game of Thrones: چه کسانی در نبرد وینترفل کشته شدند؟

به هر حال ما منتظریم تا خبرهای بیشتر و دقیق تری در رابطه با ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف های GOT فاش شود؛


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirایستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.